Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi akşamlar tekrardan bi sorum olacaktı.Telefonu nasipse 30 kasımda almış olcam.Bütün güncellemeleri bi anda atacak.Attıktan sonra format atayım mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solnishko

Arkadaşlar konu devri basit iş. Konuyu devralmak isteyen arkadaşlar lütfen bu konuyla alakadar bir yetkiliyle kontak kursun. Yetkili arkadaş, konuyu devralacak arkadaş hususunda bir karara varırsa bana sormaksızın konunun devir işlemini tamamlasın lütfen.

Ayrıca kim konuyu devralmaya talip ise lütfen bana PM atmasın ya da burdan yazmasın. Bu postumun linkini alıp yetkili arkadaşa referans olarak direk sunabilir.

İyi forumlar dilerim.

ben yöneticilerden birine yazdım hocam.Zaten bundan 5-6 ay önce konu size devr edildiğinde S8 kullanan bir arkadaş konuyu devr alsın demiştim.Biliyorsunuz zaten o zaman biri konuyu açıp gitmişti güncellemiyordu yine siz uğraştınız.Konuya verdiğiniz önem için ayrıca ben kendi adıma teşekür ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: Solnishko

Arkadaşlar konu devri basit iş. Konuyu devralmak isteyen arkadaşlar lütfen bu konuyla alakadar bir yetkiliyle kontak kursun. Yetkili arkadaş, konuyu devralacak arkadaş hususunda bir karara varırsa bana sormaksızın konunun devir işlemini tamamlasın lütfen.

Ayrıca kim konuyu devralmaya talip ise lütfen bana PM atmasın ya da burdan yazmasın. Bu postumun linkini alıp yetkili arkadaşa referans olarak direk sunabilir.

İyi forumlar dilerim.

ben yöneticilerden birine yazdım hocam.Zaten bundan 5-6 ay önce konu size devr edildiğinde S8 kullanan bir arkadaş konuyu devr alsın demiştim.Biliyorsunuz zaten o zaman biri konuyu açıp gitmişti güncellemiyordu yine siz uğraştınız.Konuya verdiğiniz önem için ayrıca ben kendi adıma teşekür ediyorum.

WhatsApp'da burada ortalığı en çok kızıştıran bendim neyse hocam sen konuyu alıyorsan hayırlı olsun o zaman kutlama yapalım .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar telefonun coral blue rengini kullanan var mı acaba? Yoksa genel olarak siyah mı kullanıyorsunuz? Hangi rengini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: run176

Arkadaşlar telefonun coral blue rengini kullanan var mı acaba? Yoksa genel olarak siyah mı kullanıyorsunuz? Hangi rengini önerirsiniz?

coral blue türkiye'ye yeni geldi hocam 1 ay oldu olmadı.Ben ilk çıktığında görmüştüm o rengi çok hoşuma gitmişti.Türkiye'ye ancak geldi kullanan pek bulamazsın ama sana görünüşünü bulabilirsem atayım bir sonraki mesajda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Kasım 2017; 23:29:32 >
  • quote:

Arkadaşlar telefonun coral blue rengini kullanan var mı acaba? Yoksa genel olarak siyah mı kullanıyorsunuz? Hangi rengini önerirsiniz?

hocam foruma atmıştım bu resmi sadece bunu bulabildim normalde arkası falanda vardı ama silmişim google fotoğraflardan.

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağolasın hocam mükemmel görünüyor bu rengi bende herhangi bir yerde göremedim o yüzden buradan sormuştum ama çok hoşuma gitti benimde tek garip olan kısım önünün full siyah olması.@Marrusia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi run176 -- 21 Kasım 2017; 23:55:38 >
  • quote:

Sağolasın hocam mükemmel görünüyor bu rengi bende herhangi bir yerde göremedim o yüzden buradan sormuştum ama çok hoşuma gitti benimde tek garip olan kısım önünün full siyah olması.@Marrusia

önü farklı olsa sonsuz ekran hissi vermez :)

• quote:

Sağolasın hocam mükemmel görünüyor bu rengi bende herhangi bir yerde göremedim o yüzden buradan sormuştum ama çok hoşuma gitti benimde tek garip olan kısım önünün full siyah olması.@Marrusia

En guzel renk bence.Ilk ciktiginda bu rengi ulkelere gore dagittilar turkiye'ye gondermemislerdi anca gelmis turkiye'ye :)

Önun siyah olmasi sensorlerle ilgili cok fazla sensor oldugu icin siyah siyah noktalar yerine full siyah yapmislar kamufile ediyor sensorleri.

