Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
29.299
Cevap
249
Favori
1.446.407
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    1711 Mesaj
    Arkadaşlar bugün telefonu isik sizmasi,wi-fi kopması.bixby ve güç tuşlarının stabilitesinin bozulmasindan dolayı Afyon da olmadığından Konyada ki servise gönderdim.

Sonucu bilgilendiricem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackWondo -- 9 Ekim 2017; 16:11:9 >
  • Yarbay
    8650 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Arkadaşlar bugün telefonu isik sizmasi,wi-fi kopması.bixby ve güç tuşlarının stabilitesinin bozulmasindan dolayı Afyon da olmadığından Konyada ki servise gönderdim.

Sonucu bilgilendiricem.

Isik sizmasi hepsinde var ve bu bir sorun degil diger edgelerdede var diger sorunlarinizi bilmiyorum tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Sonucu bilgilendiricem.

Isik sizmasi hepsinde var ve bu bir sorun degil diger edgelerdede var diger sorunlarinizi bilmiyorum tabi

Bazılarında var bazilarinda yok o kadar para verip aynı memnuniyeti alalmadiktan sonra ne anlamı kalıyor.

Para iadesi alabilirsem cok güzel olacak :))

|
    |
    Bu normal mi?
    Yok mu bir çözümü?
    Bir de uygulama önerileri olacaktı bir konuda s8+ ile ilgili, onu bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?
    Instagram story snap vb mecralarda da benim attığım fotoğraflar arkadaşlarımın telefonundan tam görüntülenmiyor, onların attıkları fotoğraflar da bana üstten alttan kenarlardan kesik geliyor. bunun sebebi nedir? çözümü var mı?
    |
    |

Eğer genel bir durumsa ve normalse herkeste olması lazım. eğer bir kişi dahi çıkıp da "ben de ışık sızması yok." derse ve doğru söylüyorsa bu bir sorundur.

zamanında note 4 te de kasa açıklığı vardı. çok tartışıldı ama az çok herkeste vardı ve çoğu kişi servisten değişim onarım para iadesi vb. alamadı

-Dual Sim modellerin ekranları 2.sınıf diyorlar öyle bir durum var mı cidden?

-Dual Sim modellerde VoLTE sorunsuz çalışıyor mu?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar ışık bu su değilki sızma denmez bence buna yansıma aradaki mm den bile küçük birleşme yerindeki yalıtıcıdan parlıyor. Sonuçta yekpare heryer birleşik değil. Edge ekranlarda hep var.Bu cihazın bende tek sorunu şarj sızması sızıp gidiyor hemen. 3600 batarya buysa şarj nasıl bukadar çabuk bitiyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

Ekran kenarlarından ya da ön kameranın üst kısmından ışık sızması olmayan var mı?

Eğer genel bir durumsa ve normalse herkeste olması lazım. eğer bir kişi dahi çıkıp da "ben de ışık sızması yok." derse ve doğru söylüyorsa bu bir sorundur.

zamanında note 4 te de kasa açıklığı vardı. çok tartışıldı ama az çok herkeste vardı ve çoğu kişi servisten değişim onarım para iadesi vb. alamadı

Ben daha almadım ama bu ışık sızması olayı böyle bir telefonda var ise bu kabul edilebilir bir şey değil bence. Mağazada baktıklarımda dikkatimi çekmedi ne yalan söyleyim. Kaldıki herkesde ışık sızması olması demek bunun normal olduğunu açıklamaz. Bence herkesin iyice bir kontrol etmesi lazım. Sonuçta elinizdeki teneke bir telefon değil 4000 liralık S8.

• Teğmen
    151 Mesaj
    quote:

Ekran kenarlarından ya da ön kameranın üst kısmından ışık sızması olmayan var mı?

Hocam bendeki sızma şöyle, ekranla metal kısmın birleştiği yerde bi açıklıktan ziyade birleşim yerindeki camın yansıması, ön kamera çevresinde sızıntı görmedim, tam olarak neresinde?

