Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibariyle almanya kodlu telefonuma geldi

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

An itibariyle almanya kodlu telefonuma geldi

Hayırlı olsun yakında TR garantili telefonlara da gelir o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam benim telefonda almanya kodlu bana her hangi bi güncelleme gelmedi şuanda
  • Daha önce oreo kurulan telefonlar içinde 530 mb bir güncelleme gelmiş almanya için.
  • metinuyar M kullanıcısına yanıt
    Ben yüklenmştim oreoyu önceden bizede öyle mi gelecek ki

• Xlarge kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, ondan değilmiş. Ara ara çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: metinuyar

Daha önce oreo kurulan telefonlar içinde 530 mb bir güncelleme gelmiş almanya için.

Benim gayet iyiydi oreo ile şimdi kesin bozarlar

• Oreo yüklemiştim. Forumda görünce yeni güncelleme kontrolü yaptım. 529.73mb lik güncelleme gelmiş. Oreo da sorunsuz kullanıyordum, bu güncellemeyi de yükledim. Hala canavar gibi. Herkese hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_911

Beyler Türk Telekom GİGA 4.5G ayarı telefona gelen oreo güncellemesi ile kapanmış mı? ben ayar yerini bulamadım bir türlü eskiden ayarlar bağlantı içinde olurdu bir de Nougat kullanan arkadaşlar ve oreo kullananlar kontrol edebilir mi

hocam sizde HD+ işareti mi çıkıyor? vodafone larda volte lte yazıyo ya türk telekomda hd+ dır dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadoo54

Arkadaşlar ben bu betadan nasıl çıkacağım lütfen yardım edin

Aynı sorunun cevabını ben de arıyorum sanırım önce Odin kullanarak Android 7.0'da dönüş yapacağız sonrasında Türkiye için gelecek Oreo sürümünü bekleyeceğiz. Ama aklıma takılan şey bir ara Samsung dosya formatını değiştirdiğinden Odin tanımıyor bu formatı denildi. Şimdi bu şekilde Oreo'dan Nougat'a dönemeyecek miyiz?
  • ben döndüm, 7.0 ı odin tanıyor
  • hocam 7.0 tr romunu indirin daha sonra odin le yükleyeceksiniz.
    değişen şeyde daha önce rom lar tek parçaydı şimdi 4 parça halinde.
    dosyaların başında isimleri yazıyo zaten doğru yerleştirip yükleyeceksin basit olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

Orijinalden alıntı: Sadoo54

Arkadaşlar ben bu betadan nasıl çıkacağım lütfen yardım edin

Aynı sorunun cevabını ben de arıyorum sanırım önce Odin kullanarak Android 7.0'da dönüş yapacağız sonrasında Türkiye için gelecek Oreo sürümünü bekleyeceğiz. Ama aklıma takılan şey bir ara Samsung dosya formatını değiştirdiğinden Odin tanımıyor bu formatı denildi. Şimdi bu şekilde Oreo'dan Nougat'a dönemeyecek miyiz?

Odin ile 7 ye dönebilirsiniz sıkıntı yok 7 den 8 e Odin ile geçemezsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: 06ysf06

Oreo yüklemiştim. Forumda görünce yeni güncelleme kontrolü yaptım. 529.73mb lik güncelleme gelmiş. Oreo da sorunsuz kullanıyordum, bu güncellemeyi de yükledim. Hala canavar gibi. Herkese hayırlı olsun.

Bende gelmedi .

• quote:

Orijinalden alıntı: jskat

quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_911

Beyler Türk Telekom GİGA 4.5G ayarı telefona gelen oreo güncellemesi ile kapanmış mı? ben ayar yerini bulamadım bir türlü eskiden ayarlar bağlantı içinde olurdu bir de Nougat kullanan arkadaşlar ve oreo kullananlar kontrol edebilir mi

hocam sizde HD+ işareti mi çıkıyor? vodafone larda volte lte yazıyo ya türk telekomda hd+ dır dimi?

Evet hocam Türk Telekom da HD+ YAZIYOR..

• jskat J kullanıcısına yanıt
    Verilen cevaplar için teşekkürler. Peki cihazla bu işlemi gerçekleştirirken Brick etme riski var mıdır? Veya bu işleme başlamadan önce telefon üzerinde yapmamız gereken ayarlamalar var mı?
  • usb bağlantısı kopmadığı sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum. brick olma ihtimali düşük ama daha önce odin kullanmadıysan netten küçük bi araştırma yap derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Orijinalden alıntı: metinuyar

Daha önce oreo kurulan telefonlar içinde 530 mb bir güncelleme gelmiş almanya için.

Benim gayet iyiydi oreo ile şimdi kesin bozarlar

ykb karekod oreoda çalışmıyor, bence bazı sıkıntılar var.

geneli iyi.
  • oreo da pil durumu nasıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jskat J kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önceleri de bu konuda bilgi sahibi olmama rağmen bir adet Galaxy S2'yi Hard Brick etmiştim. Hem de USB bağlantısı veya başka bir şey kopmadı her şeyi de düzgün yapmama rağmen (defalarca başarılı Stock rom yüklemiştim) Brick olmuştu ve cihazın eMMC Chip'i yanmış nasıl oluyorsa tabii ne teknik servis çözebildi ne de herhangi bir telefoncu. Sonuç olarak telefonumdan olmuştum o zamandan beri şu Samsung'a tedbirli yaklaşıyorum. Konunun ilk mesajında Stock Roma dönmek için bir anlatım göremedim ama forumda bu şekilde bir anlatım var mı S8 veya Plus için?
  • 
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.