Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yanlış anlamayın cahilliğime verin, s8+ ta yapıp i7+ ta yapamayacağınız ne var ki? 3-4 sene geriden gelen teknoloji biraz ağır olmuş. Siri gibi bir yazılım samsung da mevcut mu mesela? Her dilde çalışıyor. Siri kaç yıldır apple tarafından kullanıcılarına sunulmuştu oysa... Parmak izini ilk apple tanıtmıştı. touch id şuan bile android çephesinin örnek almaya çalıştığı bir sistem. İos sistemini apple yazmış ve kullanıcılarına sunmuş. Çift kameraya samsung hala geçemedi bu da teknolojik geriliktir. Samsungun telefonlarında fütüristik bir tasarım sergilediğini kabul ediyorum ama teknoloji olarak apple bence daha ileri bir seviyede. Tasarımsal farklılığı, teknolojik farklılıkla karıştırmamak lazım. 5 ay sonra apple %100 e/k oranında telefon çıkardı diyelim, 4 yıllık teknoloji açığını kapatmış mı olur yani İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Durun kanıma girmeyin Mesut Hocam :)))

:))) Aman hocam zarar etmenizi istemem..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşbine alıp 2bine satamazsınız. Her zamanki kırmızı ekran sorunu da çıkmışken alanların elinde kaldı geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Yok hocam şaka yapıyorum. Yeter bir duralım artık. :))

• metmax M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam

• Bu da şurada dursun :)

• ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde bilirsiniz ki kullanım kişiden kişiye değişir,
    sadece bluetoth kapalı gerisi her şey açık sabahtan beri sadece bir kaç whatsapp
    mesajı bir kaç haber okudum 2 saat 43 dakika olmuş şarjdan alalı ve kalan pil %95.

Aslında daha ikinci şarjım batarya iyi kötü demek için en az bir hafta geçirmem gerekli.
    Gece eve geldiğimde wifi kapayıp 4G ile kullandım ki hattım vodafone ve evde sinyali tam olarak aldığımı söyleyemem,
    face, net, 4k video çekimi, biraz fotoğraf çekimi, müzik için playstore'dan 6 adet uygulama ve bunların testleri derken epey bir kurcaladım 01:30 gibi yatarken %25 civarı pil vardı.

Bu arada bana göre kendi müzik playeri çok iyi.
  • Hocam inanın o kadar çok fark varki sadece ayarlar menüsünü bir inceleyin 2 telefonu yan yana koyun ne demek istediğimi anlayacaksınız .ben note kullanicisiyim sadece kalem özelliği başlı başına en büyük fark o kalemle o kadar çok şey yapabiliyorsunuz ki bir alissaniz 500tl farkı kalem için verirsiniz.amatör le profesyonel arası tamirlerinide kendim yapıyorum içini açtığınız zaman donanımsal farkları hemen fark ediliyor.iphone stabilize çalışan bir telefon doğru işletim sisteminden dolayı ama android şu an teknoloji editörleri tarafından daha problemsiz seçildi.başka firmalar yüzde 90 larda ekran kasa oranı yapıyor ama Apple ben zaten satıyorum diye 15 dolarlık ekran kullanıyor.işlemcisine lafım yok ama iphone 7 yi 3700 4000 gibi bir rakama satıyorsan donanımsal olarak vermiyorsan bari görsel olarak bari ekran kasa oranını tuttur 7 sene evvel kullanılan hd lcd teknolojisini cinli firmalar bile bıraktı qhd amoled kullanıyor.servis olayı iphone da müthiş 1 2 ay evvel 6s imin titreşim tuşu calismiyo du götürdüm hemen yenisini verdiler.ama samsung da problem yaşadım dersem yalan olur ondada yaşamadım.saygilar

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    huawei bile bu olayı çözmüş samsung neden böyle anlamıyorum? diğer androidlerde durum nasıl? bilginiz var mı?
  • Bugün telefonu alıcam inşallah

S8 Plus mı yoksa S8 mi çok kararsız kaldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

S8 ile S8+ arasında 2 saat fark varmış gsmarena'ya göre... Bu da demek oluyor ki S8+ ortalama 1 saat daha fazla ekran süresi verecektir.. Yeterli mi sizce S8+'ın pil performansı?

Yalnız bu süreler hangi işlemci için acaba hocam? S7 edge in exynos işlemcili daha iyi süre veriyordu snapdragon a göre. Gerçi s 835 te bayağı iddialıymış

• li10king kullanıcısına yanıt
    Hocam huawe ve iphone %100 ile 99 arasında farklı bir şey kullanıyor sanırım. Bence aldatmacadan başka bir şey değil. 100 de 99 a yarım saatte düşüyor sonra 99 dan aşağı patır patır düşüyor. Pil öçümü ayarıyla mı oynuyorlar bilemedim.

• newfel kullanıcısına yanıt
    Sizin s8 plus mı hocam

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Evet hocam
  • Kesinlikle plus ve orkide gri tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Evet hocam

Hayırlı olsun:) hocam bir haftya düzene girer batarya, inceleme sitelerinde fena sonuçlar almamış.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bende aynı kanıdayım.
  • Cem kullanıcısına yanıt
    Sizinle tam olarak aynı durumdayım. yıllardır ios kullandım ve s8'e geçmek için fırsat kolluyorum. sizin sorduğunuz sorular hep benim aklımdan geçen sorular. sizin kullanım deneyiminiz benim için çok önemli. sizden gelecek yorumlar benim gibi iostan geçecek çok kişiye fikir verecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

S8 ile S8+ arasında 2 saat fark varmış gsmarena'ya göre... Bu da demek oluyor ki S8+ ortalama 1 saat daha fazla ekran süresi verecektir.. Yeterli mi sizce S8+'ın pil performansı?

Yalnız bu süreler hangi işlemci için acaba hocam? S7 edge in exynos işlemcili daha iyi süre veriyordu snapdragon a göre. Gerçi s 835 te bayağı iddialıymış

Hocam enerji verimliliği her iki işlemcide de hemen hemen aynı sayılır. O yüzden bu testleri paylaşırken işlemci farklılıklarını pek dikkate almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 28 Nisan 2017; 12:1:49 >

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.