Kirmizi cikti birde korede oda cok guzel o renk turkiye'ye gelmeyecek ama benim bildigim.

• @Mertcan-39 haklısınız hocam

@Marrusia evet şimdi resimleri inceledim de siyah olmasa sensörler baya garip duruyor önde. Kırmızıyı gördüm de mavisi gerçekten çok güzel duruyor bakalım artık hepsiburada üzerinden almayı da pek istemiyorum aslında ama başka bir yerde de rastlayamadım mavi rengine.

• Arkadaşlar selamlar benim gibi wifi kopma sorunu yaşayan var mı aranızda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

hocam foruma atmıştım bu resmi sadece bunu bulabildim normalde arkası falanda vardı ama silmişim google fotoğraflardan.

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Tek kelimeyle "BAYILDIM" .

• quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Arkadaşlar selamlar benim gibi wifi kopma sorunu yaşayan var mı aranızda?

İlk aldığım zamanlar yaşıyordum her 2 dk da bir wi-fi gidip geliyordu sinir krizi geçirdim modemin üstüne koca bir yumruk indirdim sonra düzeldi bir süre yapmadı . Sonra yine baş gösterdi. Ama artık wi-fi problemim yok çok şükür olsa telefonu çoktan sinirden kırmıştım .

• run176 R kullanıcısına yanıt
    Bizimki coral blue media marktan aldik cok farkli bir renk hosumuza gitti.kasasida cok hafif mavimsi arkasi ucuk mavi tavsiye ederim

• cukutello C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Cihaz hali hazırda var zaten. Şarj olarak kablolu ve kablosuz aynı sürede oluyor belki çok az fark vardır ama dikkate değecek bir şey değil kesinlikle.

Edit: Şimdi tekrar denedim 40 dakika fark çıktı. Önceden en fazla 20 görmüştüm enteresan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 22 Kasım 2017; 7:13:34 >
  • Merhaba. S8 telefonumu vodafone hattı ile kullanıyorum. Bu sabah telefonla arama yapmak istedim ağa kayıtlı değil uyarısı verdi ve aramayı sonlandırdı. Sonra diğer telden kendimi aradım aradığınız kişiye ulaşılamıyor uyarısı aldım. En son arama yapıyor ama dışardan aramalarda ulaşılamıyor. Bu sorun telefondan mı kaynaklı yoksa kullandığım hattan mı? Diğer lg g4 telefonumda kullandığım hattım da vodafone onda böyle bir sorun yaşamadım. Sorun neyden kaynaklı olabilir?

• Merhaba,

Normalde Always On Display'de gelen bildirimler için küçük ikonlar gözüküyordu, Whatsapp mesajı mı gelmiş, yeni email mi gelmiş görebiliyordum.

Son güncellemeden sonra olmalı, şimdi ses çıkıyor ama Always On Display'de küçük ikon görüntülenmiyor, ne geldiğini anlamak için telefon ekranını açıp bildirim merkezine bakmam gerekiyor.

Kendimce biraz ayarlara baktım ama bulamadım. Benzer durum yaşayan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Merhaba. S8 telefonumu vodafone hattı ile kullanıyorum. Bu sabah telefonla arama yapmak istedim ağa kayıtlı değil uyarısı verdi ve aramayı sonlandırdı. Sonra diğer telden kendimi aradım aradığınız kişiye ulaşılamıyor uyarısı aldım. En son arama yapıyor ama dışardan aramalarda ulaşılamıyor. Bu sorun telefondan mı kaynaklı yoksa kullandığım hattan mı? Diğer lg g4 telefonumda kullandığım hattım da vodafone onda böyle bir sorun yaşamadım. Sorun neyden kaynaklı olabilir?

Wifi arama aciksa kapali konuma getirin

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    hocam sizlerdeki ne renk olarak geciyor ki. benimki almanyadan geldi kılıfı jelatini taktım ilk günden beri öyle kullanıyorum resmi görünce farkettim, bende ki de bundan ben bunu standart sanıyordum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

Bizimki coral blue media marktan aldik cok farkli bir renk hosumuza gitti.kasasida cok hafif mavimsi arkasi ucuk mavi tavsiye ederim

Bende şimdi media marktın sitesinde gördüm akşam gidip inceleyeceğim. Bulursam da alırım büyük bir ihtimal.
  • 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.