Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BayZagor

Bu ilk mesajdaki youtube uygalamasına gmail hesabımı ekleyemiyorum. Ekleme ekranı tepki vermiyor. Neden olabilir?

anasayfada gerekli açıklama ve link var.

Google Hesabını bağlamak için ayrıca: BU eklentiyi indiriniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 17 Aralık 2017; 18:24:33 >
  • konu güncellemesi yapıldı.eksik bilgiler eklendi.
  • pirieren kullanıcısına yanıt
    Konuşma esnasında sesin karşı tarafa gidişi nasıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first9

S8 kullanıyorum. Mortal kombat x oyunu ve bir kaç oyun daha cihaz uyumlu değil diyor. S3'de bile yüklenebiliyorken bunda niye böyle bi hata veriyor acaba? Nasıl çözebiliriz apk dışında

Mortal Kombat X benim telefonda yüklü ben yüklemedim tabikii benim çocuklar Play Store dan indirmişler hergün oynayıp duruyorlar bir uyum sorunu olmamış anlaşılan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: pirieren

ben cuma günü aldım. s8+ var. kablodan sıkılmıştım geçen sene kablosuz ararken iconx e bakmıştım şarj süresi çok kötüydü. 2018 için şarj süresi 5saat telefondan dinlersen tabi. kendi içinde 3.4gb kadar bir yer var oraya şarkıları atıp dinlersen 7saat deniyor. geçen hafta samsungwa hediye çekini görünce bir baktım 500tl üzerine 150tl çek veriyorlar. 550tl ye aldım. dün sabah geldi alet çok fazla deneme şansım olmadı. 2.5-3 saat kadar yürüyüş sırasında denedim. kulağı rahatsız etmiyor düşme şansı hiç yok bence yanında 3 kulaklık ucu için 3 de kulaktaki kısma oturan parça için farklı boylarda parçalar çıkıyor. ses yalıtımı iyi, kulağın içine tam oturuyor dışarıyı duymuyorsun. ayrıca dış ses duymak istersen ayarlara öyle bir seçenek koymuşlar üzerindeki mikrofondan dış sesi içeri veriyor. ses seviyesini de iyi buldum son seviyeye getirmeye gerek duymadım sokakta olmama rağmen. ses kalitesi olarak kablolu kulaklıklar gibi beklemiyordum tabi ama gayet iyi. bass tiz vs sesler biraz zevk meselesi bana tizler fazla gelmişti ekolayzerdan basa doğru kaydırdım bir kademe yinede samsung shoplardan birine gidip kendin denersen daha iyi olur. üstünde düğme yok, dokunmatik kısım var. iki taraftanda hallediyorsun tek tarafa koymamaları güzel olmuş bence. tek dokunuş durdurma başlatma, çift dokunuş sonraki şarkı üç dokunuş önceki şarkı vs ses açma kısma da kaydırarak yapıyorsun çoğu kulaklıkta yok bu özellik. başka bişey gelmiyor aklıma sormak istersen sor cevaplarım

aynı tarz için GearBest ten qcy 29 bakabilirsiniz

ses kalitesi olarak 1 tık.. Fiyat olarak 7-8 tık düşük.

en azından kulağınızdan düşürüp kaybederseniz fazla üzülmezsiniz. frekans aralığı ve sahnesi fena değil. bir deneyin derim.

Hocam tam aradıgım sey fıyatıda uygun siz kullanıyorsanız deneyımınız nasıl ,kulaktan kolay cıkma dusme baglantı kopması vs sorunlar oluyor mu , baktım n11 yorumlarda iyi ama kımse detaylı yazmamıs

• celll C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, aynen dediğiniz gibi yaptım.

• kronikzll kullanıcısına yanıt
    Ne yaptıysam çalıştıramadım şu uygulamayı... ayarları nelerdir hocam... bi ayar mı yapıyoruz... aşağıdan yukarı parmağımı kaydırıyorum hafif bi titreşim geliyor ama başka bi tepki hareketlilik yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahmanıl

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: pirieren

ben cuma günü aldım. s8+ var. kablodan sıkılmıştım geçen sene kablosuz ararken iconx e bakmıştım şarj süresi çok kötüydü. 2018 için şarj süresi 5saat telefondan dinlersen tabi. kendi içinde 3.4gb kadar bir yer var oraya şarkıları atıp dinlersen 7saat deniyor. geçen hafta samsungwa hediye çekini görünce bir baktım 500tl üzerine 150tl çek veriyorlar. 550tl ye aldım. dün sabah geldi alet çok fazla deneme şansım olmadı. 2.5-3 saat kadar yürüyüş sırasında denedim. kulağı rahatsız etmiyor düşme şansı hiç yok bence yanında 3 kulaklık ucu için 3 de kulaktaki kısma oturan parça için farklı boylarda parçalar çıkıyor. ses yalıtımı iyi, kulağın içine tam oturuyor dışarıyı duymuyorsun. ayrıca dış ses duymak istersen ayarlara öyle bir seçenek koymuşlar üzerindeki mikrofondan dış sesi içeri veriyor. ses seviyesini de iyi buldum son seviyeye getirmeye gerek duymadım sokakta olmama rağmen. ses kalitesi olarak kablolu kulaklıklar gibi beklemiyordum tabi ama gayet iyi. bass tiz vs sesler biraz zevk meselesi bana tizler fazla gelmişti ekolayzerdan basa doğru kaydırdım bir kademe yinede samsung shoplardan birine gidip kendin denersen daha iyi olur. üstünde düğme yok, dokunmatik kısım var. iki taraftanda hallediyorsun tek tarafa koymamaları güzel olmuş bence. tek dokunuş durdurma başlatma, çift dokunuş sonraki şarkı üç dokunuş önceki şarkı vs ses açma kısma da kaydırarak yapıyorsun çoğu kulaklıkta yok bu özellik. başka bişey gelmiyor aklıma sormak istersen sor cevaplarım

