Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a hocalarım bugün telefonu şarja takınca bir anda hızlı sarja geçmemeye başladı. Sürekli kablo şarjı diyip duruyor ve uzun şarj saatleri gösteriyor. Sokete iğne sokup tozları falan vs yi de çıkarttım ama fayda etmedi. Yapılabilecek baska bir cozum var mıdır yoksa servis yolu mu gözüktü gerci garantim devam ediyor ama yine de sormak istedim. Yardımcı olursanız cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskimiş kablolarda bazen hızlı şarj sorun oluyor. Sağlamlığından emin olduğunuz bir kabloyla tekrar deneyin derim

• S8den m51 e geçer miydiniz?

4 senedir s8 kullanıyorum. Önceliğim pil ve kamera

• Güncelleme sonrası ekran ısınması nerdeyse sıfıra inmiş. Sizlerde durum nasıl. 2 saat oyun oynadım ekran hala ılık bile değil. Birdaha güncelleme gelirse yüklemeyi düşünmüyorum. 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son 1 haftadır telefonun şarjı boş dururken çok azalmaya başladı, gece yatmadan baktim 33'dü sabah baktım 11 olmuş.

Kullanimda bir değişiklik yapmadım internet, senk, aod vs her şey kapali.

Yeni güncelleme geldi inşallah düzeltmişlerdir

• ahhsan kullanıcısına yanıt

Demek ki psikolojik değilmiş.

Sağol Samsung eyvallah.SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] 

Bu arada One Hand'i üşengeçlikten yüklemedim tel kullanım pratikliğim yarı yarıya düştü ya, bunsuz olmaz gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Demek ki psikolojik değilmiş.

Sağol Samsung eyvallah. 

Bu arada One Hand'i üşengeçlikten yüklemedim tel kullanım pratikliğim yarı yarıya düştü ya, bunsuz olmaz gerçekten.

Meendis bey selamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Böyle düzgün güncelleme verebilirken neden telefonu piç ederler anlamıyorum. Şu an yeni telefon almış gibiyim. Isınma 0 şarj 5 5.30 saat daha ne olsun .

• Whatsappta link paylaşımı yapınca önceden önizleme yapıyordu. Şimdi olmuyor. Ayarlarında bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ahhsan

Böyle düzgün güncelleme verebilirken neden telefonu piç ederler anlamıyorum. Şu an yeni telefon almış gibiyim. Isınma 0 şarj 5 5.30 saat daha ne olsun .

Hocam hangi guncelleme bu memnun kullandigniz bende 1 senedir guncelleme yapmiyodum

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    En son 2 - 3 gün önce geldi. Ben çok memnunum. Daha önce yazdığım gibi 2 3 saat ekranda ısınma iliga yakın. Daha önce kılıftan çıkarmak gerekiyordu ısınmadan dolayı.

Güncellerseniz deneyiminizi bekliyorum.

Benimde 15 16 ay oldu güncelleme yapmayalı. Buradaki yorumlara bakarak güncellemek istiyorum ama bu sürüme de geri dönemeyeceğimi biliyorum. Kararsız kaldım bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mecnunadam kullanıcısına yanıt

arada sırada yapıyor bunu ama sebebi wp, telefon değil bence. biraz bekledikten sonra önizleme olarak gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Benimde 15 16 ay oldu güncelleme yapmayalı. Buradaki yorumlara bakarak güncellemek istiyorum ama bu sürüme de geri dönemeyeceğimi biliyorum. Kararsız kaldım bende

Bende arkadaslar bahsedince kararsiz kaldim cunku bende isinma v.b sorunlar yok sadece ekran suresi artirmayi dusunuyorum su anda 3 saat civarlarindayim yukardaki arkadas 5 saat civari diyince kararsizim

• saasc S kullanıcısına yanıt
    Benim de oyleydi u4 2019 hazirandaydi oreo'ya dönebiliyordum. Servise gitti geldi güncellemisler arada fark yok degmez.

• @gurkanyal Hocam benim telefonun garantisi bitti. Batarya değişimi için servise göndermek istiyorum. Bende sizinle aynı durumdayım U4 2019 lü sürümdeyim ve istediğim gibi oreo ya dönebiliyorum. Servis ile konuştuğumda güncelleme istemediğimi söyledim onlarda sorun olmaz güncellemeyiz dediler ama güvenemiyorum. Siz servise ne için göndermiştiniz? Telefonu güncellemelerini istemiyorum çünkü.

• Chosen312 kullanıcısına yanıt
    Yanik vardi pil ile ekran degisti geri gelirken kutusunun uzerinde s8 yazan kismini kaybetmisler ekranda cizik vardi. Ha neden guncellemisler samsung info uygulamasinda gorebildiginiz sayac var o sayaci sifirlamak icin guncellemisler. Sizinki de guncellenir tahminimce.

• Anladım hocam sağolsın. Ozaman biraz daha bu şekilde kullanayım.Güncellenmesini istemiyorum çünkü.

• Chosen312 kullanıcısına yanıt
    Hocam pek de fark yok. Pil yine ayni buradakilerin pili eskidigi icin güncelleme sarj süremi azaltti diyorlar. Servis dahilinde olsaydi gönderin derdim.

• 
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.