Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11501151115211531154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni sekme39 kullanıcısına yanıt
    evet bana da güncelleme geldi.. şimdi yapıyorum güncellemeyi
  • Güncellemeyi yaptım az önce, ultra ağır çekim ve ar emoji hariç yenilik göremedim. ar emojide de s9 lardaki gibi ekranda bizim yüz hareketlerimizi algılayıp taklit etme olayını bulamadım. Galiba sadece mesajlarda emoji göndermek ve kamerada ekranın bir köşesinde sabit durması için kullanılabilecek.
  • Güncellemeyi yaptim ama s9 'daki gibi bir emoji bulamadım. Neyse şarj süresi kötüleşme se bari.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahhsan kullanıcısına yanıt
    Kamera arayüzü değişmiş mi? S9 daki gibi mi olmuş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.Razor kullanıcısına yanıt
    Şimdilik değişen bir şey görmedim biraz daha kucaklamak lazım vakit olunca.

• barani2727 B kullanıcısına yanıt
    7000 3636 veya diğer 4 lü hanelere gönderilen mesajlardan mı bahsediyorsunuz? Gönderirken izin soruyordu. Onlar mı???

• güncelleme yi yaptım ama ar emoji ekrani nerede? kamera dan bulamadım ben arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: jskat

güncelleme yi yaptım ama ar emoji ekrani nerede? kamera dan bulamadım ben arkadaşlar
    Kameraya giriş yap. Sağ altta Etiketler var. oraya tıkla. Emojimi Oluştur yazar ztn. oraya da tıklarsan yükleme ekranına yönlendirecek seni. indir kur kullan. Ben canlı bölümü bulamadım yalnız. Emoji oluşturuyoruz, Gif dışında başka bir şey vermiyor. Canlı emoji yok sanırım ya da ben bulamadım
  • Super slow motion/Ultra ağır çekim çok kısa süreli çekimlere izin veriyor sanırım, yada acaba ben mi bir ayarını göremedim yada yapamadım? Normalde de böyle miydi yoksa S9'da filan?

Şimdi birkaç video izledim S9'da nasılmış diye. Orada ekstra buton çıkıyor shutter butonunun yanında, ona basarak normal video kaydı esnasında super slow çekiyor. Bende yok mesela. Ben mi yapamadım acaba. Deneyebilen oldu mu hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Kinross -- 18 Eylül 2018; 14:50:47 >
  • Akca96 A kullanıcısına yanıt
     ultra ağır çekim 

Ayarı nerede ben göremedim.

• Arkadaslar merhaba cihazı yeni aldım şarjım Su an %29 kaldı ekran süresi 2:30 saat 3500 mah pil de bu kadar erken bitmesi normal mi?always on display i kapattım ondandır diye ama yine az gidiyor...yardımcı olurmusunuz lütfen...Birde always on display çok şarj yermi?

• arkadaşlar çektiğim videoyu izlerken karıncalanma olduğunu farkettim ayarlarla alaklı bir durummu? bu bir sorunmu ?sorunsa kronik bir sorunmudur? servise göndermekde istemiyorum
  • baya birşey gelmiş gibi duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    ar emoji ve çekim modu dışında sizin yeni fark ettiğiniz bir şey oldu mu hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

ar emoji ve çekim modu dışında sizin yeni fark ettiğiniz bir şey oldu mu hocam?
    dex sürümü vs geliştilmiş fark var mı ama bakamadım akşam bakarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adela A kullanıcısına yanıt
    kamerayı açınca, sağa kaydırın ekranı. otomatik, pro, panorama, hızlı çekim, ağır çekim gibi modlar çıkar. yeni güncellemeden sonra ultra ağır çekim modu da oraya eklenmiş olarak görürsünüz.
  • güncelledim telefonu seviyorum ne değişti bilmiyorum.
  • aymina_55 kullanıcısına yanıt
    eğer %100'den %29'a 2.30 saat ekran süresi aldıysanız çok normal değil ama %50 civarlarından %29 a 2.30 saat ekran süresiyle düştüyse çok iyi. Ben %15 e düştüğünde 4.30-5 saat arası alıyorum genelde. Always on display i ben sabah 10 - gece 12 arası açık kullanıyorum ve açıkcası çok şarj yediği falan yok. Tam ölçmedim ama saat başı %1 düşüyo diyebilirim. Kapalı olsa da tahminen 1 buçuk - 2 saatte bir %1 düşer diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

dex sürümü vs geliştilmiş fark var mı ama bakamadım akşam bakarım

Alıntıları Göster
    marrusia hocam rica etsem su guncelledıkten sonra ar emojıye ayrıntılı ınceleyebılırmısınız ona gore guncellıycem s9 dakı gıbı canlı emojı v.s varmı yosa sadece msjlarda kullanılan emojı olarakmı var tesekkurler sımdıden
  • 
Sayfa: önceki 11501151115211531154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.