Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12621263126412651266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: makta06

S10 fiyatları 8000 den başlayacak gibi. Bu şartlarda s8 den note 9 a geçmek daha akıllıca olmaz mı?
    Hayır,arkadaşımda Note 9 var bence inanılmaz fark yok tabiki fark var ama bence geçme bekle S10 fiyatı düşer o zaman S10a geç yani en azından ben öyle yapıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackbatuhan B kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler s8'imi bugün satıcaktım cihazda amoled yanığı olduğunu farkettim arkada klavyenin lekesi çıkmış resmen ve kız arkadaşımdada arkada rehberin lekesi çıkmış amoled yanığı olarak.

S9 ve note9'lardada oluyomuş bu sanırım bu saatten sonra samsung alcağımı sanmıyorum artık

Başka bu sorun olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vril

Beyler s8'imi bugün satıcaktım cihazda amoled yanığı olduğunu farkettim arkada klavyenin lekesi çıkmış resmen ve kız arkadaşımdada arkada rehberin lekesi çıkmış amoled yanığı olarak.

S9 ve note9'lardada oluyomuş bu sanırım bu saatten sonra samsung alcağımı sanmıyorum artık

Başka bu sorun olan varmı ?
    Aynısı ben de var, tam satacaktım bir baktım meğerse yanık var.Aslinda farkedilmiyor ama işte full beyaz ekran falan bakınca görünüyor işte.

Bu arada arkadaşın note8ine gel bakalım dedim onda da var yanık. Benim tahminim bu samsunglarin çoğunda çıkıyor galiba..

Hayır ekran degistirsen 1300tl istiyorlar,değişince yine çıkacak şaka gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 26 Ocak 2019; 23:26:12 >
  • Benim telefon note8. Bende de vardı. Servisle kavga dövüş ücretsiz ekran değişimi yaptırdım. Amoled ekran olduğu için ister istemez yanıyor ekran.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @daniel_wellington @hey
    benim garantim yok ama kız arkadaşımınki var ondada kavga dövüş vericez artık garantiye ama samsung servisindeki eleman bide utanmadan diyoki cihazla çok mesajlaştığınız,oyun oynadığınız,parlaklık yüksek durduğu için bu sorun oluyo diyo bunları yapmayacaksam bu cihazı ben niye taşıyorum cebimde 3310 alayım o zaman.Biz bu cihazlara 4000 tl para veriyoruz bide bu sorunlamı karşılaşıcaz.

Bugün cihazımı satıp s9+'a geçicektim artık asla samsung almayı düşünmüyorum bu sorunu giderene kadar

s9+ yerine tavsiye edeceğiniz güzel bi cihaz varmı ? Huawei p20 proda güzel duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

S8 kullanıyorsanız asagidakini indirin odinle kurun. S8+ icin olmaz

https://updato.com/firmware-archive-select-model?record=6CBA78500BEF11E99F15FA163EE8F90B
    s8+ KULLANIYORUM BUNUN İÇİN NE YAPMALIYIM
  • Bir hafta önce aldım eyvallah brom

• Portre modu iyi olan app önerebilecek var mı? Gcam 8.3b baktım ama çok fazla bug vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

Portre modu iyi olan app önerebilecek var mı? Gcam 8.3b baktım ama çok fazla bug vardı.
    Bunu kullanabilirsiniz, ben pixel seçili ayarlari kullaniyorum,nexus 6 da secseniz oluyor

https://drive.google.com/file/d/1NDLxsUejxYimRyBpaDlzMA3FyKA6nbLq/view

• quote:

Orijinalden alıntı: Vril

@daniel_wellington @hey
    benim garantim yok ama kız arkadaşımınki var ondada kavga dövüş vericez artık garantiye ama samsung servisindeki eleman bide utanmadan diyoki cihazla çok mesajlaştığınız,oyun oynadığınız,parlaklık yüksek durduğu için bu sorun oluyo diyo bunları yapmayacaksam bu cihazı ben niye taşıyorum cebimde 3310 alayım o zaman.Biz bu cihazlara 4000 tl para veriyoruz bide bu sorunlamı karşılaşıcaz.

Bugün cihazımı satıp s9+'a geçicektim artık asla samsung almayı düşünmüyorum bu sorunu giderene kadar

s9+ yerine tavsiye edeceğiniz güzel bi cihaz varmı ? Huawei p20 proda güzel duruyor
    Arkadaş note8 i servise vermiş,amoled yanık temizleme yapmışlar bir cihazla, şimdi yanik yok diyor şaşırdım,ptesi bi sormaya çalışayım bari servise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 27 Ocak 2019; 17:6:52 >

• Arka kapak dediginiz kılıfmi?

• beta 2 yi nerden indirebilirim
  • aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Aynı durum S8'imde var acaba ortalama kaç güne geliyor servisten şehir değiştireceğim 15 güne

• Maalesef bugün S8 kutusundan çıkan Akg kulaklığım parçalandı. Acaba orijinal kulaklığı nereden alabilirim veya o paralara daha iyi alternatif öneriniz var mı?

• Philips shb5250 kablosuz kulaklık kullanıyorum ben çok pratik,ses kalitesi akg ye yakın.tavsiye ederim.

• Ocak güvenlik güncellemesi geldi bugün.

• 9.0 öncesi son güvenlik güncellemeside bu sabah geldi.

• konuyu bayağıdır takip etmiyorum android 9 tr ye resmi olarak ne zaman gelecek açıklama var mı ? geçen bir iki haber sitesinde gördüm ondan dolayı merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 12621263126412651266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.