Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (771. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar S8/S8+ ile Samsung IconX 2018 kulaklık kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi ? Nasıldır iyi mi ?
  • LegendAiakos L kullanıcısına yanıt
    Ataç ile dene çektiğin gibi gelir sonra hattını tak skntı olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Düzeltme için teşekkürler. En iyi f/p oranı olarak OnePlus 5T seçmiş. En iyi ios telefon iphone x ve en iyi Android telefon olarak ise S8 seçmiş. Tabi Oneplus 5T TR' de kaça satılıyor bilmiyorum ama 64 GB için yurtdışı lansman fiyatı 500 $.

Batarya süreleri kendi ölçtüğü için yorum yapamayacağım. Kullanıma ve arka plandaki uygulamalar vs. kişiden kişiye fark gösterebilir. Oreo güncellemesi artı bir kazanç sağlar ama büyük bir fark beklemek hayal olur.
  • Arkadaşlar merhaba ben yeni s8 aldım fakat 3 4 yıldır ios kullanıcısı olduğum için şuan android kullanmakta zorlanmaktayım. Yardımcı olursanız sevinirim..

Lg g2 g3 lerden bilirsiniz ekrana çift dokunarak uyandırma vardı bu s8 de öyle bir özellik var mı acaba?

• BéTo kullanıcısına yanıt
    Ben olsam yapmazdım mevcut hali de oldukça stabil çalışıyor çünkü

• yabancı kaynaklarda araştırma yaptım ama tam sonuç alamadım.

ekran kilitleme tuşunu çok fazla kullanmak istemiyorum, yardımcı uygulamalar buldum parmak izi sensörüne dokununca ekranı kilitleyen. fakat bu şekilde daha sonra parmak izi ile kilit açmaya telefon izin vermiyo illa pin istiyor , zaten uygulamanın yapımcısı da belirtmiş parmak izi sensörü çalışmaz diye.

bunu çözmek için illa root mu lazım veya rootla çözülebilen bir şey mi?

• Red John kullanıcısına yanıt
    Ekranın alt kısmında sanal tuş var basılı tutarsanız telefon uyanır.
    Çift tıkla kapatmak için Nova Launcher iş görecektir. Başka bir yol bilmiyorum.
  • 9mocha 9 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada "Dex Station Nedir Ne İşe Yarar" açıklamasının hemen üstündeki uygulamayı ve altındaki eklentiyi kurarsanız probleminiz çözülür.
    ben yıllardır screen off and lock diye bir uygulama kullanıyorum root'a falanda gerek yok. şöyle çalışıyor ana ekranın herhangi bir yerine widget olarak koyuyorsun ve ekranı kapatmak istediğinde basıyorsun bu kadar.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katecca.screenofflock&hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dextare -- 16 Aralık 2017; 16:44:43 >
  • marsli61 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• emekli56 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam cevabınız için. Sizde samsung kullanıyorsanız takıldığımda size sorabilir miyim?

• Arkadaşlar bir sorum olacak. Telefon çalarken cebimden çıkartınca zil sesi çalmamaya başlıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim. Ben çalmaya devam etmesini istiyorum. Birde telefonu hızlı şarjları dolduruyorsunuz normal şarjlamı?

• koolandgang kullanıcısına yanıt
    o navigasyon butonunu gizleyip gesture hareketlerini kullanmak için değil mi? nasıl yardımcı olacak anlamadım. feri olarak mı çözecek yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Düzeltme için teşekkürler. En iyi f/p oranı olarak OnePlus 5T seçmiş. En iyi ios telefon iphone x ve en iyi Android telefon olarak ise S8 seçmiş. Tabi Oneplus 5T TR' de kaça satılıyor bilmiyorum ama 64 GB için yurtdışı lansman fiyatı 500 $.

Batarya süreleri kendi ölçtüğü için yorum yapamayacağım. Kullanıma ve arka plandaki uygulamalar vs. kişiden kişiye fark gösterebilir. Oreo güncellemesi artı bir kazanç sağlar ama büyük bir fark beklemek hayal olur.

Tom' s Guide sitesinde;

İlginç bir bilgi var;

S8' in bataryası 3,000 mAh ve S7 Edge 3,500 mAh olmasına rağmen 4G LTE testinde S8 ile 10 saat 39 dakika süre almış S7 Edge ile 8 saat 47 dakika süre almış. Yani S8 daha küçük bir batarya ile yaklaşık 2 saat ( yaklaşık %21) daha uzun süre dayanmış. Bu S8' in batarya kullanımımda çok daha ekonomik ve kompakt bir telefon olduğunu gösteriyor bir önceki versiyona göre...

Bunun dışında S8' in lansman fiyatı yurtdışında 750 $ yani One plus 5T' nin 500 $ fiyatına göre 1.5 katı fiyata sahip ancak TR' de 2,000 TL civarında satılması imkansız dolayısıyla takribi 2,500 TL civarında bir fiyatla distribütör garantili satışa sunulabilir. Dışarıdaki f/p oranı içeride şaşıyor maalesef! Zira halihazırda S8 distrübütör garantili 3,000 TL nın az üstünde piyasada satılıyor. Diyeceğim o ki bizde bu oran S8 lehine dönüyor!

"The Galaxy S8+ has a slightly smaller battery than last year’s S7 Edge (3,500 mAh versus 3,600 mAh), and yet the S8+ improved almost 1 hour, to 11 hours and 4 minutes, on the Tom's Guide Battery Test (continuous web surfing on 4G LTE using T-Mobile's network). The standard Galaxy S8’s 3,000-mAh battery endured for 10:39 on the same test, improving on the Galaxy S7's (8:47) time by nearly 2 hours."

https://www.tomsguide.com/us/galaxy-s8,review-4287.html

EKRANI TEK TIKLA KAPATMA

edge ekranı ayarlarına girip araçlar eklentisini indirin onun içinde kilitle butonu var.indir bölümünde softkey edge diye yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serselner_ -- 16 Aralık 2017; 20:48:7 >
  • serselner_ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• bir sorum var önceden şarj a takınca bildirim ekranında hızlı şarj şu kadar kaldı fln diye bir yazı vardı, artık çıkmıyor nasıl geri getirebilirim.?
  • 15 gün evvel 7 saat ekran süresi veren telefon 5.5 saate kadar düştü. Telefonum S8. 15 günde telefona 5 kere reset attım. Delirmiş olmalıyım. Bakalım şimdi ne olacak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera bulanıklık sorunu yaşayıp iade eden var mı telefonu?

Biri buraya 30 40 gün gibi bir şey yazmıştı garantiden iade için, ama mesajı bulamadım.
  • -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden sonra mı oldu

• 
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.