Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (892. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

bu pc açmıyorum yok telden filmi yansıtıyorum izliyorum felan diyenler telefon telefon için kulanılır evdeki 6 bin tllik bilgisayarımın yaptığı telefon yapamaz. nokta. herşeyin yeri farklı. telefonumu telefon için kullanırım ne oyun kurarım ne film seyrederim ha imkanları olmayanlar için tabiki kullanılabilir sonuçta bi ton para verip alınıyor

"Telefon telefon için kullanılır." sözüne katılmıyorum. Bir kaç senedir evde gayet iyi bir dizüstü bilgisayar var. Ancak bir önceki telefonum note4 ve şimdiki s8 plus ile oyun oynamak dışında neredeyse hiç bilgisayar açma ihtiyacı hissetmiyorum. Çünkü bilgisayarla yapabileceğim işlerin tamamına yakınını telefondan yapabiliyorum. Günümüz telefonları telefon dışında da pek çok şey yapabilecek şekilde tasarlanıyorlar.

Bilgisayarda yapılacak işleri telefonda yapmak daha kolay olmuyor bu konuda haklısınız ancak cebimde taşıyabileceğim bir bilgisayarı çanta ile taşımak zorunda olduğum bilgisayara tercih ederim. Bu saatten sonra kimse bu rahatlıktan vazgeçmez.

Cihazı sadece telefon olarak kullanacaksanız 4 gb ram 12 mp kamera 2k ekran parmak izi ve iris okuyucu vb. Gibi asıl para eden donanıma boşuna para ödüyorsunuz demektir. Eğer mevzu "alo" demekse Bir 3310 alın kullanın. Paranıza yazık.

Yav o değilde samsungun kendisi koymuş screen mirroring ,nearby özelliğini falan adam diyorki telefonu telefon için kullanacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oguzhan_48 O kullanıcısına yanıt
    Telefondaki oyunlarla pcdekiler bir mi dostum özelden özele akıl yürütme yapmışsın her şeyin yeri ayrı ama s8 alıp sadece telefon için kullanmak ilginç geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeyfiPasa -- 18 Şubat 2018; 15:1:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

bu pc açmıyorum yok telden filmi yansıtıyorum izliyorum felan diyenler telefon telefon için kulanılır evdeki 6 bin tllik bilgisayarımın yaptığı telefon yapamaz. nokta. herşeyin yeri farklı. telefonumu telefon için kullanırım ne oyun kurarım ne film seyrederim ha imkanları olmayanlar için tabiki kullanılabilir sonuçta bi ton para verip alınıyor

"Telefon telefon için kullanılır." sözüne katılmıyorum. Bir kaç senedir evde gayet iyi bir dizüstü bilgisayar var. Ancak bir önceki telefonum note4 ve şimdiki s8 plus ile oyun oynamak dışında neredeyse hiç bilgisayar açma ihtiyacı hissetmiyorum. Çünkü bilgisayarla yapabileceğim işlerin tamamına yakınını telefondan yapabiliyorum. Günümüz telefonları telefon dışında da pek çok şey yapabilecek şekilde tasarlanıyorlar.

Bilgisayarda yapılacak işleri telefonda yapmak daha kolay olmuyor bu konuda haklısınız ancak cebimde taşıyabileceğim bir bilgisayarı çanta ile taşımak zorunda olduğum bilgisayara tercih ederim. Bu saatten sonra kimse bu rahatlıktan vazgeçmez.

Cihazı sadece telefon olarak kullanacaksanız 4 gb ram 12 mp kamera 2k ekran parmak izi ve iris okuyucu vb. Gibi asıl para eden donanıma boşuna para ödüyorsunuz demektir. Eğer mevzu "alo" demekse Bir 3310 alın kullanın. Paranıza yazık.

Yav o değilde samsungun kendisi koymuş screen mirroring ,nearby özelliğini falan adam diyorki telefonu telefon için kullanacaksın.

Aslında günümüzde cihazlar telefon olmanın dışında her işte kullanılıyor. Bu özelliklere gereksiz gözüyle bakmak yerine. "Parasını verdim dibine kadar kullanırım." mantığı daha doğru bence.

• Sizlere bir sorum olacak, Yakın zamanda eski telefonumun thh kararı çıktığı için para iadesi alacağım onun için telefonumu değiştirmek istiyorum Huawei mate 10 (pro değil) ile s8 arasında kaldım s8 in fiyatı daha yüksek ve 25şubattaki s9 tanıtımından sonra fiyatta düşme gibi bir durum olur mu ve telefondan herhangi bir kronik sorun var mı? Cevaplarlarsanız sevinirim.

• celll C kullanıcısına yanıt
    Pardon. Mesaja ekledim şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Selam Hocam,

Sana konuyu sorduktan sonra sipariş vermekte geciktim. Şimdi verdiğin linke baktım ama ürün kalkmış. S8 için bakıyordum.

Aşağıdaki ürünleri gördüm. İlki sanırım seninkinin aynı. İkincisi jelatin falan diyor bilmiyorum ne düşünüyorsun. Üçüncüsü klasik tempered cam. Vaktin olur bakarsan hangisini tavsiye edersin? Veya alternatif link var mı bildiğin? İlgine teşekkür ediyorum.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-ekrana-tam-yapisan-3d-temperli-cam-ekran-koruyucu-322458151

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-ekran-koruyucu-jelatin-tam-koruma-327708402

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/baseus-samsung-galaxy-s8-3d-kavisli-kirilmaz-cam-siyah-322867284

Hocam tavsiye ettiğin için çok sağol!

