Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (928. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
189
Favori
1.586.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam peki S9 ve iphone 8 plus arasında hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stserkan

Bildirim geldiğinde ekranın uyanmamasini nasıl sağlayabiliriz?

Hangi bildirimde ekran uyanıyor. Millet dün geceden beri ekran uyandıracak uygulama arıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 2 Mart 2018; 17:23:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende edge bildirimleri çalışıyor sizde sorun mu oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

bende edge bildirimleri çalışıyor sizde sorun mu oluyor?

Hayır bildirim geldiğinde ekran uyanması 3 veya 4 saniye geç oluyor

• Cihaz modeline S8 için SM-G950F yazıp altındaki bölge kutusuna TUR yazmanız yeyerli.
    Diğer seçenekler ile tekli dosya yada çok parçalı dosya olarak indirme yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazadam -- 2 Mart 2018; 18:2:43 >
  • Dediğin program işe yaramadı. Benim bulduğum program da telefonu kapatıp açtıktan sonra çalışmıyor yine kaldım boşta

• quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Dediğin program işe yaramadı. Benim bulduğum program da telefonu kapatıp açtıktan sonra çalışmıyor yine kaldım boşta

Benim dediğim program bende gayet stabil çalışıyor. Program ayarlarında bildirim e erişime izni verdin mi?

• Evet ikisi de çalışmıyor. Edge yanıyor ve simge çıkıyor. Dün benim yüklediğim program çok iyi çalışıyordu çok ilginç

• quote:

Evet ikisi de çalışmıyor. Edge yanıyor ve simge çıkıyor. Dün benim yüklediğim program çok iyi çalışıyordu çok ilginç

Aod açık olmayacak üstad

• Yalnız bir şeyi gözden kaçırmıyorsam bu opsiyon pil kullanımı kısmında ne 'Android Sistemi' ne de 'Android OS' detaylarında mevcut. SS atabilecek var mı ?

• Benim de o mesajlardan aklıma geldi.

Dikkat eetmedim hangisinde uyandırıyor hangisinde uyandırmıyor ama ben mışıl mışıl uyuşun istiyorum pilden dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roby

Yalnız bir şeyi gözden kaçırmıyorsam bu opsiyon pil kullanımı kısmında ne 'Android Sistemi' ne de 'Android OS' detaylarında mevcut. SS atabilecek var mı ?

Hangi opsiyon ne pil kullanımı neler oluyor

• Ben dokunmatik home tuşunu kullanıyorum ya o yüzden aod açık. Dün aod açık halde çalışıyordu ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Pil az gidiyor diyenlere kesin çözüm denendi : Pil ayarlarına gidin pili kullanan uygulamalar bölümüne gidin. Orda pili kullanan uygulamalarda "android system" e tıklayın ve arka planda kullanım tikini kapatın. Farkı görün. Telefonda da ben hiç bir olumsuzluk gormedim . Başka forumlardan öğrendim bu bilgiyi . Keşke burada da kılıf konularından kurtulup böyle yararlı bilgiler paylaşımda bulunulsa diyeceğim ama tepkileri yine üzerine alacağım

Bu mesajdan bahsediyorum, Android aistemine arka plan kısıtına izin vermiyor bana kalırsa en azından Nougat üzerinde.

• quote:

Ben dokunmatik home tuşunu kullanıyorum ya o yüzden aod açık. Dün aod açık halde çalışıyordu ilginç

Yok hocam yaa aod açık olursa bu programın bir anlamı olmaz ikincisi verimli çalışmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 2 Mart 2018; 19:12:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roby

quote:

Pil az gidiyor diyenlere kesin çözüm denendi : Pil ayarlarına gidin pili kullanan uygulamalar bölümüne gidin. Orda pili kullanan uygulamalarda "android system" e tıklayın ve arka planda kullanım tikini kapatın. Farkı görün. Telefonda da ben hiç bir olumsuzluk gormedim . Başka forumlardan öğrendim bu bilgiyi . Keşke burada da kılıf konularından kurtulup böyle yararlı bilgiler paylaşımda bulunulsa diyeceğim ama tepkileri yine üzerine alacağım

Bu mesajdan bahsediyorum, Android aistemine arka plan kısıtına izin vermiyor bana kalırsa en azından Nougat üzerinde.

Bende batarya süresini uzatti ustad

• Aod u sadece home tuşu açık şekilde kullanıyorum o yüzden benim için faydalıydı. Bu arada aod kapatıp denedim yine çalışmadı yani onunla bi ilgisi yok

• quote:

quote:

Ben dokunmatik home tuşunu kullanıyorum ya o yüzden aod açık. Dün aod açık halde çalışıyordu ilginç

Yok hocam yaa aod açık olursa bu programın bir anlamı olmaz ikincisi verimli çalışmaz

Sorunu çözdüm aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için de söyliyeyim... edge bildirimi açıksa programlarla çakışıyor. Sadece ekran açıkken yaptım edge ışığını şimdi çalışıyor

• Ilk oreogüncellemesini yükleyip hard format atmıştım. Yeni düzeltmeyi de yükledim. Bu düzeltme güncellemesi ile üst bildirim çubuğu bazen assagi doğru indirmeye çalıştığımda çalışmıyor. Ekranı kapatıp açınca düzeliyor. Acaba bu sorunu yaşayan oldumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webumut -- 2 Mart 2018; 20:26:15 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_yıldırann

konuda cevapsız kalan çokça soru oluyor. ben de daha önce birkaç soru sorduğumda cevapsız kalmıştı. bana sorarsanız, yeterli dayanışma yok konuda. konu sahibi yetişmeye çalışıyor her şeye, ama onun yapabileceği de bir yere kadar. DH iphone forumunda durum böyle değildi. bir önceki telefonum iphone idi, şu anda s8 kullanıyorum. daha donanımlı üyeler vardı ve herkes birbirine yardım ediyordu. ayrıca orası çok daha aktif.

Üstad çok soru çok problem demek Şaka bir yana Burdaki sorulara bak %60 kılıf %39 şarj %1 diğerleri.

İnsanlar kılıf, ekran koruyucu, şarj vb. her şeyi sormakta özgürler.

• 
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.