Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xhakan23

Hocam cihazı formatlamaniz gerek başka türlü olmaz.
    evet formatlayarak kurtuldum fakat kişileri hesaplarımdan çekemiyorum ne hikmetse
  • Ekledim anasayfaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • One Ui zaten Android 9'un bir ui'sidir.Yani yapmak istediğini yapamazsın android 9=One ui.

• Aynı şekilde sdcard'dan yüklersin.Normal yolla yüklemenin sdcardla yüklemenin hiçbir farkı yok.Manuelin avantajı çıktığı anda telefn güncelleniyor samsung türkiye'Nin keyfini beklemeye gerek yok.Her güncellemeyi manuel sd card'dan yapıyorum.

• Aynı sorun bendede var.Uygulamayı malesef kulllanmıyorum.Members'tan yazdım hatayı takan olmadı malesef.

• Üzerine koyabiliyorsanız S9 alın.S8 son güncellemesini aldı.Bundan sonra güvenlik alıcak sadece.

• Emin1283 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba telefonu otomatik parlaklikta ve mavi isik filtresi belirli saat araliginda devreye girecek sekilde kullanirsaniz ekran yanigi olusmaz emin olabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ghost screeni garanti karsiliyormu?

• classmanxx kullanıcısına yanıt
    ben mavi ışık filtresini sürekli açık kullanıyorum , onun uzun vadede bir problemi olur mu?
  • Pie Resmi olarak türkiye'ye 15 şubatta mı gelecek?
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Öngörülen o. Samsung members ve güncelmiyiz sitelerinde 15 Şubat'ta verileceği yazıyor ama bir kesinliği yok. Note mesela bizden önce alıcaktı sonra ertelediler. Şu an Note'da 15 Şubat görünüyor. Bekleyip görücez
  • Pie kuran birisi bu google camera versiyonunu deneyebilir mi? Night sight çalışıyor diyorlar, karanlik bir yerde çekip denerse super olur.

https://devdrive.cloud/5326eae53a48dd27/MGC_6.1.021_BSG_Arnova_TlnNeun_1.2_Final.apk

• hey kullanıcısına yanıt
    Kurulum yapılıyor fakat program çalışmıyor. Program durduruldu hatası veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağatay39 -- 6 Şubat 2019; 17:19:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağatay39

Kurulum yapılıyor fakat program çalışmıyor. Program durduruldu hatası veriyor.
    Oreoda da ayni :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Üzerine koyabiliyorsanız S9 alın.S8 son güncellemesini aldı.Bundan sonra güvenlik alıcak sadece.
    Merhaba s8 ile s9 arasında çok fark varmı birde bu n11 gg hb gibi alışveriş sitelerinde diğer teknoloji firmalarıyla fak var guvenilirmidir cok sordum kusura bakmayin cevap verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tyfn85

Merhaba s8 ile s9 arasında çok fark varmı birde bu n11 gg hb gibi alışveriş sitelerinde diğer teknoloji firmalarıyla fak var guvenilirmidir cok sordum kusura bakmayin cevap verirseniz sevinirim

Alıntıları Göster
    Islemci farki var ayrica s9 android 10 alicak S8 almayacak.
    Farki yok S6,Note3,S8,Note FE,C5 N11 den aldim.S8 1.5 yil once 2850'ye almistim

Neresi ucuzsa oradan alin.Ayrica pmden bir soru sordum size onada cevap verirseniz yardimci olacagim ayrica :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Şubat 2019; 20:36:7 >

• Arkadaşlar son bir iki haftadır cihaz Pubg de kasıyor sizde böyle bir sorun var mı ?

• NARSİL_BERKAY kullanıcısına yanıt
    Pubg bilmem ama genel bir lerformans düşüşü var benim cihazda pie ile duzelir umarim

• Pie beta 1 deyim . 2 ve 3 yuklemedim. Pie 1 beta ilkten çok güzeldi sonra perfonmans düşmeye başladı. Birde iris tarayici cok yavaş çalışıyor.

• pie güncellemesi geldikten sonra pie'ye geçmeyenler için oreo için güvenlik güncellemesi gelebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.