Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (906. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
189
Favori
1.586.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 904905906907908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu an Nougat'ın son güncellemesindeyim cihaz daha yeni formatlı olduğu halde bile takılmalar ufaktan kasmalar veya yavaş çalışmalar mevcut. Oreo bu bağlamda cidden Nougattan bir gömlek üstün İris Tarayıcı, Yüz tanıma kesinlikle Oreo'da çok daha hızlı, seri çalışmakta. Arayüz geçişleri, multi tasking ve uygulama açılış hızları Nougat ile Oreo arasında cidden kendini hissettirmekte.

Uzun lafın kısası şu Oreo artık OTA'ya düşse de faydalansak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Yalnız dikkat edin bu sürüm en son Almanya'da yayımlanan sürüm değil. Crap Beta Final'de bulunup da en son güncelleme çıktı mı diye düşünenler olabilir diye söylüyorum.

En son almanya'ya çıkan CRB7 yüklü bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar acıl bısey danısmak ıstıyorum bıraz canım sıkıldı bu ıse normalde desen kılıdı kullanıyorum ırıs kılıdını kullandıgımda ılk seferınde cıhaz kılıdı ırısle acıyor fakat sonrakılerde ırıs kılıdle acmıyor bana bunun yerıne desenle kılıd acın dıyor bunu yuz tanımadada denedım yıne aynı sıkıntı oluyor bunun sebebı nedır yada benmı bır yanlıslık yapıyorum tesekkurler ılgılenenlere sımdıden...
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Smartlock açık olabilirmi?

Açıksa inaktif hale getirip denemeni tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tenzen

Smartlock açık olabilirmi?

Açıksa inaktif hale getirip denemeni tavsiye ederim.

Hocam o kapali isik normal sasirdim nedendir acaba ilkte sorun yok ikinci ucuncu v.b direk beni desene yonlendiriyor pinlede denedim yine ayni pine yonlendiriyor ikinciden sonra...

• quote:

Orijinalden alıntı: AF CoRSe

quote:

Yalnız dikkat edin bu sürüm en son Almanya'da yayımlanan sürüm değil. Crap Beta Final'de bulunup da en son güncelleme çıktı mı diye düşünenler olabilir diye söylüyorum.

Crap sürümündeyken güncelleme mi aldınız hocam? Yoksa cihazınız Almanya menşeli mi?
  • quote:

quote:

quote:

Crap sürümündeyken güncelleme mi aldınız hocam? Yoksa cihazınız Almanya menşeli mi?

uptade.zip dosyası var.Manuel ota ile flashlıyorsunuz.Türk cihazı

• Arkadaslar ben odin falan kullanmadan normal telefona gelen guncelleme ile oreo kurmustum kaldirilmadan once. Simdi yeni guncellemeyi dunden beri kontrol ediyorum hala gorunmuyir telefonda. Telefonum telekomdan alinma turkiye romu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu şekilde CRB7'ye dönebildiyseniz ne mutlu hocam. XDA'da gördüğüm kadarıyla millet update.zip ile flashlayıp CRB7 sürüm koduna dönememiş. Hala CRAP diye gözüktüğü için de şikayetçiler.

quote:

Orijinalden alıntı: atillaoguz

Arkadaslar ben odin falan kullanmadan normal telefona gelen guncelleme ile oreo kurmustum kaldirilmadan once. Simdi yeni guncellemeyi dunden beri kontrol ediyorum hala gorunmuyir telefonda. Telefonum telekomdan alinma turkiye romu.

Diğer ülkelerde henüz dağıtıma başlanmadı Samsung'un Oreo için hazırladığı 2. güncelleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresteely -- 23 Şubat 2018; 18:59:18 >

• Arkadaşlar merhaba . Netflix uygulaması bu sürümle uyumlu değil diyor ve uygulamayı yüklemiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu şekilde CRB7'ye dönebildiyseniz ne mutlu hocam. XDA'da gördüğüm kadarıyla millet update.zip ile flashlayıp CRB7 sürüm koduna dönememiş. Hala CRAP diye gözüktüğü için de şikayetçiler.

quote:

Arkadaslar ben odin falan kullanmadan normal telefona gelen guncelleme ile oreo kurmustum kaldirilmadan once. Simdi yeni guncellemeyi dunden beri kontrol ediyorum hala gorunmuyir telefonda. Telefonum telekomdan alinma turkiye romu.

