Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Size pm attim uygun oldugunuz da cevaplaya bilir misiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• murat8550 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cihazı bugün elime aldım önereceğiniz bir şey var ki acaba

• Hocam bu ışık sızması ile açılmış iade ürün olup olmadığını nasıl anlarız...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DtMt7 kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada açıklamalar var onlara bakabilirsin... bende ordan faydalandım.
  • Merhaba arkadaşlar dun s8 plus aldım bu güne kadar kullandığim ilk samsung cihaz ilk izlenimim cihaz cok sık ve cok narin ekran flan hersey güzel ama bu cihaza mono hoparlör yakışmamış biraz ses olayı cılız kalmış şarj işi cok hoşuma gitti bundan önceki iki telefonumda 4000 mahlık pile sahipti bunun pil kapasitesi beni düşündürüyordu açıkcası ilk ölçümde wifi ile kullanımda her %10 luk dilimde 1 saat ekran süresi aldım geceden sabaha beklemde sadece %1 şarj yedi pil konusu beni memnun etti alacak arkadaşlara tavsiye ederim ekran filmi olayını aldığım yer nano denilen esnek jelatimsi koruyucu ile ön arka yaptı fena olmadı şimdilik iş görür daha öceki kavisli ekran cinazımdan tecrübem bu ekranlarda cam pek iyi olmuyor eski nesil bu cihazlar için kenarları kıvrımlı üretilmiş jelatin kullanmak en mantıklısı

• Arkadaşlar batarya performansı çok mu kötü, incelemelerde çok eleştirilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: lionheart1905

Merhaba arkadaşlar dun s8 plus aldım bu güne kadar kullandığim ilk samsung cihaz ilk izlenimim cihaz cok sık ve cok narin ekran flan hersey güzel ama bu cihaza mono hoparlör yakışmamış biraz ses olayı cılız kalmış şarj işi cok hoşuma gitti bundan önceki iki telefonumda 4000 mahlık pile sahipti bunun pil kapasitesi beni düşündürüyordu açıkcası ilk ölçümde wifi ile kullanımda her %10 luk dilimde 1 saat ekran süresi aldım geceden sabaha beklemde sadece %1 şarj yedi pil konusu beni memnun etti alacak arkadaşlara tavsiye ederim ekran filmi olayını aldığım yer nano denilen esnek jelatimsi koruyucu ile ön arka yaptı fena olmadı şimdilik iş görür daha öceki kavisli ekran cinazımdan tecrübem bu ekranlarda cam pek iyi olmuyor eski nesil bu cihazlar için kenarları kıvrımlı üretilmiş jelatin kullanmak en mantıklısı

Stero yapiliyorda root lazim oda knox sorunu ben dayanamayip atarim ama bu gidisler boyle cok kapali almadan once kesinlikle atmam diyordum ama :D

2K 60 fps video kayidi 4K hdr destekli video bunlar hep root ile oluyor karsiliginda sadece guvenli klasorden faydalanamiyoruz simdilik arastirdigim kadariyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Marmarali M kullanıcısına yanıt
    S8plus
    Full 4g ile orta parlaklıkta min 4.30-5 saat ekran süresi
    Full wifi ile yine orta parlaklıkta min 6.30-7 saat ekran süresi
    Bolca internet tarayıcı ile internette gezinme sıkça Whatsapp snap insta twittter swarm ve günde 15dk ortalama tel görüşmesi bir kaç foto ön arka kamerayla. Ve gününe göre spotify ile süreler bunlar. Ss lerini de 2 ay önce konuya attım kaç kez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 8 Ekim 2017; 14:39:18 >
  • Merhabalar arkadaşlar, herkese faydalı bilgi paylaşımları dilerim..

Bir kaç gün önce benim de s8 im oldu.

Suudi Arabistan'dan alınmıştı.

Henüz kayıt işlemini yapmadım bir kaç güne kadar yapabileceğim.

ilk açılışta karşıma çıkan şu not, baktım ki diğer açılışlarda da karşıma çıkıyor;

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Bu ne ola ki ?

• deepthrone kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız hattın ayarlarını yükleyecek volte falan 4.5 g ayarlarını ama cihaz sifirlanacak baştan kurulum yapacak.

• Arkadaşlar telefonu yarın servise vericem hangi servise vermemi önerirsiniz?

Edit: Işık sızmasından dolayı.

• Wifi ve 4g karışık kullanım dün akşamdan bu yana %58de şu an.
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• JackWondo kullanıcısına yanıt
    Işık sızması hepsinde var. Note8 lerde de var. Extra bir durum yoksa vermeyin boş yere.

• Birsürü uygulama kurmuşum hepsi silinecek mi !

Volte denilen şey konuşurken interneti kullanabilme ise onu yapabildigine şahit oldum zaten..

hız olarak da 4.5 G den faydalandığımdan eminim aksi halde speedtest te 32 megabit hızı görebileceğimi sanmıyorum.

Başka ne gerekebilir ki operatörle ilgili ?

Bu fabrika ayarlarına dönmek nasıl oluyor bilmiyorum.

Netice olarak bana ne verebilecek sınır bozucu tekrar uygulama yüklemeleri dışında off..

• Arkadaşlar düz s8 otomatik parlaklık senkronizasyon kapalı 4g mobil veri wifi açık dün evde wifi ile. Browser youtube Whatsapp müzik bir kaç resim biraz video 55 dak telefon görüşmesi

• bulentataseven kullanıcısına yanıt
    Hiç bir güç tasarrufu yok bu arada
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Rahatsız edici derecede var hocam.

Bazılarında var bazılarında yok o kadar para verip aynı düzeyde kalite alamadiktan sonra ne anlamı kalıyor.

Varsa bildiğiniz servis oraya göndereyim.

• 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.