Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (819. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s8-full-cover-kavisli-cam-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-565gl21777-p-HBV000007HBT0?magaza=Hepsiburada

Kullanan var mı ? Diğer yumuşak ekran koruyucuların kilifla kullanınca kalktığını soyluyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Sennheiserr cx 3.00 kullanıyorum hocam bende gayet güzeller fakat nedense ben içinden çıkan kulaklığı tasarımı dışında başarılı buldum sound aliveden bası iki tık açıp bide adapt sound dan ön ayar bir yaptım spotifydaki şarkılar baya tatmin edici geldi hocam kulaklığın hangi özelliğini sevmiyorsanız ona göre kulaklık bulmanız lazım birde 320kbps den aşağı müzik dinlemeyin yoksa bütün kulaklıklar kötü gelir cx 3.00 bass ve tiz ağırlıklı bir kulaklık alıp tizleri biraz kısarsanız baya tatmin edici oluyor bluetooth kulaklıklar hiç bakmayın bu fiyatlardakiler baya kötüler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saasc S kullanıcısına yanıt
    Hocam aldım ben neo hybrid ile problemsiz oldu dokunmatik falan sıfır etkilenme oluyor. Fakar ortası yapışmayınca ekrana su damlamış gibi görünen bir efekt oluyor ve görüntüyü bozuyor biraz durunca geçip geri geliyor ikincisi kamera lensi kenarlarına yapıştırıcı sürmeyi unutmuşlar (!) Cebe girip çıkınca toz kalıyor maalesef benim yan kenarlardan da toz girmesi sonucu kullanılamaz oldu bir hafta olmadan boşa gitti internetten ful yapışkanı aldım onu denicem inşallah olur eğer olursa buraya yazarım yani hocam riske girip almayın en fazla 1 aya çöp olacak

• armegedon22 kullanıcısına yanıt
    Kullananlar xiaomi' de iyileşme olduğunu yazdılar. Muhtemelen S8 de aynısı olacaktır. Ama bireysel yorumlar farklı ayarlar vs. derken resmi sürüm çıktıktan sonra daha net bir tablo ortaya çıkacaktır. Hepimiz bu güncellemeyi yapacağız ve deneyimlerimizi paylaşacağız. Artık gün sayıyoruz. Biraz daha sabır!....
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbbr10

7.0 a nasıl geri dönerim

Odin ile geri dönebilirsiniz..

• desparados_532 kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/Sennheiser-CX-2-00G-Black-Headset/dp/B00NQ17ZU8?th=1&psc=1

Hocam ürün bu mudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

https://www.amazon.com/Sennheiser-CX-2-00G-Black-Headset/dp/B00NQ17ZU8?th=1&psc=1

Hocam ürün bu mudur ?

aynen hocam,alırken galaxy versiyon olmasına dikkat edin.
  • desparados_532 kullanıcısına yanıt
    Hocam 3.00 modeli daha ucuz daha iyi mıdır?

Bilginiz var mı ?

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00NQ17SKU/ref=mp_s_a_1_sc_1?ie=UTF8&qid=1516118102&sr=8-1-spell&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=seinnheiser%2Bcx%2B3.00&th=1&psc=1

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Hocam otomatik mi dönüyor internet ten yazılımı indirmem gerekirmi bilmiyorum da nasıl yapabilirim rica etsem

• SeyfiPasa S kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler. Spiegen kavisli ekrana koruyucu becerememis anlaşılan :) 2 ay oldu ekran koruyucu takmadim kalkar diye şükür çizilme yok hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Kullananlar xiaomi' de iyileşme olduğunu yazdılar. Muhtemelen S8 de aynısı olacaktır. Ama bireysel yorumlar farklı ayarlar vs. derken resmi sürüm çıktıktan sonra daha net bir tablo ortaya çıkacaktır. Hepimiz bu güncellemeyi yapacağız ve deneyimlerimizi paylaşacağız. Artık gün sayıyoruz. Biraz daha sabır!....

İnşallah çabucak çıkar tam bir tarih yok sanırım hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbbr10

Hocam otomatik mi dönüyor internet ten yazılımı indirmem gerekirmi bilmiyorum da nasıl yapabilirim rica etsem

Hayır otomatik dönülmüyor tabiki Sammobile dan Türkiye sürümünü indirip indirdiğiniz dosyaları odin ile telefona yükleyeceksiniz şu an dışardayım daha fazla yardımcı olamayacağım...

• O uygulamayı yükledim sonra sildim. Şarj daha az gitmeye başladı, servise verdim, düzeldi. Sanırım o uygulamadan kaynaklandı.

• armegedon22 kullanıcısına yanıt
    Net bir tarih yok zira artık beta sürümlerin bitmesini bekliyoruz. Görünen o ki son rütuşları yapıyorlar.

Eğer şu anki beta 6' dan sonra yeni bir beta çıkmazsa artık resmi sürüm çıkacak. Öngörüler şu anki koşullarda bu ay sonu veya en geç şubat başı. Tabi her ülkede aynı aynda yayınlanmayacaktır. Dağıtımın önce ABD' de ve Kore' de başlayacağı, Avrupa' da ise İngiltere' de çıkacağı öngörülüyor. Bir kaç gün arayla herkese sırayla dağıtırlar!...
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Anladım teşekkürler. Spiegen kavisli ekrana koruyucu becerememis anlaşılan :) 2 ay oldu ekran koruyucu takmadim kalkar diye şükür çizilme yok hiç.

1.500 lira değil mi ekran değişimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Net bir tarih yok zira artık beta sürümlerin bitmesini bekliyoruz. Görünen o ki son rütuşları yapıyorlar.

Eğer şu anki beta 6' dan sonra yeni bir beta çıkmazsa artık resmi sürüm çıkacak. Öngörüler şu anki koşullarda bu ay sonu veya en geç şubat başı. Tabi her ülkede aynı aynda yayınlanmayacaktır. Dağıtımın önce ABD' de ve Kore' de başlayacağı, Avrupa' da ise İngiltere' de çıkacağı öngörülüyor. Bir kaç gün arayla herkese sırayla dağıtırlar!...

Eyvallah.
  • abi portre modu gelmeyecekse boştur benim için
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Problem çıkmaz inşallah hocam gerekirse 40 tlye nano likit var spigenin onu alır uygularsınız

• Arkadaşlar beta sürümünde kamerada bokeh efekti var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: SeyfiPasa

Problem çıkmaz inşallah hocam gerekirse 40 tlye nano likit var spigenin onu alır uygularsınız

bu nano likit ne kadar güvenilir hocam
  • 
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.