Diğer ülkelerde henüz dağıtıma başlanmadı Samsung'un Oreo için hazırladığı 2. güncelleme.

bende uptade.zip dosyasını kullanarak CRB7 ye geçmiştim dün akşam Yapım numarası CRB7 gözükürken Ana Bant sürümü hala CRAP gözüküyor..
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Bir yanlışlık yok ana bant sürümü değişmedi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Problem yok :)

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Ben hala Ana Bant Sürümü olayının teknik servislerde sıkıntıya sokabileceği görüşündeyim. Hatta internette de farklı ülkelere ait stock romların (stock bile olsa Knox sayacını arttırmasa bile) telefonu garanti dışı bıraktığını yazmışlar. Bu yüzden Türkiye romuna gelecek olan Oreo'yu beklemekten yanayım..
  • AF CoRSe A kullanıcısına yanıt
    Yalnız hocam dikkatinizi çekeyim Baseband sürümünüzde CRAP kodu var. Acaba Nougat'tan Oreo'ya OTA ile geçtikten sonra Türkiye romunun Ana Bant Sürümünde ne yazacak merak etmekteyim.
  • quote:

Yalnız hocam dikkatinizi çekeyim Baseband sürümünüzde CRAP kodu var. Acaba Nougat'tan Oreo'ya OTA ile geçtikten sonra Türkiye romunun Ana Bant Sürümünde ne yazacak merak etmekteyim.

Baseband sürümü değişmedi çünkü değişmemesi normal Build sürümü önemli.Yeni gelecek Mart Güvenlik Patch'lı yazılım sürüm adınıda payşalayım.Fota'ya düştü 7-10 güne dağıtım başlanır

G950FXXU1CRB8.DM/G950FOXM1CRB8/G950FXXU1CRAP

• quote:

Ben hala Ana Bant Sürümü olayının teknik servislerde sıkıntıya sokabileceği görüşündeyim. Hatta internette de farklı ülkelere ait stock romların (stock bile olsa Knox sayacını arttırmasa bile) telefonu garanti dışı bıraktığını yazmışlar. Bu yüzden Türkiye romuna gelecek olan Oreo'yu beklemekten yanayım..

Baseband sürümü Türkiye'ye gelen yazılımdada aynıydı.Samsung artık UAE ve Türk cihazlarını Avrupa bölgesine soktu.Eskiden ortadoğu konumunda yer alıyordu.Bu 2 ülke şuanda öncelikli ülkeler arasında ilk 3'te yer alıyor.

Eskiden S serilerinin sonu FQ oluyordu S7 den sonra uyumluluk çerçevesinde F olarak çıkıyor cihazlar.Avrupadaki baseband sürümleride doğal olarak Türk ve UEA de geçerli oluyor.

Bu tür şeyler garantiyi etkilemez.Root olayıda garantiyi bozmaz servis root'tan bozulduğunu ispat etmek zorunda çeşitli davalar açıldı avrupada bu sebepten kazanan hep tüketici oldu.Root bir kenera kalırsa baseband olayından garanti vs bozulmaz kim diyor ise gelsin tartışalım.

Marrusia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF CoRSe -- 23 Şubat 2018; 19:46:34 >

• Arkadaslar kilit ekranini irisle acanlar varmi varsa her defasinda arka arkaya denedignizde hic takilma oluyormu yani ikinci ucuncu acilista desene yada pine yonlendiriyormu tel sizi yoksa benim cihazdami bi sikinti var tesekurler cvp verenlere...

• AF CoRSe A kullanıcısına yanıt
    Böyle diyorsunuz ama Türkiyede bu şekilde servise gönderip rootlu olduğundan dolayı garanti dışı kalan çok cihaz var. Hatta benim de başıma geldi Galaxy S2 cihazım zamanında garanti dışı kaldı ve tanıdıklarımın da başına geldi ve hiçbir şey de beyan edemediler. Samsung artık sıfırlanamayan Knox sayacını boşuna mı geliştirdi sanıyorsunuz? Ayrıca o cihazınız da hiçbir teknik servise alınmayacak şekilde mühürleniyor. Siz Avrupa mahkemelerine konu olmuş 2-3 olayı buraya yansıtıyorsunuz hocam bu yanlıştır. Türkiyede zaten mahkemelik bile olsan eğer Türkiye mahkemelerinin ne yönde kararlar vereceği apaçık ortadadır. Root garantiyi bozar, net.

• Ben hiç rootsuz kullanmadım ve daha önce telefonu servise verdiğim oldu. Bu şekilde sorun yaşamadım. Ama servise vermeden önce rootu kaldırdım her ihtimale karşı.

• 
Sayfa: önceki 904905906907908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.