Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
29.348
Cevap
245
Favori
1.453.667
Tıklama
Giriş
    310 Mesaj

Şimdilik değişen bir şey görmedim biraz daha kucaklamak lazım vakit olunca.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Dr.Razor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    138 Mesaj

7000 3636 veya diğer 4 lü hanelere gönderilen mesajlardan mı bahsediyorsunuz? Gönderirken izin soruyordu. Onlar mı???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    barani2727 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: jskat

güncelleme yi yaptım ama ar emoji ekrani nerede? kamera dan bulamadım ben arkadaşlar
    Kameraya giriş yap. Sağ altta Etiketler var. oraya tıkla. Emojimi Oluştur yazar ztn. oraya da tıklarsan yükleme ekranına yönlendirecek seni. indir kur kullan. Ben canlı bölümü bulamadım yalnız. Emoji oluşturuyoruz, Gif dışında başka bir şey vermiyor. Canlı emoji yok sanırım ya da ben bulamadım
    |
    |

Samsung Galaxy S8+
    6.2" Super AMOLED | Exynos 8895 Octa İşlemci | 4 GB Ram | 64 GB Dahili Hafıza |
    Dual Pixel 12.0 MP (f/1.7, 26mm, 1/2.5", 1.4 µm, Dual Pixel PDAF) Arka Kamera |
    8 MP (f/1.7, 25mm, 1/3.6", 1.22 µm) Ön Kamera | Bluetooth 5.0 | 3500mAh
  • Yarbay
    2099 Mesaj
    Super slow motion/Ultra ağır çekim çok kısa süreli çekimlere izin veriyor sanırım, yada acaba ben mi bir ayarını göremedim yada yapamadım? Normalde de böyle miydi yoksa S9'da filan?

Şimdi birkaç video izledim S9'da nasılmış diye. Orada ekstra buton çıkıyor shutter butonunun yanında, ona basarak normal video kaydı esnasında super slow çekiyor. Bende yok mesela. Ben mi yapamadım acaba. Deneyebilen oldu mu hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Kinross -- 18 Eylül 2018; 14:50:47 >
    |
    |

ultra ağır çekim 

Ayarı nerede ben göremedim.

|
    |
    Akca96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar merhaba cihazı yeni aldım şarjım Su an %29 kaldı ekran süresi 2:30 saat 3500 mah pil de bu kadar erken bitmesi normal mi?always on display i kapattım ondandır diye ama yine az gidiyor...yardımcı olurmusunuz lütfen...Birde always on display çok şarj yermi?

• Yüzbaşı
    770 Mesaj
    arkadaşlar çektiğim videoyu izlerken karıncalanma olduğunu farkettim ayarlarla alaklı bir durummu? bu bir sorunmu ?sorunsa kronik bir sorunmudur? servise göndermekde istemiyorum
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

ar emoji ve çekim modu dışında sizin yeni fark ettiğiniz bir şey oldu mu hocam?
    |
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

ar emoji ve çekim modu dışında sizin yeni fark ettiğiniz bir şey oldu mu hocam?
    dex sürümü vs geliştilmiş fark var mı ama bakamadım akşam bakarım

kamerayı açınca, sağa kaydırın ekranı. otomatik, pro, panorama, hızlı çekim, ağır çekim gibi modlar çıkar. yeni güncellemeden sonra ultra ağır çekim modu da oraya eklenmiş olarak görürsünüz.
    |
    |
    adela kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

eğer %100'den %29'a 2.30 saat ekran süresi aldıysanız çok normal değil ama %50 civarlarından %29 a 2.30 saat ekran süresiyle düştüyse çok iyi. Ben %15 e düştüğünde 4.30-5 saat arası alıyorum genelde. Always on display i ben sabah 10 - gece 12 arası açık kullanıyorum ve açıkcası çok şarj yediği falan yok. Tam ölçmedim ama saat başı %1 düşüyo diyebilirim. Kapalı olsa da tahminen 1 buçuk - 2 saatte bir %1 düşer diye düşünüyorum.
    |
    |
    aymina_55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Marrusia

dex sürümü vs geliştilmiş fark var mı ama bakamadım akşam bakarım

Alıntıları Göster
    marrusia hocam rica etsem su guncelledıkten sonra ar emojıye ayrıntılı ınceleyebılırmısınız ona gore guncellıycem s9 dakı gıbı canlı emojı v.s varmı yosa sadece msjlarda kullanılan emojı olarakmı var tesekkurler sımdıden

Çok teşekkür ederim cvp için bundan önce xiaomi vardı 3150 mah pili bitmiyordu bunda pil daha yüksek gerçi ekranda büyük ama en azından aksama götürmesi gerekir beni diye düşünmüştüm...benim akran parlaklık otomatik de birde fhd çözünürlükte onun bir eksisi olurmu şarja...Birde yüz kilidi açık bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aymina_55 -- 18 Eylül 2018; 17:28:34 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    770 Mesaj
    Arkadaslar video kaydederken ust tarafta karincalanma oluyor nedeni sizce nedir acaba teli yeni aldigim icin pek bir bilgim yok.fotograf cekmede sikinti yok fakat video cekerken ve cekilen videoyu izlerken karincalanma titreme dalgalanma var artik adina ne denirse yardimci olursaniz sevinirim

Ben de fhd+ çözünürlükte ve iris tarayıcısıyla oto. parlaklıkta kullanıyorum. gün içinde 1-2 saat oyun da oynuyorum buna rağmen 24 saati %10-15 arasında deviriyor genelde.
    |
    |
    aymina_55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ahmydz

marrusia hocam rica etsem su guncelledıkten sonra ar emojıye ayrıntılı ınceleyebılırmısınız ona gore guncellıycem s9 dakı gıbı canlı emojı v.s varmı yosa sadece msjlarda kullanılan emojı olarakmı var tesekkurler sımdıden

Alıntıları Göster
    önce emoji oluşturuyorsunuz.Daha sonra sinirli üzgün mutlu şekilde(36 tane) gifler yapıyor yarattığınız karakter üstünde S9 daki gibi canlı emoji yok benim gördüğüm şuanda sadece mesajlarda kullanılıyor

Bende iris kullanayim yüz taramadan daha iyidir belki

|
    |
Reklamlar
SEO
Sohbet
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.