Ürün geldi ve uygulamayı bilen bir arkadaşa yaptırdım. Harika bir ürün şiddetle tavsiye ederim. Bu ürünü aldıktan sonra tempered cam ve nano gibi ürünlere verdiğim paraya acıdım. Hiç gerek yokmuş!

Ayrıca dediğin gibi şeffaf aldım çok daha iyi oldu. Spigen kılıfa cuk oturdu. Hiç sorun yok. Harika!

Bu konuda bir tavsiyem de şu; Şayet kendinize ve becerinize güvenmiyorsanız mutlaka eli yatkın birine yaptırın. 5-10 verin pişman olmayın. Çünkü tek atımlık baruta benziyor. Hata kaldırmaz. Tekrar kaldırayım yeniden yapıştırayım vs. derseniz sorun çıkarabilir.
    Arkadaş deneyimli olduğu için çok iyi hizaladı ve oluşan baloncukları gayet temiz bir biçimde çizmeden aldı. Bunları benim gibi iş bilmeyen birisi hayatta yapamazdı doğrusu? Ama takan arkadaşta ürünü beğendiğini söyledi çok mutlu oldum!

• NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt
    Hocam faydalı olduysam ne mutlu bana şu ana kadar bu telefonlar için üretilmiş en iyisi sanırım spigen falan sakın almayın 15 20 tl lik kırılmazdan farkı yok boşa gitti benim indirimde 60 tlye almıştım şimdi kendi sitesinde 150 tl hocam siz s8 için aldınız sanırım alacak arkadaşlar sizin aldığınız yere yönelsinler güle güle kullanın umarım korumasına ihtiyaç olacak hiçbir kaza geçirmez hocam telefonun

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    kisaca anlatayim. once dosya isminden .md5 ekini kaldiriyoruz en sonda. boylece .tar ile biten bir dosya ismi kalacak. ve simge hemen winrar simgesine donusecek. winrar dosyasini bir klasore ac. cikan dosyalari 7zip ile buraya cikart konutu ile cikart. bende videodaki ayni sekil olmadi. disc seklinde bir simge olustu. video da butun dosyalara tek tek yapilan bu. sadece en son csc de bir dosya haric hepsine bunu yapacaksin. rom ufak olsa ben hazirlayip upload ederdim ama 3 gb. hazirlamayadigin dosya olursa ben sana drive dan atarim. ama 7zip ile gayet kolay sekilde hazirlarsin. 7zip ile tekrar isim verirken tar ismi vereceksin ayarlardada ciktiyi tar olarak belirlemen gerek. yapamadigin bir sey varsa video cek at elimden geldigince yardim ederim.
  • SeyfiPasa S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah çok sağol sayende gerçekten nokta atışı oldu!...

S8 için aldım ürünün üstünde fiyat yazmışlar 100 TL ama internetten 64.95 TL ücretsiz teslimat.

Hocam kavis ekranı tam kalıyormu ? Edge ekranın kenarından bi foto ararmışım lütfen

Bu arada nano liqit sıvı almayın geçen gün ışığa tuttum telefon çizik içinde kalmış

Bunun üzerine gittim spigen sözde full curved cam aldım yanları tam kapatmadı kırdım attım az önce. spigen almayın aldırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 17 Şubat 2018; 19:12:10 >
  • Nougatta kamera bölümünde üstte HDR açma yeri vardı onu geri getirme imkanımız var mo ki karanlık ortamlarda kapatıp gün ışığında açıyordum ben şimdi ayarlardan açıp kapatmak gerekiyor pratikliği gitmiş var mıdır acep geri getirmenin yolu

• arkadaşlar telefonunun ekranını değiştiren oldu mu serviste ? s8 plus bir kaç şey danışmam gerekiyor
  • arkadaşlar samsung s8+ kullanıyorum. oreo güncellemesinden sonra telefonuma 2 whatsap 2 facebook kuruluydu ama birisini sildim. şimdi ise nasıl geri getirebilirim. yani çift uygulama kullanma menüsü nerede bulamadım.
  • Oreodan sonra bazen bildirim gelince panel böyle oluyor ve bildirimi goremiyorum. Başka kimsede böyle olan var mı?

• Kutudan çıkan kulaklığı satmayı düşünen var mı?

parmak izi durumu nasıl ne miktarda kalıyor korumasız orjinaline göre?
  • kayabrt kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/gelişmiş özellikler/dual messenger yolundan gerekli ayara gidebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hank Rearden

kisaca anlatayim. once dosya isminden .md5 ekini kaldiriyoruz en sonda. boylece .tar ile biten bir dosya ismi kalacak. ve simge hemen winrar simgesine donusecek. winrar dosyasini bir klasore ac. cikan dosyalari 7zip ile buraya cikart konutu ile cikart. bende videodaki ayni sekil olmadi. disc seklinde bir simge olustu. video da butun dosyalara tek tek yapilan bu. sadece en son csc de bir dosya haric hepsine bunu yapacaksin. rom ufak olsa ben hazirlayip upload ederdim ama 3 gb. hazirlamayadigin dosya olursa ben sana drive dan atarim. ama 7zip ile gayet kolay sekilde hazirlarsin. 7zip ile tekrar isim verirken tar ismi vereceksin ayarlardada ciktiyi tar olarak belirlemen gerek. yapamadigin bir sey varsa video cek at elimden geldigince yardim ederim.

hocam sen yapıp yüklesen olmazmı acaba indirmek icin internetimde hızlı nasılsa

• Lion kullanıcısına yanıt
    Sıfırı var 465tl falan bi de çakması var 100 civarı.

Teklifini dmden yazabilirsin hocam

• 
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.