Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (903. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 06ysf06

Oreo yüklemiştim. Forumda görünce yeni güncelleme kontrolü yaptım. 529.73mb lik güncelleme gelmiş. Oreo da sorunsuz kullanıyordum, bu güncellemeyi de yükledim. Hala canavar gibi. Herkese hayırlı olsun.

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Pardon bu yazı karakteri nedir Samsung Sans gibi ama degil heralde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Evet

O zamn beta diye neden hatırlatılmadı? ilginç
    Ben tam sürüm diye yüklemiştim.
  • Terms kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada beta diye yazıyordu ama bende betaya da güncelleme gelir düşüncesi ile yüklemiştim
  • Benim indirdiğim 2017.12.26 tarihli sorun olur mu?
  • xtatic kullanıcısına yanıt
    Bauhaus yazı tipi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06ysf06

Bauhaus yazı tipi.

siz forumda gördüğünüz update dosyasınımı yükleyip yeni güncelleme aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terms

Yazılımın beta olup olmadığını nasıl anlarız?

Hani şu SD karttan yüklediğimiz update ile oreoya geçmiştim şimdi bbeimki beta mı?

12 Şubatta güncelleme Ota ile gelip sonrada durdurulmuştu o zaman yükleyemeyenler için tam sürümün SD karttan yüklenebilen hali XDA da yayınlanmıştı ben indirip onu kurmuştum yani Beta değil bendeki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

quote:

Hani şu SD karttan yüklediğimiz update ile oreoya geçmiştim şimdi bbeimki beta mı?

12 Şubatta güncelleme Ota ile gelip sonrada durdurulmuştu o zaman yükleyemeyenler için tam sürümün SD karttan yüklenebilen hali XDA da yayınlanmıştı ben indirip onu kurmuştum yani Beta değil bendeki..

Bende forumun ilk sayfasında verilen "XDA dan indirdiğim update klasörünü SD karta atıp yüklemiştim
  • Beta dan kurtularak 7.0 a başarılı bir şekilde dönmüş bulunuyorum.Bu forum için küçük benim için büyük adımı atmamda başta Dark ve Marrusia arkadaşlar olmak üzere tüm konu halkına teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

Bende forumun ilk sayfasında verilen "XDA dan indirdiğim update klasörünü SD karta atıp yüklemiştim

buradanmı? burdaki stabil sürüm olması lazım sonu CRAP ile bitiyor..

https://www.xda-developers.com/how-to-install-android-oreo-on-the-samsung-galaxy-s8-s8-exynos/
  • hadi gözün aydın akşam akşam iyi macera oldu senin için
  • quote:

quote:

quote:

quote:

buradanmı? burdaki stabil sürüm olması lazım sonu CRAP ile bitiyor..

https://www.xda-developers.com/how-to-install-android-oreo-on-the-samsung-galaxy-s8-s8-exynos/

Evet forumun ilk sayfasında buranın linki vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Beta dan kurtularak 7.0 a başarılı bir şekilde dönmüş bulunuyorum.Bu forum için küçük benim için büyük adımı atmamda başta Dark ve Marrusia arkadaşlar olmak üzere tüm konu halkına teşekkür ederim

Ne demek hocam yardımcı olabildiysek ne mutlu. Ben de aynı şekilde Nougat'a dönmenin daha iyi olduğunu düşünüyordum. En azından Türkiye'de OTA'ya ne zaman Oreo düşerse o zaman yükleriz ve daha sağlıklı şekilde yüklenmiş olur. Çünkü Ayarlardaki Yazılım bilgileri kısmında Ana Bant Sürümü ve Yapım Numarası kısmındaki kodların sonunda CRAP şeklinde vardı biz Beta yükleyenlerin. Eğer ki teknik servise bir işimiz düşecek olsa bile eğer elemanlar bilgiliyse buradan yazılıma müdahale ettiğimizi anlayıp garantimizi sonlandırabilirler. Ayrıca Avrupa'ya son Oreo güncellemesi dağıtıma başlandı bugün ve ne XDA forumunda ne de burada Beta kullanıp yeni güncellemeye erişebilen görmedim. Yeni güncellemeye Beta programını sonlandırmış cihazlar erişebiliyor sanırım. Her neyse öyle ya da böyle yine de temiz bir kurulumla Oreo'ya kavuşmuş oluruz bu şekilde..
  • Bende güncelleme gözükmüyor hala

• Ayrıca XDA forumundan şöyle bir bilgi edindim. Daha önce CRAP ile Oreo'ya geçmiş olanlar son Oreo güncellemesini alsalar bile telefonda versiyonları yine CRAP olarak gözükmekteymiş. SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: atillaoguz

Bendede s8 plus var ve bayadır kullanıyorum. Geçen ay eşime huawei mate 10 lite aldık. Telefonu kurcalayınca samsunga bu kadar para verdigime pisman oldum. Lite boyleyse prosu nasil kimbilir. Bundan sonraki tercihim kesinlikle huwei mate pro serisi bir telefon olacak.

Kesin konuşmamakla birlikte, benim de bir sonraki telefonum Huawei olucak gibi. Telefonumda hattın iyi çekmemesi, whatsupp uygulamasında takılmalar canımı sıkıyor. Huawei ye şans vermek istiyorum. Herkes akıcı diyor. Aldığımızda deneyimleriz bakalım herkesin dediği kadar var mı görücez artık.
  • Bugün Almanya ya gelen güncelleme XDA da Zip formatına çevrilip Sd karttan yüklenebilir hale getirilmiş beklemek istemeyenler CRAP sürümlü Oreo nun üstüne kurabilirler..

https://cloud.mail.ru/public/4gMz/PujZmXNAz

ben indirip kurdum bile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 22 Şubat 2018; 22:12:32 >
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    He valla hocam uzun zamandır böyle heyecan ve macera yaşadığımı hatırlamıyorum.Neyseki korktuklarım olmadı.Bu arada sizede teşekkür ederim geçen haftadan beri az yardımınız olmadı

• quote:

Bugün Almanya ya gelen güncelleme XDA da Zip formatına çevrilip Sd karttan yüklenebilir hale getirilmiş beklemek istemeyenler CRAP sürümlü Oreo nun üstüne kurabilirler..

https://cloud.mail.ru/public/4gMz/PujZmXNAz

ben indirip kurdum bile..

Kardeşim almanyadan türkiye nedir ki ! Amma sabırsız adamlarsınız ya. Bırakın az kaldı gelecek

• Bu uyarı nasıl engelleriz.devamlı çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.