Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
29.873
Cevap
231
Favori
1.512.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 2247
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 635
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 438
  • Favoriye Eklediklerim 234
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Marrusia (1445 mesaj) Turbetfurzey (781 mesaj) saasc (635 mesaj) Machine Wizard (514 mesaj) Fx_57,5 (486 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10807 mesaj) Mobil (14141 mesaj) Tablet (1243 mesaj) Mini (2881 mesaj) Uygulama (1502 mesaj) (23 mesaj)
  • @
36 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    72865 Mesaj

Almışken S10 al, güncelleme derdin olmasın.

Bende öyle yapmayı planlıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BostanKorkulugu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    62 Mesaj

s10 da çok para be 3300 lira 2.el temizi. Vermesine verilir de 1 sene sonra fiyatı şelale gibi düşüyor koyar insana
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    3 - 4 gün önce gelen güncellemede bataryaya artı eksi bir şey yok. Gece 12 sabah 7 arası yüzde 2 gidiyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1439 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç

Arkadaslar merhaba kafama takilan bir soru var yardimci olursaniz sevinirim.
    Ilk ciktigindan beridir s8 kullaniyorum. Benim icin en onemli sey ekran kalitesi parlakligidir. Diger ozelliklerle pek ilgilenmem. Xiaomi 9 t ye baktim gecenlerde muhtesem bir ekrani vardi. Keza samsung a51 dede muazzam bir ekran var. Ancak internettennkiyaslama yaptigimda piksel yogunlugu, cozunurluk (qhd), ekran teknolojisi ( super amoled) v.b cogu konuda baya baya ondeyken neden digerlerine gore goz alici gorunmuyor anlayamadim. Belki ekran filmimdendir benim amaa bilemedim...
    Elimdekini sayip alayim diyorum a51-a71 veya mi 9t ama kiyasladigimda s8 her konuda daha kuvvetli gorunuyor. Kamera onemli degil. Sizce neden?
    Mi9t, a51,s8, galaxy note8 kullanmıi birisi olarak şuanda s10e kullanıyorum.
    A51 f/p cihazıdır ekran olarak üzmez ama pop-up kamerası kısa sürede üzebilir hissiyatı veriyor. Ve plastik kasa gerçekten size s8 den s4 e dönmüş hissiyatı verecektir.
    A51 performans konusunda afedersinizde s8 den aşağıda kalan bir cihaz arayüz vs olarakta öyle.
    Samsung ekranları gerçekten çok çok kaliteli kullanmadığım iphone, samsung huawei telefon pek kalmamıştır. Hatta sony,htc vs dahil.
    Ekranda samsungu tek geçerim. Bir de burn-in sıkıntısı olmasa daha iyi olucak, hiç başıma gelmedi ama ortalık kaynıyor bu sebeple biraz korkutuyor açıkcası.
    Bana sorarsanız samsung ve diğer tüm android cihazlarda amiral gemi serisi haricinde cihaza kesinlikle para verilmemesi lazım gerçekten diğerleri çok kalitesiz hissettiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3688 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çok nadiren dışarıda kullanırım telefonu dolayısıyla çok nadiren ful yaparım parlaklığı( parlaklık barı kırmızıya kadar ful değil kırmızıyla mavi arasında kırmızı olmadan hemen önce) bu kullanıma rağmen bende de yanık oluştu. Belli belirsiz çok dikkatli bakınca belli oluyor ama sonuçta var. Amiral gemileri aldı başını gidiyor 5-8 bin vermeden yeni model alınamıyor malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    omerfarukgltkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    123 Mesaj
    Merhabalar. İlk çıktığı zaman iphonedan geçiş yaparak almıştım ama kamera, kullanımın kolay olmaması instagram video çekerken sanki 5 fps gibi çekmesi iphona kıyasla çok hantal olması bazen takılması gibi bikac tane daha sebepten 6 ay kullandım bıraktım. İphone kırıldığı için mecburiyetten tekrar kullanıyorum ama şimdi instagram dm ve twitter dmden falan yazarken takılıyor bildiğin çok rahatsız edici format falanda attım düzelmedi bunun bi cözümü var mıdır 6s te bile yok böyle bişey

