Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mulholland dr.

Gün içinde mobilken oreo güncellemesinin geldiğinin bildirimi düştü. Akşam wifi ile güncellemek için sonra seçeneğini seçtim. Geçe defalarca manuel indir bölümünden güncelleme sorgulamama rağmen zaten son güncelleme yüklendi uyarısı alıyorum. Oreo güncellemesi kayboldu özetle. Başına gelen var mı?

Oreo güncellemesi geri cekilmis sanirim Bir kac problem tespit edilmis. Düzeltip tekrar yayinlayacaklarmis.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chuckly kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun önceden de var şimdi de. Ben de aynı sorunu yaşıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Aynı sorun önceden de var şimdi de. Ben de aynı sorunu yaşıyorum

odinle room yüklenmeye calışırken burada kaldı ne etmem lazım dogrumu yapıyorum acaba işlemleri hocam
  • Cihaz akıyor maşallah. Guncelleme muazzam olmuş.

Bir an önce herkes alır umarm.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkBlue23

Cihaz akıyor maşallah. Guncelleme muazzam olmuş.

Bir an önce herkes alır umarm.

bana gelmedi nezaman gelir belli degil yabancı ülkeden gelme odinlede denedim yükleyemedim
  • Allah belâlarını versin bu Samsung servisinin. Daha önce de yazdığım gibi ekranı kırılmıştı serviste ekranı değişti bu gün farkettim arka kapak ile telefonun çerçevesinde boşluk var tırnağım çok rahat arasına giriyor. Yarın tekrar servise kargoyla yollayacağım ekranı değiştirirken tam oturtamamışlar. Tam dayaklık bu adamlar. Şimdi işin yoksa telefonu bekle dur. İnşallah Sony servisi gibi çektirmezler bana para almaya çalışırlarsa da adamlara ana avrat söveceğim artık çok sinirlendim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Themepas2001 uygulaması

Kayıt yerr ve telefonda 120 150 ad izün vermiş. Hepsini kapattım ne işe yarıyor acaba.

Güncellemeden sonra oldu.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada verilen linkteki versiyonu mu yükseldiniz yoksa xda'daki özel konusundaki daha yeni versiyonlardan birisini mi? Bu sayfadaki ile yapamadım ben. Önceden sorunsuz kullanıyordum halbuki.

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    Beklemekten başka yapılacak bir şey yok. Samsung sorunları çözdükten sonra güncelleme dosyalarını tekrar yayınlayacak.
  • Telefonu aldığım günden beri hiçbir sorun ile karşılaşmamışken son güncelleme sonrasında sorunlar yaşamaya başladım.

*Telefon bazen durup dururken sim hatası veriyor.

*İnternet tıkladığım bazı linkler sonrasında telefon donuyor.

Ve bu hataların hiçbirini bir önceki sürümde telefonu kullanırken yaşamamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: mulholland dr.

Gün içinde mobilken oreo güncellemesinin geldiğinin bildirimi düştü. Akşam wifi ile güncellemek için sonra seçeneğini seçtim. Geçe defalarca manuel indir bölümünden güncelleme sorgulamama rağmen zaten son güncelleme yüklendi uyarısı alıyorum. Oreo güncellemesi kayboldu özetle. Başına gelen var mı?

Oreo güncellemesi geri cekilmis sanirim Bir kac problem tespit edilmis. Düzeltip tekrar yayinlayacaklarmis.

Kaynak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kamilkamilov

Bug falan yok çatır çatır kullanıyoruz kurduk. Yağ gibi akıyor şarjı da iyileşti telefonun.

Resmi açıklama gelmeden veya uzman birisi açıklamadan fantezi yapmamak lazım.

güle güle kullanın darısı başımıza... Ama şu anda tr de yurt dışında oreoyu kurmamış binlerce kişi telefonlarında oreo güncellemesini göremiyor... xda yada bir bakın...
    ama yakında tekrar açar samsung.. bu arada herkes telin hızlsndığını söylüyor. güzel bir gelişme.. elmanın aksine....
    merakla bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 14 Şubat 2018; 8:46:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme OTA olarak gelmeden önce Pazar günü XDA'daki verilen update.zip'i sdcard'a atarak recovery'den install ile kurmuştum OREO'yu.
    Hiç bir sorun yok şu ana kadar.
  • Oreo ile standby süresi artarken ekran süresi düşmüş diyorlar arkadaşlar ne diyorsunuz?
  • arkadaşlar oreo yükeldim ancak whatsapp da açılan pencede bildirimini bir türlü kapatamadım. sürümmü hatalı yoksa ben mi bulamadım yardımcı olabilir misiniz nasıl yapacağım?
  • Oreo odin sürümü hızlı link var mı arkdaslar s8 için

• toramaneczanesi T kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de bu sorunu yaşıyorum. Tıklayıp uygulamaya girerseniz bu seferde güvenlik boşa düşmüş oluyor, telefon kullanıma açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

İlk sayfada verilen linkteki versiyonu mu yükseldiniz yoksa xda'daki özel konusundaki daha yeni versiyonlardan birisini mi? Bu sayfadaki ile yapamadım ben. Önceden sorunsuz kullanıyordum halbuki.

Xdadaki en gucel versiyonu V6 olmasi lazim.Buradaki v5 guncelleyecegim buradakinide

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    Neden geri cektiler bilmiyorum hocam. Görünürde bir sorun da yok. Umarım bir an önce tekrar dağıtırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: akıldakalıcı

Haftalık 4 GB interneti 7 liraya nasıl yapıyorsunuz

Internet Avcilari uzerinden yapiliyor.Freezone uyesi olma sarti var tabi

• 
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.