Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam eğer hızlı şarjı tekrar açarsanız pil ömrü yine eskisi gibi olur yani birkaç saat daha az gider yani hızlı şarja kapatmadan önce nasıl ise hızlı şarja açtığınız zaman yine o hale döner
    Birkaç ay öncesine kadar Samsung note 4 kullanıyordum uzun uzun bizzat test ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 6 Kasım 2019; 20:49:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam eğer hızlı şarjı tekrar açarsanız pil ömrü yine eskisi gibi olur yani birkaç saat daha az gider yani hızlı şarja kapatmadan önce nasıl ise hızlı şarja açtığınız zaman yine o hale döner
    Birkaç ay öncesine kadar Samsung note 4 kullanıyordum uzun uzun bizzat test ettim
    hızlı şarj diyor ama doldurma süresi normal şarjla, aşağı yukarı aynı geldi bana bilmiyorum

duruma göre hızlı veya hızlıyı kapatıp oynayacaz sürekli yani o zaman :)
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery
    Bu uygulamayı kurun birkaç şarj işleminden sonra tahmini bir pil sağlığı gösterecektir
    bizzat test ettim hızlı şarja açtığım zaman birkaç şarj sonra pil sağlığında düşüş oluyor hızlı şarjı kapatınca pil sağlığı az da olsa artıyor

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    format öncesi kuruluydu %84 gösteriyordu batarya sağlığı

şimdi tekrar bakayım en fazla %90 olur herhalde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 6 Kasım 2019; 20:54:20 >
    Yok hocam en fazla 86'ya falan çıkar
    benim tavsiyem ihtiyacınız olmadığı sürece hızlı şarjı kullanmayın hem cihazı uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız pilin ömrü için daha iyi olur böylesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 6 Kasım 2019; 20:56:25 >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    evet uzun kullanacağım inşallah bişi olmazsa , 2,5 yıl geride kaldı , bi o kadar daha giderse tamam.

5g gelince değişirim yani , çok arttı fiyatlar ve bidahaki sefere max 3000 tl lik telefon alırım f/p ürünü seçeceğim gibime geliyor. Artık s serisi yada iphone yeni modellerini göremeyiz :)
  • S8+ son güncellemeden sonra mobil internette kopmalar oluyor Facebook'ta video izlerken video duruyor Google Chrome da sayfalar açılmıyor wifi de hiç sorun yaşamadım hard reset attım yine aynı ne yapmalıyım Samsung müşteri hizmetlerini aradım uzaktan bağlantı kurup uygulamaları sıfırlayıp benden telefonu sıfırlama mı istediler yaptım değişen birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryayı 1 ay kadar önce değiştirdim. Bu bataryada hiç hızlı şarj kullanmadım. Daha 30 40 dk daha gidebilirdi. Pil orjinal değil ama piyasada olabilecek en düzgünü. SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahhsan -- 7 Kasım 2019; 13:34:11 >
  • ahhsan kullanıcısına yanıt
    Bence değerler çok çok iyi. Ben orjinal pildeyim hiç değişmdim 2 yılı geçti 4 -4.5 saat arası ekran süresi alabiliyorum.

• Peki telefonu % kac a dusunce sarj a takıyorsunuz? Ve %100 olana kadar dolmasini bekliyor musunuz?

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Yüzde 10 15 oldumu takıyorum %100 olunca çekiyorum.

• M30s ile hediye edilen;
    mavi AKG Y100 Kablosuz Kulaklık ile
    siyah Galaxy Fit E akıllı bilekliği uygun fiyata satacağım.

24 ay Türkiye garantili,
    Faturalı ürün,
    Kutusu açılmamış koruma bandı üstünde durmaktadır.

AKG Y100 250₺
    Galaxy Fit E 150₺

PM atabilirsiniz.

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    ben yuzde 25 -30 da takıyorum bazen dışarı çıkarken 40 ta bile taktığım oluyor. Çok boşalmasıda iyi değil demişlerdi bana burada önceden. Yüzde 15 i beklemeyin bence.
  • İbrahimEsad kullanıcısına yanıt
    instagram da mobil veri kullanıyorum yüklenmiyor duruyor wifi ye bağlıyorum geliyor. Turkcell tarife değişikliği yaptım. 10gb internet + 20 gb ta bu hafta için verdi sanırım internet hızında yavaşlatma yapıyor böyle bişi olabilir
  • y.e.c. kullanıcısına yanıt
    hızlı şarj ile dakika olarak çok bi fark sezemedim ama 15-20 dk fark ediyor sanırım.

gerçekten pil biraz düzene girdi daha uzun gidiyor en azından, diğer zaman çok çabuk düşüyordu.

ha bide gece açık bırakırsanız uçak moduna almak en iyisi, diğer türlü belli olmuyor %2-3 düşerken , yeni hard format atmama rağmen yinede geçen %8-9 düşmüştü.

Bi süre sonra şişiyor işte sistem. Arada hard format atmak gerek.
  • SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

İsteyen olursa yapıp gönderirim
  • Uzun ara sonrası şunu yazmak için girdim.
    S8+ var bende. Garantinin 23. ayındaydı.
    Arka kapak kırık.
    Ekran gölgelenme vardı böyle renk tonları farklıydı artık.
    Şarj kendi şarj aletiyle uyuşmuyordu.
    Bunlar için Bakırköy MTA Samsung servisine verdim.
    280 arka kapak ücreti aldılar.

Ekran yapıldı, kapak değişti, batarya değişti ve sıfır tam şarj aleti verdiler.

Tamamı 1 saat sürdü. Bu 1 saat olayına çok şaşırdım.

Servis İncirli caddesinin girişinde.

• ikidir denk geliyorum, konuşmalarda karşı taraftan noldu ya sesin gitti diye tepki alıyorum. Konuşurken, sesin gitti diye bi tepki almak kötü oluyor.

şebekeyle ilgili bir sıkıntı var sanırım ama bilemedim

başına gelen oldu mu ? Telefonuda yeni formatladım ama format öncesinde de bi kaç tepki almıştım önemsememiştim
    Hocam hangi operatör kullanıyorsunuz
    Çevrenizde aynı operatörü kullanıp bu sorunu yaşayan var mı

• 
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.