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Ben daha almadım ama bu ışık sızması olayı böyle bir telefonda var ise bu kabul edilebilir bir şey değil bence. Mağazada baktıklarımda dikkatimi çekmedi ne yalan söyleyim. Kaldıki herkesde ışık sızması olması demek bunun normal olduğunu açıklamaz. Bence herkesin iyice bir kontrol etmesi lazım. Sonuçta elinizdeki teneke bir telefon değil 4000 liralık S8.

Hocam oyle isiklar yaymiyor etrafa.Sorun denecek birsey yok muhtemelen benim tahminim bilerek cami kirmasin diye boyle birsey yapilmis sert darbe aldiginda.Zaten aciklik ciddi bisi olsa tel su alir ekran gider.

Gunluk hayatta kimse fark edemez burda soylemeseler hayatta haberimiz olmaz XDA da bile boyle bir konu yok...

Bende bu telefonu sabahtan aksama kadar inceleyeyim yada iphone 1500 tane aklimca sorun bulurum.Cok bana mantikli gelmedi bu isik sizma mevzusu biraz sacma uretilirken zaten bunlar biliniyor adamlar 3 seridir edge yapiyor ve s6 edgedede bu olay vardi.Aksi birsey yok demek ki

|
    |

• Yarbay
    8650 Mesaj
    Boyle sacma seyler ortaya atilinca surayi takip etme hevesim kaciyor aynisini S6 konusundada yapmislardi...

Birileri cok inceliyor su telefonlari kullanan adamada acaba ulan neden boyle diyor insan.Hala ayni geyik donecekse 1-2 hafta su konuya bakmayayim.....

|
    |

bir tane gerizekalı çıkıp fakirsin diyecek şimdi bak.
    Rezalet bile değil ötesi. Bir de telefonda takılmalar var. Kamera muazzam, bazı şeyler çok kolay. Ama bu ne arkadaş ya. S6 Edge bu yeni sriler arasında en iyi çalışan telefondu. 0 takılma vardı. şarj da aynıydı yani. Ben 3 saat alırsam iyi diyorum.
    |
    |
    desparados_532 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir çok farklı marka model kullandım ve malesef kusursuz hatsız herkeste aynı stabilitede çalışan telefon görmedim haliyle samsungda aynı bir kaç kişi şarjdan şikayet etmiş ama ben dün kullanımımda 15 saatlik sürecte 5 saat ekran süresi aldım ve hâla %54 şarjım vardı daha büyük pil kapasitesine sahip cihazlarım bu kadar iyi pil performansı veremedi ayrıca geceden sabaha sadece %1 şarj tüketti bazı arkadaşlarınki gibi %20 değildi yani demem o ki bende kusursuza yakın performans veren cihaz bazı arkadaşlarda skıntı cıkarabiliyor bunun bir çok sebebi var cihazdaki yazılım yüklenen programalar ya da donanımsal sebepler bunu ayırt etmek malesef cok zor. Işık sızması gibi olaylara gelirsek sonuçta camın ve metal çercevenin genleşme ve büzüşme değerleri farklidir buna istinaden ufak boşluklar kasıtlı bırakılmış olabilir kısacası bunlara cok takılmayın telefonunuzdan soğursunuz güzelim cihazdan keyif alamassınız boşuna dememişler bilmemek mutluluktur diye cihazınızdan memnunsanız benim gibi çok irdelemeden kullanın nasıl olsa 2 ay sonra hevesinizi aldıktan sonra gözünüz hiç birşey görmeyecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    5805 Mesaj

Şarj aynen katılıyorum bende hiç takılma olmadı s8 plus için konuşuyorum. Sadece kamerada bazen takılma oldu ama nadir.

