Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (728. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Wifi arama kapalıydı. Mobil ağ açıktı. Bu durumu ilk kez yaşadım 3-4 ayda. Telefondan kaynaklı ise tabi can sıkıcı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    wifi ayarlarından akıllı ağ anahtarını ve wifi güç tasarruf modunu kapatın. uykudayken wifi yi açık tut'u her zaman yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: gece_nemi01

hocam sizlerdeki ne renk olarak geciyor ki. benimki almanyadan geldi kılıfı jelatini taktım ilk günden beri öyle kullanıyorum resmi görünce farkettim, bende ki de bundan ben bunu standart sanıyordum :)

Bendeki gold hocam.

Bu resmi 21 Nisanda pragta cekmistim,samsung store'dan almaya calismistim ama cikis tarihi 24 nisan oldugu icin satmamislardi :)

Bu mavi derin deniz mavisi diye geciyor benim bildigim

https://www.mediamarkt.de/de/product/_samsung-galaxy-s8-64-gb-coral-blue-2357827.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 22 Kasım 2017; 10:33:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon Almanya’dan geldi de sim kilitli. 5 dk da olsa yabancı hat takmak lazım sanırım. Başına gelip de farklı şekilde çözen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Telefon Almanya’dan geldi de sim kilitli. 5 dk da olsa yabancı hat takmak lazım sanırım. Başına gelip de farklı şekilde çözen var mı?

Hocam hangi modeli kaça aldınız? kur nedeniyle neredeyse fiyatlar eşitlendi yurtdışı ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

quote:

Telefon Almanya’dan geldi de sim kilitli. 5 dk da olsa yabancı hat takmak lazım sanırım. Başına gelip de farklı şekilde çözen var mı?

Hocam hangi modeli kaça aldınız? kur nedeniyle neredeyse fiyatlar eşitlendi yurtdışı ile.

Model derken tam numarası mı? S8 aldık vergi iadesi ile 2000 liraya geldi.

Düzeltme: 950F imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyradel -- 22 Kasım 2017; 11:19:19 >
  • Nerden aldınız hocam Almanya'dan? saturn ve medimarkt sitelerine baktım da s8 600 eur, s8+ 830 eur. Bir kaç ay içinde ben de gideceğim. Türkiye'den almayayım boş yere. Bir de vergi iadesi olayı uzun sürüyor mu? tax free'lere başvurmak gerekiyor galiba havaalanında.
  • Arkadaşlar ilk mesajda curved crystal önerilmiş ama spigenin şu iki ürününden hangisi daha iyidir, bilgisi olan var mı? Sanki alttaki daha iyi gibi geldi bana.

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Ekran-Koruyucu-Spigen-Curved-Crystal-HD-Kavisli-Tam-Kaplayan-2-Adet,PR-2869.html

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Cam-Ekran-Koruyucu-Spigen-Full-Cover-Glass,PR-2945.html

• Anadolu A kullanıcısına yanıt
    Mediamarktda kampanya varmış kara cuma olayından dolayı. 450€ idi havaalanından vergi iadesi de aldı.

• quote:

almanya samsung'a mail atın.Sım kilitli ben bunu turkiyede kullanamıyorum.Fatura vs yükleyin imeisini vs onlar 9-10 gün içinde size kod gönderiyor o kodu giriyorsunuz cihaz kilidi açılıyor.Hat takmanıza illa gerek yok yani

İngilizce yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 22 Kasım 2017; 12:30:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

almanya samsung'a mail atın.Sım kilitli ben bunu turkiyede kullanamıyorum.Fatura vs yükleyin imeisini vs onlar 9-10 gün içinde size kod gönderiyor o kodu giriyorsunuz cihaz kilidi açılıyor.Hat takmanıza illa gerek yok yani

Şu an dediğinizi yaptım. Samsung harbi üzdü bu uygulamasıyla.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Şu an dediğinizi yaptım. Samsung harbi üzdü bu uygulamasıyla.

gereksiz işlerle uğraştırıyor samsung.Yıl 2018 global dünyada bu tip uygulamalar gerçekten akıl mantık dışı istediğimiz yere bu kadar gitmek kolaylaşmışken istediğimiz yerden telefon alıp kullanabiliriz sonuçta..

• quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

Arkadaşlar ilk mesajda curved crystal önerilmiş ama spigenin şu iki ürününden hangisi daha iyidir, bilgisi olan var mı? Sanki alttaki daha iyi gibi geldi bana.

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Ekran-Koruyucu-Spigen-Curved-Crystal-HD-Kavisli-Tam-Kaplayan-2-Adet,PR-2869.html

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Cam-Ekran-Koruyucu-Spigen-Full-Cover-Glass,PR-2945.html

Camı sakın almayın. Bende aynısı var kılıf takmamama rağmen 2. Gün kenardan açıldı. Şimdi kenarda duruyor. Curved crystal öneririm ama o da kılıf takınca illa bi kenardan açılıyor. Çok çok iyi hizalamak lazım.

• Solnishko kullanıcısına yanıt
    Iphone x de de maalesef face id sorunu, amoled yanığı sorunu, yeşil çizgi sorunu gibi kronik sorunlar baş göstermiş. Face id nin güvenli olmadığı ortaya çıktı. Basit bir maske ile ekran açılıyormuş. Örneğin çocuğunuzun yüzünü ayırt edemiyormuş. Yani maalesef şu anda çöp. Parmak izi daha güvenli. Iphone x bir prototip ve daha çok geliştirilmesi gerekir. O fiyata kesinlikle alınmaz. Tipi de s8 e göre berbat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makta06 -- 22 Kasım 2017; 13:30:30 >
  • Solnishko kullanıcısına yanıt
    Iphone x de de maalesef face id sorunu, amoled yanığı sorunu, yeşil çizgi sorunu gibi kronik sorunlar baş göstermiş. Face id nin güvenli olmadığı ortaya çıktı. Basit bir maske ile ekran açılıyormuş. Örneğin çocuğunuzun yüzünü ayırt edemiyormuş. Yani maalesef şu anda çöp. Parmak izi daha güvenli. Iphone x bir prototip ve daha çok geliştirilmesi gerekir. O fiyata kesinlikle alınmaz. Tipi de s8 e göre berbat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makta06 -- 22 Kasım 2017; 13:34:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

Arkadaşlar ilk mesajda curved crystal önerilmiş ama spigenin şu iki ürününden hangisi daha iyidir, bilgisi olan var mı? Sanki alttaki daha iyi gibi geldi bana.

Camı sakın almayın. Bende aynısı var kılıf takmamama rağmen 2. Gün kenardan açıldı. Şimdi kenarda duruyor. Curved crystal öneririm ama o da kılıf takınca illa bi kenardan açılıyor. Çok çok iyi hizalamak lazım.

curved crystali 2 ay önce taktım paketten 2 tane çıkıyor ilkini rugged armıorda taktım uyumsuzmş kalktı 2.sini 10 tl lik kılıfla taktım kalma vs yok kılıf ile takmalısnız bu arada asla jelatin çeken biri değildim telefonccular takmadığı için kendim denedim :)

• Samsung S8plus için düşünen varsa 1 aylık cihazım kılıflarıyla beraber 3000 tl ye verebilirm.2yıl Samsung garantili faturalı herşeyi var.Note 8 alacağım.
  • run176 R kullanıcısına yanıt
    media markt'a gelmiş blue coral rengi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerMuhtar1

Arkadaşlar mrb.
    benim üst taraftaki bildirimler çubuğunda alarm kurmadığım halde. Alarm simgesi var. geliyo bir süre duruyo sonra baktığımda kendiliğinden kayboluyo. neden olur sizce.
    başınıza geldimi hiç

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

ya yokmu şu alarm olayı ile karşılaşan. bir tek bendemi oluyor bu. şuanda bile alarm kurmadığım halde simge yukarda duruyo. uyuz oldum vallahi. neden olur acaba

• ÖmerMuhtar1 Ö kullanıcısına yanıt
    o ezan programından olabilir.Tahmin ettigim programsa alarm modunu kapatın.

• 
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.