• Çavuş
    62 Mesaj
    s8+ plus : 1700 TL

s8 : 1600 TL

s9 : 1900 TL

s9+ plus : 2750 TL

Xiaomi Mi 9t : 1700 TL (1 Haftalık)

Xiaomi Redmi Note 8 Pro : 1350 TL (1 Haftalık)

Xiaomi Redmi Note 8 : 1200 TL (1 Haftalık)

Xiaomi Mi 8 : 1700 TL

güncel 2.el fiyatlarıdır. Hepsi temiz cihazlardan seçtim hangisini almalıyım. S8 telefonumu yeni sattım 1700tl ye.
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj

Geri s8 al 100 tl cepte.

|
    |
    BostanKorkulugu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1166 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BostanKorkulugu

s8+ plus : 1700 TL

s8 : 1600 TL

s9 : 1900 TL

s9+ plus : 2750 TL

Xiaomi Mi 9t : 1700 TL (1 Haftalık)

Xiaomi Redmi Note 8 Pro : 1350 TL (1 Haftalık)

Xiaomi Redmi Note 8 : 1200 TL (1 Haftalık)

Xiaomi Mi 8 : 1700 TL

güncel 2.el fiyatlarıdır. Hepsi temiz cihazlardan seçtim hangisini almalıyım. S8 telefonumu yeni sattım 1700tl ye.
    mi 9t pro öneririm hocam
    |
    |
  • Yarbay
    3819 Mesaj

Bende yazdığınız sorunların hiçbiri yok. Donanımsal bir problem olabilir. Ya da tasarruf modu falan açılmıştır yanlışlıkla belki..

|
    |
    redown1787 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2954 Mesaj
    Sesi azaltıp arttırma tuşundan zil sesini arttırıp azaltmaya başladı telefon, sanki eskiden yoktu sadece medya sesini azaltıp arttırıyordum, bunu kapatmanın bir yolu var mı?
  • Yarbay
    3688 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ayarlar, ses ve titreşim, medya için ses tuşunu kullan

|
    |
    waybe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2954 Mesaj

Çok teşekkürler hocam
    |
    |
    saasc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3688 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Telefon aramalarını kaydeden bir program biliyor musunuz? Bir kaç tane denedim ancak karşı tarafın sesini almıyor

• Binbaşı
    1422 Mesaj
    900 liraya 2.el s8 almayı düşünüyorum. Satan arkadaş "Sadece ekranın üstünde küçük bir çatlak var " diyor alırken neleri kontrol etmeliyim

• Yüzbaşı
    344 Mesaj

Malesef yok google güvenlik gerekçesi ile yasaklamış bende parası ile aldığım uygulama vardı çok uzun zamandır kayıt etmiyor. Fakat eşimde mi 6 var telefonun kendi özelliği sayesinde kayıt yapıyor.

|
    |
    saasc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj

Bence almayın ekrani değiştirme ile piyasa fiyatina gelir . Eğer alacaksanız bir kod var onun ile tüm özellikleri kontrol edebiliyorsunuz . Şimdi hatırlayamadım. Bir bilen çıkar ama.

|
    |
    akıldakalıcı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1422 Mesaj

Hocam alıp yaptırmadan kullanayım diyorum. Görsel açıdan kötü durması dışında ileride sorun oluşturur mu

https://hizliresim.com/cV65fs

|
    |
    ahhsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3004 Mesaj
    Netflix markette uyumsuz diyor.
    Daha ince indieip kullanmıştım sorun yoktu.
    6.23 sürümünde soeun olmadi ama apk olarak kullanmak can sıktı.
    Markette neden boyle oldu anlamadım

• Yarbay
    3688 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bende aynı sorunu yaşamıştım.
    Sanırım aşağıdaki linkteki gibi çözmüştüm. Eğer olmazsa konu içinde Netflix ile ilgili mesajımı bulup bakarak yapabilirsiniz, tam hatırlamıyorum ne yaptığımı
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/coezuem-google-play-store-play-protect-sertifikasi-cihaz-sertifikali-degil-hatasi.662783/

|
    |
    Fx_57&#44;5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,653
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.