Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İki cihaz da üzmez ama s8 tasarım ve kamera olarak 2 gömlek üstün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla son zamanlarda s8 plus cihazımda donma takılma yaşıyorum uygulamalara çıkarken girerken ana sayfada vs neden oluyor çözemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: 00onur

Valla son zamanlarda s8 plus cihazımda donma takılma yaşıyorum uygulamalara çıkarken girerken ana sayfada vs neden oluyor çözemedim

Son yaklaşık 10 gündür nadiren bende de oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafercaliskan

quote:

Orijinalden alıntı: sf0606

quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

Selam, Arkadaşım İphone3 ten beri 3 3gs 4 5 5s 7 kullandım hep apple yani. İphone 7 ariza yapınca servise yolladım ve denemeden olmaz diye bir s8 aldım. Başta bir hafta kadar alışma sürecinde ön yargılarımı 2. Planda bırakarak yaklaştım telefona. Bilmediklerimi buradaki arkadaşlara sordum kurcaladım falan filan derken şu anda tek kelime ile OH BE DÜNYA VARMIŞ diyorum. Hanımın iphone7 niyadını doldursun onada Samsung alıcam. Android özgürlük arkadaşım buna emin olabilirsin. Son sözüm; Al dene bir daha Apple almazsın.

Yolun servise düşerse görürüm ben seni. Şebek e problemi için 5.defa serviste telefon. Bisey yok diyip geri veriyorlar. Samsundan uzak durun 😠

Benim servise yolum düştü sıfır telefon verdiler. Kardeşim.

Hocam benim kamera netleme problemi yüzünden servise yolum düştü ve şuan hakem heyetine vermek zorunda kaldım

Ayıplı malı yasalara aykırı bir şekilde değişimini yapmadılar ve tamir istemediğimi belirtmeme rağmen tamir edip verdiler. Siz bu servisleri nerden buluyorsunuz nereye veriyorsunuz anlamıyorum

• şöyle bir durum var Galeride bir fotoğrafı kişi resmi olarak ayarlayacağım sağ üstteki üç noktaya basıp menüyü açıyorum Kişi resmi olarak ayarla diyorum Duvar kağıdı olarak ayarlaya yönlendiriyor deneyebilirmisiniz sizdede böylemi..
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Ben denedim hocam bende direk kişi listeme yönlendirdi.

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Bu kişi resimlerinde.. çağrı anında tam ekran olmuyor...

Nasıl yaparız...

• Arkadaslar facebookta biri sizi etiketleyince etiket onayiniz aciksa zaman tuneli cikiyormu bana etiket geliyor ama tiklayinca resmi aciyor zaman tunelini acmiyor deneyen olursa yazabilirmi.

• 7 aylik 6s 32 gb kullanicisiyim daha once s4-s6-s7 kullanmisligim oldu yani android e yabanci degilim.su an aklimda s8 var orkide grisi cok hosuma gidiyor pisman olurmuyum diye gel git halindeyim size danismak istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: rmz56

7 aylik 6s 32 gb kullanicisiyim daha once s4-s6-s7 kullanmisligim oldu yani android e yabanci degilim.su an aklimda s8 var orkide grisi cok hosuma gidiyor pisman olurmuyum diye gel git halindeyim size danismak istedim

Aynı modelleri kullanmışız şu an S8 kullanıyorum hiç pişman değilim bilginiz olsun

• Arkadaşlar en fazla 15 gün sonra bende aranıza katılcam %100 S8 alcam fakat önceki sayfalarda bazı arkadaşlar oyunlarda takılma donma vs. olduğunu söylüyolar doğru mu ? Ben oyun oynamam fazla en fazla oynayacağım 100mb lık oyunlardır arayüzde kasılmalar donmalar olur mu sizce ?
    Bir diğer sorum da ekran koruyucu üzerine sizce spigenin seramik sıvısını almalı mıyım güvenilir midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cukutello

Arkadaşlar en fazla 15 gün sonra bende aranıza katılcam %100 S8 alcam fakat önceki sayfalarda bazı arkadaşlar oyunlarda takılma donma vs. olduğunu söylüyolar doğru mu ? Ben oyun oynamam fazla en fazla oynayacağım 100mb lık oyunlardır arayüzde kasılmalar donmalar olur mu sizce ?
    Bir diğer sorum da ekran koruyucu üzerine sizce spigenin seramik sıvısını almalı mıyım güvenilir midir ?