aynı tarz için GearBest ten qcy 29 bakabilirsiniz

ses kalitesi olarak 1 tık.. Fiyat olarak 7-8 tık düşük.

en azından kulağınızdan düşürüp kaybederseniz fazla üzülmezsiniz. frekans aralığı ve sahnesi fena değil. bir deneyin derim.

Hocam tam aradıgım sey fıyatıda uygun siz kullanıyorsanız deneyımınız nasıl ,kulaktan kolay cıkma dusme baglantı kopması vs sorunlar oluyor mu , baktım n11 yorumlarda iyi ama kımse detaylı yazmamıs

Ben psikolojik olarak böyle değilde arkadan bağlı bluetooth-kulaklik tercih ediyorum. Ben bazı şeyleri elimle bile tutarken düşürebiliyorum. Yoksa kulaktan çıkacak gibi değil.. Seste güzel.. Rock blues dinlerim. Bass sonlardadır. Power amp de güzel sonuç verir. Fakat meizu ep 51 ede bakın derim. Ses 1 tık daha iyi. Eq ayarları daha iyi netice veriyor. Mid sesler çok canlı.. Nefeslilerde iyi. Ben şu an jbl müzik için jbl e 25 BT dinliyorum. Ama pahalı ve aliexpress veya gearbestten bulamazsınız. Tam f p kulaklığı olarak qcy 29 ve meizu ep 51 iyidir. Eğer kulak içi olması şart değilse bluedio t 2 de ilginç kulaklık.. Fm radyosu ve card girişi var. Yakında elimde olur. Fikrimi yazarım.... Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 17 Aralık 2017; 23:14:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nano Liquid 27.93 

https://www.spigen.com.tr/urun/ekran-koruyucu-spigen-glas-tr-nano-liquid?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber 

Kupon Kodu:powerbank

Son 45 dk

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sipariş ettim. Sen alıp uyguladın mı?
  • Bugün mesajdan sonra denedim. 4-4.5 saate yakın dayandı telefondan şarkıları dinlersem. Bu ilk şarjıydı kullandıkça ortalama bir süre yazarım tekrar. Kutu yaklaşık 2saat 15dk da şarj oldu. Kulaklıklarda 1saat 45-50dk gibi sürede şarj oldu. Şarj konusunda hızlı şarj özelliği de var diyorlar yani kutusuna koyduğunda 10dklık şarj ile 1saat kullanacak kadar şarj oluyor diyorlar onu da deneyip yazarım tekrar.

• kronikzll kullanıcısına yanıt
    Dünden beri hem dışardayken hemde evde wifi üzerinden 5-6defa konuşma yaptım sesin gayet net geldiğini söylediler. Bir de ortam sesi ayarı açık kullanıyorsan mesela arama esnasında kapatıyor karşı tarafı duyuyorsun sadece çevredeki sesler gelmiyor sana, arama bitince tekrar açıyor ayarı

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Teşekkürler sipariş ettim. Sen alıp uyguladın mı?

Yok,bende bugun aldim 25 olursa alacagim diyordum 28 olmus firsat kacmaz diye aldim.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    O zaman uygulamayı yapan deneyimini paylaşsın! Ben ancak önümüzdeki hafta sonu ilgilenebilirim...
  • emekli56 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Sarj biraz dustu beyler malesef

Knoxla guvenli klasoru devre disi biraktim bise degismedi

• güç tasarrufuna aldığımda sabah 9dan akşam 12 - 1 ekadar kullanabiliyorum. bu arada telefonu yoğun kullanırım.

ama normal modda maalesef akşam 6 gibi bitiyor.

oreo ile neler olacak bakalım.

• Kardeşlerim, şarj yuvası nemli uyarısı iyice cacık tadı verdi artık. Var mı bunun kesin bir yolu? Deniz suyuna girmişti yazın. Şarj yuvasına porçöz dökesim geliyor artık.

• 9mocha 9 kullanıcısına yanıt
    İşte o gesture'lardan birine screen off uygulamasını atıyorsunuz. Tek parmak hareketiyle ekranı kapatabiliyorsunuz.
    İsterseniz 2 ya da 3 parmak da atayabilirsiniz. Ben en çok ekran kapamak için kullandığımdan tek parmaklardan birine bunu atadım.
  • edge ekranına ekledim oradan kapatıyorum artık. biraz uğraştırıyor ama idare edicez artık.

parmak izi kullanmasaydım parmak izi sensörüyle kapatma çok kullanışlı oluyordu ama yapacak bir şey yok.

• 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.