Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14501451145214531454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam link var mı? Detaylı kurulum falan. Rootlu benim cihazda. Dual speaker, netflix ve shealth düzgün çalışıyor. Unuttum nasıl düzlettiğimi sıfırlamaya çekiniyordum. Bi yardımcı olsanızda şu telefonu canlandırsak

Arkadaşlar birde orjinal batarya nerden temin edebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz araştırın unuttum ben. Xda da falan konusu vardı. Sistem dosyalarından bi değeri değiştirip normal kullanmaya devam edebilirsiniz. Güncelleme falan hepsi dahil. Netflix root issue diye aratın size zahmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matthew Murdock -- 1 Nisan 2020; 16:56:19 >
  • TeknoBus kullanıcısına yanıt
    Hocam birkac sey danismak isterim hades romla alakali siz kullandigniz icin bu hades romu kurabilecegimiz anlatim dokuman link varmi sizin kullandigniz birde hangi root programini kurdunuz son olarak bu romda calismayan hangi uygulamalar var mesela gizli klasor kosu vb. simdiden tesekkurler ilginize....

• Matthew Murdock kullanıcısına yanıt
    Başkan hadesrom s8 olarak aratın şuan v12 sürümü mevcut. İleride biri bu mesaji okuyupta eski sürümü indirmesin diye link paylasmiyorum dilerseniz baska sorularinizla birlikte özelden yanitlamaya çalışabilirim.

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    How to flash rom with TWRP tarzi bir sey yazarsanız videolar çıkacaktır. TWRP ile yüklüyoruz. TWRP'yide Odin programiyla flashliyoruz. Adımları anlamazsaniz bana yazabilirsiniz yine. Gizli klasör ve samsung pay yok. Ama hadesrom bünyesinde dilerseniz daha iyi çalıştığını iddia eden bi gizli klasör uygulamasi var lakin ben kurmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnunadam

Yakın zamanda telefonu servise veren veya konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim
    2017 de s6 telefonumu garantiye verdiğimde ekran bulunamadığı için s7 göndermişlerdi. S8 i de garantiye yollamak istiyorum. Batarya vs bitik. Ekranda malum izler oluştu. Ayrıca ekran kasa arasında da hafif açıklık var aldığımdan beri. Acaba ekran değişimi yapılır mı. Servislerde hâlâ s8 ekranı mevcut mudur. Bu sefer de s9 alabilir miyim
    Yok mu bilgisi olan???

• Yeni sürüm gelmiş. Deneyen var mı ? Bir öncekinin pil performansı çok iyiydi.
  • son sürümden sonra telefonun ahize sesi berbat haldeydi umarım bu güncellemede düzelmiştir. ayrıca benim şarj durumum berbat halde bu bixby i falan kapatmanın bir yolu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KissOfH3ll -- 2 Nisan 2020; 13:15:5 >
  • mb2007 M kullanıcısına yanıt
    ben iki saat önce yükledim şimdilik iyi gibi şarjı. ama bir gün kullandıktan sonra anlaşılır herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KissOfH3ll

son sürümden sonra telefonun ahize sesi berbat haldeydi umarım bu güncellemede düzelmiştir. ayrıca benim şarj durumum berbat halde bu bixby i falan kapatmanın bir yolu yok mu?
    Ahize sesine ek olarak bildirim problemi de vardı. İnşallah düzelmiştir. Elimizde S8 telefonda sözde 3 sene öncenin amiral gemisi. Ne kadar kolay harcadılar telefonu

• ses düzelmedi maalesef bildirim probleminden kastınız ne tam olarak?
  • Malesef bildirim işi düzelmemiş. Biraz önce geldi ama bildirim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar vodafone hat kullanıyorum daha önce volte kullanabiliyordum ama şuan telefona volte gelmiyor ayarları açık hattında ayarlarıda açık acaba operatörlük bir sorun mu var

• KissOfH3ll kullanıcısına yanıt
    Bildirim sesi gelmiyor işte. Örneğin whatsappdan mesaj geldiği zaman bildirim sesi gelmiyor ya da sms geldiği zaman bildirim sesi çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

Arkadaşlar vodafone hat kullanıyorum daha önce volte kullanabiliyordum ama şuan telefona volte gelmiyor ayarları açık hattında ayarlarıda açık acaba operatörlük bir sorun mu var
    4.5 yaz 4545e gönder. Biraz bekle Ardından cevap mesajı gelsin. Sonrasında telefonu kapatıp aç. Sonra Ayarlar bağlantılar kısmında WiFi arama seçeneğini işaretle. Orada öncelikli olarak hangi ağı kullanılsın diye bir seçenek var. Orada geçerli öncelikli ağı mobil veri yerine WiFi ağı yap. Düzelecektir 😉👌🏻👍🏻🇹🇷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn_911 -- 2 Nisan 2020; 20:12:14 >
  • Çok değişik bir biçimde bildirim sesi gelip bildirimi olmayanlar bildirimi olup bildirim sesi gelmeyenler. Allah beterinden korusun. 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_911

4.5 yaz 4545e gönder. Biraz bekle Ardından cevap mesajı gelsin. Sonrasında telefonu kapatıp aç. Sonra Ayarlar bağlantılar kısmında WiFi arama seçeneğini işaretle. Orada öncelikli olarak hangi ağı kullanılsın diye bir seçenek var. Orada geçerli öncelikli ağı mobil veri yerine WiFi ağı yap. Düzelecektir 😉👌🏻👍🏻🇹🇷

Alıntıları Göster
    sanırım yanlış anladınız wifi araması değil volte açılmıyor bu arada 4.5 g 4545 gönderdim daha önce bu hizmeti aktif olarak kullanıyorsunuz dedi :) 4.5 g geliyor volte gelmiyor

• ahhsan kullanıcısına yanıt
    Sürüm dusurebiliyorsaniz düşürün bende sıkıntı yok. Temmuz guncellemesindeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

sanırım yanlış anladınız wifi araması değil volte açılmıyor bu arada 4.5 g 4545 gönderdim daha önce bu hizmeti aktif olarak kullanıyorsunuz dedi :) 4.5 g geliyor volte gelmiyor

Alıntıları Göster
    Dediğim gibi mesajı atmışsın. Ardından yapacağın işi söylüyorum.

Ayarları aç
    Bağlantıları aç
    Mobil ağları aç
    Oradan volte aramasını etkinleştir.
    Ardından telefonu kapat aç.

Bildiklerim bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_911

Dediğim gibi mesajı atmışsın. Ardından yapacağın işi söylüyorum.

Ayarları aç
    Bağlantıları aç
    Mobil ağları aç
    Oradan volte aramasını etkinleştir.
    Ardından telefonu kapat aç.

Bildiklerim bunlar

Alıntıları Göster
    işte sorun orda hat ayarlarında 4.5 g etkin vodafonda ayrı olarak volte ayarı yok telefondan da volte açık ama 4.5 g ful çekerken volte etkin olmuyor

• 
Sayfa: önceki 14501451145214531454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.