Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Hayırlı olsun sazı almışsın eline!...

Ne diyorsun gerçi beta ama intibaların nasıl olumlu ve olumsuz veya artılar ve eksiler gördüklerini paylaşırsan sevinirim.

Bu arada yüklemenin uzunluğu nedir? Resmi sürüm için 1 GByte civarında olacağı söyleniyordu. Samsung arayüz 9' u yükledi mi Oreo ile birlikte?

1.3 GB

Experience 9.0 oldu dogrudur ocak guvenlik yamasi var.

Ben memnunum nougattan guzel biyometri verilerinde hizlanma var gibi geldi.Akicilik daha iyi olmus.apple daki 3D touch benzeri ozellikler var ornek whatsapp basiyorsunuz direk x kisine mesaj gonderiyorsunuz vs.Ufak tefek guncelleme var oyle cok degisiklik yok amam aman ama stabil sekilde calisiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• oreo'da kamera uygulaması bazen hata verip kapanıyor özellikle güzel yüz vb gibi yeni modları seçince...bir de google maps ın ana ekranda küçültülmüş olarak kullanılabilmesi çok iyi olmuş...Marrrusia nında dediği gibi yüz algılama hızında ve düşük ışıkta yüz algılama konusunda iyileştirmeler var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeNzA -- 15 Ocak 2018; 20:29:13 >
  • kronikzll kullanıcısına yanıt
    Eyvah desene batarya süresi paylaşımları artar bu gidişle? Şikayetler de cabası...

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Anladım. Kamera, batarya süresi yeni uygulamalar vs. farklar nedir? Birde puan vermek gerekirse eskisi kaç şimdiki kaç puan alır?

Şöyle küçük çaplı bir inceleme yap bakalım izlenimlerin falan nedir? Sanırım TR' de beta bile olsa henüz kimseden doğru dürüst bir yorum yok ortalıkta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEWMAN2007 -- 15 Ocak 2018; 21:20:28 >
  • Arkadaşlar s8 plus kullanicisiyim şebekeyle internete girmekte sorun yaşıyorum ne tarayıcı olsun ne herhangi bir uygulama olsun son 2 gündür şebekeyle internet kullanan hicbir şeye giremiyorum wi-fi de sıkıntı yok yukarıda 4.5 g de ful çekiyor varmi bu sorunu yasayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncellemede Edge ışık bildirimi çözülmüş mü? Şuan Whatsapp üzerinden mesaj gelince ekran kapalıyken yanmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_3579

Arkadaşlar s8 plus kullanicisiyim şebekeyle internete girmekte sorun yaşıyorum ne tarayıcı olsun ne herhangi bir uygulama olsun son 2 gündür şebekeyle internet kullanan hicbir şeye giremiyorum wi-fi de sıkıntı yok yukarıda 4.5 g de ful çekiyor varmi bu sorunu yasayan

Telefonun internet ayarlarını tekrar yapınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Y.

ADB sideloaddan kurdum. Hız dediğiniz gibi güzel. Ben bataryadan çekiniyorum esasen ama bu kilit ekranı saat seçme olayı tek kelimeyle "MUHTEŞEM" olmuş. Yıllar önce vardı şimdi de var. Geliştiriyor kendini samsung. benden like

Merakımdan bende "Minimal ADB and Fastboot" kullanarak yükleme yapayım dedim ama bende "cannot read 'update.zip'" şeklinde hata veriyor.
    Sizde herhangi bir hata verdi mi acaba? Yoksa ben Minimal ADB kullandığım için olabilir mi?

• Arkadaşlar benim cihazım yurt dışından gelme çift hatlı Samsung S8+ Duos (SM-G955FD)

Ben Oreo beta 6 yı kurmak istiyorum nasıl yapabilirim? Firmwareyi bir türlü bulamadım linkk verir misiniz buna uygun?

Bir de cihaz çift sim kartlı olduğu için menü gelir mi acaba yüklediğim de bir de o var.
  • Diğer telefonlara göre mobil net az çekiyor, sebebi ne olabilir.

• Ben bu betayı kurusam garanti dışına çıkarmı

• Ben de oreo'yu kurmak istiyorum ama garantiye zevâl gelmesinden korkuyorum.

• Oreo ile Galeriye bir özellik gelmiş yada daha öncede vardı ben yeni fark ettim..Galeride Video izlerken ekranın sağ tarafından parmağınızı aşşağı doğru çekince ses kısılıyor yukarı doğru çekincede ses açılıyor ekranın solunda aynı şeyi yaparsanız bu seferde parlaklık seviyesi artıp azalıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 15 Ocak 2018; 23:54:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanburak61

Ben de oreo'yu kurmak istiyorum ama garantiye zevâl gelmesinden korkuyorum.

Hocam Odin ile Nougat a geri dönersiniz sorun olursa..

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Vardi hocam önceden

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Yeni güncellemede Edge ışık bildirimi çözülmüş mü? Şuan Whatsapp üzerinden mesaj gelince ekran kapalıyken yanmıyor

• Arkadaşlar s8 kulaklığını beğenmiyorum.

S8 in kulaklığını aratmayacak 150 200 tl arasında kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta oreo kullanan arkadaşlar şarj durumu nasıl etkilendi acaba oreodan.
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Hocam bende memnun degildim aliexp uzerinden rock zirkon kulaklik aldim gayet memnunum 8$ fiyati var hic dusunmeden alin derim

• 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.