ara yüzde takılma yok bazı oyunlarda kasmalar mevcut fakat cihaz ile ilgili değil ea imzası veya gameloft imzası taşıyan ağır oyunlarda bir kasma yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

quote:

Orijinalden alıntı: cukutello

Arkadaşlar en fazla 15 gün sonra bende aranıza katılcam %100 S8 alcam fakat önceki sayfalarda bazı arkadaşlar oyunlarda takılma donma vs. olduğunu söylüyolar doğru mu ? Ben oyun oynamam fazla en fazla oynayacağım 100mb lık oyunlardır arayüzde kasılmalar donmalar olur mu sizce ?

ara yüzde takılma yok bazı oyunlarda kasmalar mevcut fakat cihaz ile ilgili değil ea imzası veya gameloft imzası taşıyan ağır oyunlarda bir kasma yaşamadım

Aynen hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• cukutello C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de s8 almayı düşünüyordum lakin tam alacağım günlerde oneplus 5t tanıtıldı şuan s8 den vazgeçtim 5t nin türkiye ye gelmesini bekliyorum 499 dolares fiyatı var bi bak istersen çok güzel bir telefon.S8 den vazgeçmemin en önemli kavisli ekran yapısı o ekranı da jelatinlerle kapaklarla kaplamanın alemi yok ekran her şekilde sorun gibi geldi bana arkadaşımda ilk çıktığı günden bu yana var sırf ekran yapısından dolayı satmayı düşünüyor

Yine de arkadaşımda olan s8 den yola çıkarak oyunlarda gönlün rahat olsun kasılmalar falan imkansız hele küçük oyunlarda imkanı yok şuan google playdeki bütün oyunları akıcı şekilde oynatabilir. Seramik sıvı gibi şeyler de saçmalık inanma
  • NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Zaten beni bu telefona çeken şey kavisli ekran yapısı :)Zevkler ve renkler farklılık gösterecek ki diğer telefonlarda satacak zaten.İlginden dolayı teşekkür ederim.
  • cukutello C kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten kavisli ekrana laf ettiğim yok gerçekten asıl güzel görünmesini sağlıyan şey o hatta düşüncem şu şekilde bence gelmiş geçmiş en iyi tasarıma sahip telefon samsung s8 benim gördüğüm bundan önce de iphone 6 ydı şuan en iyisini s8 ile samsung yaptı sadece ben tırsıyorum o ekran tipinden yoksa güzelliğine bişi dediğim yok :)
  • Haftada 3 kere youtube uygulaması tam ekran video izlerken kilitlenip kendini kapatıyor. Günde en az 2 kere de güç tuşuyla ekranı uyandırıyorum ancak dokunmatik yanıt vermiyor. Tekrar uyutup uyandırınca düzeliyor.

• NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Kardeşim valla o konuda haklısın ama 4 yıldır biraz zırt bi telefon kullanıyorum kasmalar donmalar artık bi telefon istiyorum böyle sıfır kasma sıfır donma mükemmel zerafete sahip bi'şey böyle ama gidipte sırf performans içinde Xiaomi mi6 alcak kadar zevksiz değilim böyle o s8 i elime alıp o premium hissiyatını yaşamak istiyorum be :) Gülü sevip dikenine katlanıcaz artık.3.5 milyarlık telefonun üstüne 200 liralık koruması da cabası
  • Arkadaşlar birkaç gün önce yaklaşık 700 mb güncelleme geldi. versiyon yine 7 kaldı. ara sürüm gibi birşey geldi heralde. ama pişman oldum şarjım su gibi gitmeye başladı. sizlerde durum nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeewbl

Haftada 3 kere youtube uygulaması tam ekran video izlerken kilitlenip kendini kapatıyor. Günde en az 2 kere de güç tuşuyla ekranı uyandırıyorum ancak dokunmatik yanıt vermiyor. Tekrar uyutup uyandırınca düzeliyor.

Kilit acinca bi 3 4 sn bekletme bendede oldu 3 4 defa neden cozemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.