Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ısınma sorunu başladı son zamanlarda güzelim telefonu güncellemeye batırdılar resmen
  • Gercekten ayni konuyu sormak icin foruma bakayim dedim, ama arkadaslar guncelleme ile pek ilgisi olmadigini dusunuyorum. Cunku ben son guncellemeyi yapmadim. Yine de ozellikle goruntulu konusurken hic ama hic olmadigi kadar isiniyor. Havalarla da pek ilgidi oldugunu dusunmuyorum, oldugum ortam nispeten serin iken de isiniyor cihaz.

Ocak guvenlik guncellemesi yuklu son olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Kinross -- 23 Mayıs 2020; 23:32:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de ısınma sorunu var. Hatta birde üstüne %15e gelince kapanma olayı başladı. Ancak bu ısınma sorununun son güncellemeyle alakası yok temmuz güncellemesi yüklü bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin bayramını kutluyorum. Nice sağlıklı mutlu bayramlara.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar gözüm gibi baktığım S8 telefonumun ekranı kırıldı. İstanbul, ankara, adana 'da ekran değişimi yapan oldu ise hangi il ve ilçede ki samsung servisinde değiştirdi? Bilgilendirirseniz sevinirim. Sadece Samsung servisinde değiştireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanTC -- 25 Mayıs 2020; 22:3:10 >
  • Görüntülü konuşurken cidden aşırı ısınmaya başladı. Maalesef şarj soketi de bozulduğu için telefon değiştireceğim:( S8den sonra attan inip eşeğe binmememin bir yolu var mıdır acaba? 4k bütçe ile alabilecegimin en iyisi sanıyorum Samsung a71.

• S8'im bozuldu, bir de şöyle sorayim, 4.400 liraya kendimi zorlayıp s8 almak mi a71 almak mi? Biliyorum birisi orta sınıf diğeri ise amiral ama telefonun ısınma sorunları da başladı üstelik güncelleme almayı da bırakabilir. Bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mishicollins

S8'im bozuldu, bir de şöyle sorayim, 4.400 liraya kendimi zorlayıp s8 almak mi a71 almak mi? Biliyorum birisi orta sınıf diğeri ise amiral ama telefonun ısınma sorunları da başladı üstelik güncelleme almayı da bırakabilir. Bilemiyorum
    Ustam nacizane yazayım bir kaç kelam.
    S8 plus kullandım 2.5 sene ve durup dururken ekran gitti. Düşursem, kırsam zoruma gitmezdi. Samsung yetkili serviste 1200 Lira para bayıldım yaptırdım, tabi yaptırmadan attım kenara sinir oldum. O arada A50 aldım, A51 çıkmamıştı. Dedim tamam abi, sarji uzun gitsin ekran da güzel her türlü işimi görür. Önceden çok telefon değiştirdim, dedim S8 Plus ı da yaptırdıktan sonra satarım. Bir süre A50 yi kullandım sonra S8 i servisten aldım ve kontrol etmek için, inan çok samimi söylüyorum. Sadece ekrana dokundum, klavyeden bir şeyler yazdım. O an harbiden şu ekrana dokunurken bile fark var be abi dedim Amiral gemisi ile orta segment arasında. Ekrana değen parmaklarınızın hissiyatı bile A50 hani Orta sınıf araba kaportası, Amiral gemisi ise Mercedes kaportası gibi geliyor. Teşbihte hata olmaz. Sonra A50 yi sattım :) Bir de huyum var, yetkili serviste de işlem görse de cihaz bir daha kullanmak istemiyorum telefon konusunda. Sonra S8 Plus ı verip S10 aldım, ikinci el temiz bulabilirseniz ortalama verebileceğiniz o fiyatlara tavsiye edebilirim. Ama şahsım adına bir daha orta segment A50-A71-A51 vs. vs. yok almam mecbur kalmadıkça. Samsung ise ya S serisi ya da Note serisi olacak tam anlamıyla kullanmak ve özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız.

• ferit.61 kullanıcısına yanıt
    Dostum kalemine sağlık. Ailemi maddi olarak çok zorlamak istemiyorum inan bu 3600 lira bile zoruma gidiyor ama bu bile kötünün iyisi. Dokunuşu hissiyatı eminim çok daha iyidir mevcut telefonumun ama ikinci el kullanmakta bana çok sağlıklı ve güvenilir gelemiyor. Yoksa 10 gerçekten güzel bir telefon. Güle güle kullanmanı dilerim. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mishicollins

Dostum kalemine sağlık. Ailemi maddi olarak çok zorlamak istemiyorum inan bu 3600 lira bile zoruma gidiyor ama bu bile kötünün iyisi. Dokunuşu hissiyatı eminim çok daha iyidir mevcut telefonumun ama ikinci el kullanmakta bana çok sağlıklı ve güvenilir gelemiyor. Yoksa 10 gerçekten güzel bir telefon. Güle güle kullanmanı dilerim. :(
    Rica ederim. :)
    Dediğiniz gibi benimde artık zoruma gidiyor fazla para vermek bu cihazlara. İnşaallah gönlünüze göre güzel temiz ve uygun bir cihaz bulursunuz...

• Merhaba arkadaşlar benim problemim tlfonum
    Otg ceviriciyi gormuyor yardimcı olabilecek varmı
    Son çare format aticam tlfona ( S8 )

• https://www.sammobile.com/apk/samsung-internet-for-android/samsung-internet-browser-11-2-2-3/

bir önceki sürüm net hatalıydı ya, iki ayrı sekmede video açınca birbirine giriyordu, adres URL kısmında kayboluyordu falan çok hızlı saldılar herhalde güncellemeyi, bakalım bunda düzelmiş mi.
  • S8+ dan memnunum ancak camı kırıldı ama rahatsız etmiyor. Sensörleri çalışmıyor. Servisinde yaptırsam kaça patlar?

• mrtynr M kullanıcısına yanıt
    Sadece cam değişecekse

http://liderteknoloji.com.tr/

• Servis ve telefincularin orijinal ekran fiyatlari hakkinda bilgisi olan varmidir arkadaslar s8 plus on cam kirildi saha sonra ekranin altinda hafif bozulma oldu heralde ekrani degistirmem gerekecek ama fiyatlar ne durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: stserkan

Sadece cam değişecekse

http://liderteknoloji.com.tr/
    eyvallah. Cam değişimi 400 tl diyor. Sizce uygun mu?

• mrtynr M kullanıcısına yanıt
    Ben bilmem.

• Hızlı şarj açık olmasına rağmen şarj aletini takınca tam şarj oluyor yazıyor, üç dört kez deneyince ancak hızlı şarj yapıyor. Bu sorun neden kaynaklıdır sizce?
  • waybe kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Bu sorun bana orjinal şarj kablosu aldırdı. Eğer çözüm aynı ise şarj soketine biriken toz kaynaklı. Ben telefoncuma verdim temizledi sorun kalmadı. Daha önce dış fırçası kürdan la denedim ama telefoncunun çıkardığı kiri çıkaramamışım.

• ahhsan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için, sanırım toz ile kaynaklı dediğiniz gibi bir kaç kez tozu üfleyince düzeldi, iyi bir temizlemek gerekiyor ama.
  • 
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.