Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan Bilgisayar'dan S8 için sert arka kapak aldım. Samsung'un ürettiği kapak. Memnunum. Düşürdüm bir iki kere, bişi olmadı. Arka taraf cam olduğu için ve kapak da sert plastik olduğu için alırken tereddüt etmiştim. Hem şık, hem koruyucu. 59 lira idi galiba. Şimdi ne kadardır bilmiyorum. Alırken eleman "drop test yapmışlardır" demişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeyfiPasa

Neo hybrid daha köşeden kavrıyor yani kırılmaz cam daha rahat oturuyor fakat biraz kaba bir kılıf. Ben rugged armor extra aldım baya güzel oldu fakat baya bir içeri girdi kılıf ama kırılmazı kaldırmadı. Eğer kılıfa göre yapıştırılmadı ise sorun çıkabilir hocam ben kaldırıp tekrar yapıştırdım camı

Bunları görüp inceleyebileceğimiz bir yer yok sanırım. Nasip kısmet deyip birini alacağım artık netten. Camı kaldırma olayı sıkıntı olur rugged armor kaldırıyorsa eğer. Aslında cam kenardan o kadar yakın değil kasaya. Spigenin kılıf dostu diye sattığı cama benziyor kalan aralık. Kısmet artık.

• KaFKa kullanıcısına yanıt
    Ben direk aldım hocam ama bekle %40-50 indirim geliyo p zamana al.Hocam spigenin camı kadarsa sıkıntı çıkmaz genelde kılıf dostu olarak üretiliyor zaten ben neo hybridi sevmedim rugged armor extra harika oldu ama tavsiye ederim. Eğer tam oranlı yapıştıysa ekran koruyucu harika oluyor

• aresmar kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi olmasını diliyorum hocam, beklediğimizin karşılığını alırız umarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    kurulumu anlatabilirmisiniz. oreo ya mı kurdunuz?
    Teknosanin ekran koruyucusunu yaklasik 1 ay spigen tough armor ile kullandim sorun olmadi

• Arkadaşlar uygun fiyata s8 plus ve note 8 buldum. S8 plus tasarım olarak daha çok hoşuma gidiyor ama note 8in 6 gb rami ve çift kamerası geleceğe yatırım amaçlı daha mantıklı geliyor. Çok fazla oyun oynayan biri değilim. 4 yıldır z3 kullanıyordum alacağım telefonun da beni en az 3-4 sene götürmesini istiyorum. İki telefon arasında 600 lira fark.Sizce hangisini almalıyım?
  • Boyut olarak çok fark yok arada..eğer uzun süre kullanacak olsam ben note 8 i alırdım..kamera ve ram yüzünden tercih ederdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dethagorf

Arkadaşlar merhaba, S8+ kullanıyorum.

Samsung Music uygulamasından kulaklıkla müzik dinlerken bir sonraki şarkıya kendiliğinden geçince veya ben başka bir şarkı seçince ses kesiliyor ama şarkı devam ediyor kulaklığı çıkarıp takınca ses geri geliyor.

Hangi ayara yanlışlıkla dokundum da başıma gelmeye başladı bilmiyorum. Var mı nasıl düzeltebileceğimi bilen?

Edit : diğer müzik uygulamalarında da aynı problemi yaşıyorum.

Updullah
  • quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Teknosanin ekran koruyucusunu yaklasik 1 ay spigen tough armor ile kullandim sorun olmadi

Sağolun hocam fikir verici oldu. Peki önerir misiniz bahsettiğiniz kılıfı.

Korumasi cok iyi ama bi o kadarda kalinlastiriyor telefonu eger estetik degil korusun yeter derseniz daha iyisi yok

• Çapraz geçişi açmış olabilir misiniz ?

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Arkadaslar bu kameranin gece instagrsm hikayesinde asiri yuksek iso ile cekiyo sebebi nedir. Arabanin kadraniyla yolu ayni anda cekmeye calistigimda çamur gibi cekiyo

• arkadaşlar merhaba oreo güncellemesinden sonra tek bir sorun yaşadım oda healtteki spo2 ölçümü kolay kolay yapmıyor sebebi nedir ? herhangi bir çözümü var mı ? bu benim için çok önemli.
  • 530,64mb lık düzeltme güncellemesi Türkiye cihazları için geldi indiriyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

530,64mb lık düzeltme güncellemesi Türkiye cihazları için geldi indiriyorum.

Beyler Türkiye için güncelleme gelmiş yüklenin

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• ben çok memnundum oreodan umarım içine etmezler
  • Beyler AOD ekranindaki saatin ertafina desen efekt ekleme ayarlarini bulamadim kaldirildimi yoksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenzen -- 28 Şubat 2018; 8:50:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

ben çok memnundum oreodan umarım içine etmezler

Etmemişler

• 529.73 MB olan güncelleme iniyor, bakalım pil sorununu ne derece çözdüler.

• 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.