|
    |
    freudunpiposu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba, 2 hafta önce s8 plus aldım. Telefondan genel anlamda memnunum. Özellikle şarjı hiç beklemediğim kadar iyi. Mobil veriyle ekran 4.5 saatin altına çok zor düşüyor. Mobil veri ve wifi karışık kullanırsam ortalama 6.5 veya 7 cıvarı ekran süresi alıyorum. Sadece wifi kullanırsam 8-9 saat cıvarı gidiyor. Note 2 den bu telefona geçtim ve bana titreşimi eski telefonumdan daha zayıf geldi. Özellikle bidirim ve mesaj gelince titreşimi zayıf gibi geldi bana. Telefon açıkken bildirim geldiğinde bazen titremiyor gibi ama çok da sorun yapmıyorum. Genel anlamda memnunum cihazdan. Ayrıca benim telefonda da ışık sızması var ama camın metal kasa ile birleştiği yerden yansıma şeklinde. Edge ekranların eğiminden dolayı yansıma yapabiliyor.

Not: İlk şarjdan itibaren hızlı şarjı kapatmıştım. Hiç hızlı şarjı denemedim. Bence ne kadar hızlı şarj edilirse o kadar çabuk deşarj oluyor bataryalar. Size de önerim gerekmediği sürece hızlı şarj etmemeniz. Bu benim öngörüm, ne kadar doğru veya yanlış bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetonnn -- 9 Ekim 2017; 21:42:33 >

• Yüzbaşı
    870 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

seninle bir ilgisi yok anakartı servis değiştirdiyse zaten kaydı onlar yapıyor mesaj geliyor ama dikkate almayınız servis dışında yaptırdıysa yine seninle ilgisi yok kendi halleder

Cevap için teşekkürler

|
    |
    Şarjdan şikayetçi olanlar ekran modunu uyarlanabilir ekran yapsın. Amoled Sinema çok şarj harcıyor. Zira renkleri çok abartıyor.
    |
    |
    2487 Mesaj

2 sayfa önce söylediğim ekran saatlerinin aynısını söylemişsiniz. Katılıyorum 4.5 saatin altını görmüyor. Full wifi kullanımı ile çıldırıyor zaten telefon.
    Işık sızması denilen şey de note 8 dahil tüm kıvrımlı ekranlarda mevcut. Işık sızması da değil normal ışık sızması denilen şey ekranın panelinde ışığın eşit dağılmamasıdır. Burdaki olay ekran ile kasanın birleşim yerinden ışık yansıması ve bu bir sorun değil zaten tam olarak anlasın herkes şunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Asetonnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 8700K @4.8GHz (Corsair H110) // ASUS ROG STRIX GTX 1080 Ti @2025-11900 // Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 // Corsair Vengeance LED 3200MHZ C16 DDR4 2x8GB // Corsair Obsidian 450D // Seasonic X-850 80+ Gold Psu // Samsung 840 EVO 250GB SSD // Seagate Barracuda 2TB HDD 7200RPM 64MB // MSI MAG27CQ QHD 144Hz 1ms 27" // BATTLELOG ID: Sonicboom_TR
  • Teğmen
    244 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

2 sayfa önce söylediğim ekran saatlerinin aynısını söylemişsiniz. Katılıyorum 4.5 saatin altını görmüyor. Full wifi kullanımı ile çıldırıyor zaten telefon.
    Işık sızması denilen şey de note 8 dahil tüm kıvrımlı ekranlarda mevcut. Işık sızması da değil normal ışık sızması denilen şey ekranın panelinde ışığın eşit dağılmamasıdır. Burdaki olay ekran ile kasanın birleşim yerinden ışık yansıması ve bu bir sorun değil zaten tam olarak anlasın herkes şunu.

Evet kesinlikle katılıyorum. Işık sızmasında ışık eşit dağılmaz. Bunda ışık her yerde hatta üstte ahize kısmının oradan bile ışık var yani alt ve üst çerçeverin altından bile ışık geçiyor eşit bir şekilde sonsuz ekrandan dolayı. Telefonda kıvrımlı ekrandan dolayı yansıma var. Hiç bir sorun yok . Ne bir su geçirmezliğine etkisi var ne de toza. Kimse kafasına takmasın arkadaşlar.
    |
    |

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.