Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11531154115511561157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android pie ile ilgili bazı dokümanlar okudum bayağı iyi özellikler geliyor cihaza. Geliş tarihiyle ilgili bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece_nemi01 kullanıcısına yanıt
    İşte beklediğim cevaptı hocam çok sağol. Hemen basıyorum rootu zaten darbeler var garantisiz sayarlar. Diger modlari denedinmi peki arise var dolby portlamislar vs. xda da gordum cesit cesit ama en iyisini bulmak lazim. Gerci ben root atarsam tek tek denerim hepsini, ama sende denediklerini yazarsan cok faydali olur hocam

• arkadaslar bu yerı gelmısken rootlayınca guvenlı klasor ve bır olay daha vardı hala calısmıyordu degılmı?su sıkıntılar cozulseydı bende basıcaktım rootu su ses olayından oturu...
  • Yıllarca iphon u jailbreakli, note5 de rootlu kullandım. Inanın bana değmez. Güzelim cihazın yazılım orjinalliğini bozmayın bence. Hade iphonda herşey yasak ama android e gerçekten değmez. Sadece bir tavsiye

• Arkasaşlar portre modu dediğiniz şey seçmeli odak mı oluyor kamerada portre yazmayınca merak ettim seçmeli odakla seçince arka plan bulanık oluyor nesne net oluyor

• ataman67 A kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadim portre modu diyip google kamera indirilmesini.Secmeli odakla ayni

• Neler gelecekmis bahseder misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Neler gelecekmis bahseder misiniz
    Teli elinize aldığınızda ekranın uyanması, bildirim görüntülerinin değişmesi yeni tema daha bir Çok özellik.

• Ekranın uyanması gelmeli ya... buna çok sevindim...

• quote:

Orijinalden alıntı: sauce_2k

Ekranın uyanması gelmeli ya... buna çok sevindim...
    Storeden gravity screen adlı uygulamayı kurun çok başarılı bir uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Bende anlamadim portre modu diyip google kamera indirilmesini.Secmeli odakla ayni
    Bende ona takıldım hocam portre modu seçmeli odak yazan şey benim bildiğim aynı işi görüyor google camera indirin diyince acaba dedim farklı şeyler mi diye

seçmeliodak modo iyi çalışmıyor saç burun omuz hep flu çıkıyor googlenun kamera uygulaması kıyaslanmayacak kadar daha başarılı
    Bunu webtekno da google kamera haberinde biri sormus 4 kisi eksilemis.Bi farki var herhalde umarim biri aciklar.Merak ettim

• volpan V kullanıcısına yanıt
    Benim geldi.

• merhabalar, bugün samsung dan mail geldi ;

samsung Call tarafından gönderilmiş. Ne olduğunu anlayamadım tam ararken çıkan garip ikonlardan mı bahsediyor acaba ? ücret iadesi bişiler demiş durumu bilen var mı ? SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 20 Eylül 2018; 19:54:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kamilkamilov

Hala Earpodsu, Akg kulaklıktan iyi sanan var. Zevkinize göre olması onu sadece sizin için daha iyi yapar.

Bunlarla ilgili tonla tarafsız site var. Bakın bakalım akg harman mı apple kulaklık mı daha iyi
    Oncelikle Sana sesi çıkmayan akg kulaklıklar ile mutluluklar dilerim. Burada ben tecrübelerimi paylaşıyorum yanlış bildiğim birşey varsa beni bu konuda uyarabilirsin ama kalkıp kahvehanedeymis gibi laf atmalar burada olmuyor onu da belirteyim sizin gibi insanlar yüzünden forum bilgi alışverişinden çok laf atmalar ve sataşmalar ile doldu..

• Hocam ya 30 ya 50 cm di galiiba cekince bir sikinti yok flulasma gibi ben kullaniyorum yillardir cok da guzel 7.0 dayim ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

Oncelikle Sana sesi çıkmayan akg kulaklıklar ile mutluluklar dilerim. Burada ben tecrübelerimi paylaşıyorum yanlış bildiğim birşey varsa beni bu konuda uyarabilirsin ama kalkıp kahvehanedeymis gibi laf atmalar burada olmuyor onu da belirteyim sizin gibi insanlar yüzünden forum bilgi alışverişinden çok laf atmalar ve sataşmalar ile doldu..

Alıntıları Göster
    Hocam adam bişey dememiş ki.." sanan kişiler var "

Ayrıca tarafsız siteler var araştır demiş ? . Ayrıca kahvehane bir kültürdür. Tabi tahtasına habire fayans dizenler hariç :)

• Atacan- kullanıcısına yanıt
    Yok hocam arkadaş o lafı benimle beraber bir arkadaşa söyledi.bu arada akg kulaklıkta tabiki kendini kanıtlamış bir firma markaya söyleyecek sözüm yok ama samsung telefonlarda ses seviyesi bayaa düşük ses yuksekligi beni tatmin etmiyorsa yemisim kalitesini :) yukarıda da yazdım earpod u diğer tüm kulaklıklardan üstün tutmuyorum ama ekonomik olarak tavsiye ediyorum, eğer kulağınıza tam oturuyorsa hem ses yüksekliği hemde kalite olarak tercih edilebilir. Varsa sizin de tavsiye edebileceğiniz bir kulaklık denemek isterim ..

• Hocam ben telefon da müzik olayına karşıyım..Telefon da kamera olayına karşıyım..Adı üstünde bildiğimiz telefon aç ara konuş :)

Hafta sonları pup bar tarzı yerlere gidiyorum dolby yakın yerde durup sesi alıyorum.

Hocam ayrıca ses de aradığınız olay ne ... Elekro tarzı takılırsın sana güzel başkasına itici gelir.. Basmı iyi tiz mi iyi göreceli bence bu kulaklık işi..

• 
Sayfa: önceki 11531154115511561157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.