Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mustafa

Uzun zaman sonra iOs'tan androide geçiyorum. S8+ aldım yarın elimde, umarım pişman olmam. Daha önce kasmalar yüzünden androidden vaz geçmiştim, artık bu sorunlar aşılmıştır diye düşünüyorum
    son güncellemeler ile o kadar keyfli olduki, elinden zor bırakacaksın,
    hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marto1

merhaba hangi operatörü kullanıyorusnuz ?
    sim kartınız kaç kb hatırınızda var mı ?

Operatör Vodafone ve kart da 64 kb ama alakayı çözemedim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz392 -- 29 Mayıs 2018; 13:23:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: franz392

quote:

merhaba hangi operatörü kullanıyorusnuz ?
    sim kartınız kaç kb hatırınızda var mı ?

Operatör Vodafone ve kart da 64 kb ama alakayı çözemedim hocam.

Alıntıları Göster
    telefonu nu 1 gece sim kartını çıkar ve öyle bırak alakayı net şekilde anlayacaksın dostum ilginç ama gerçek bu ben bu sorunu s8 de yaşadım aynı zaman da s9+ yaşadım 2 tane gıcır telefon sorun olması imkansız baktım denemediğim yol yöntem kalmamıştı ne uygulama ile alakası var nede telefon ile tamamen sim kart ile 64 kb sim kartler problem var ve telefonda desteklemiyor

vodafonlarda oluyor bu vaka ben de vodafonluydum adamlara derdimi bir türlü anlatamıyorum cahil cahil konusuyolar bilgi birikim sıfır teknik destek hiç yok 6 tane vodafone shopa gittim bir kişi bile bilgisi yok telekoma tasıdım sorun çözüldü.

size bir link paylaşıcam bu sorunu yaşayan çok insan var lütfen tüm forumdaşlar okusun konu gerçekten garip bir o kadar ilginç ama çok ciddi bir olay

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-64kb-simkart-sarj-sorunu-yasayanlar-klubu--53900286-31

• quote:

telefonu nu 1 gece sim kartını çıkar ve öyle bırak alakayı net şekilde anlayacaksın dostum ilginç ama gerçek bu ben bu sorunu s8 de yaşadım aynı zaman da s9+ yaşadım 2 tane gıcır telefon sorun olması imkansız baktım denemediğim yol yöntem kalmamıştı ne uygulama ile alakası var nede telefon ile tamamen sim kart ile 64 kb sim kartler problem var ve telefonda desteklemiyor

vodafonlarda oluyor bu vaka ben de vodafonluydum adamlara derdimi bir türlü anlatamıyorum cahil cahil konusuyolar bilgi birikim sıfır teknik destek hiç yok 6 tane vodafone shopa gittim bir kişi bile bilgisi yok telekoma tasıdım sorun çözüldü.

size bir link paylaşıcam bu sorunu yaşayan çok insan var lütfen tüm forumdaşlar okusun konu gerçekten garip bir o kadar ilginç ama çok ciddi bir olay

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-64kb-simkart-sarj-sorunu-yasayanlar-klubu--53900286-31

Birkaç yıldır Vodafone kullanıyorum, elimde S3 vardı ama sanırım kart 4.5 g uyumlu değildi ve kaç kb olduğunu hatırlamıyorum. Temmuzda S8'e geçtim, tabi 4.5 g uyumlu yeni bir kart aldım, böyle bir durum olsa 10 aydır sorun yaşanmaz mıydı.

• Arkadaşlar youtube uygulamasında bir link e tıkladığımda youtube un kendi tarayıcısında açmasını istiyorum ama tıkladığımda chrome uygulaması ile açılıyor.Nasıl düzeltebilirim önceden böyle bi sorun yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushHour

İyi güzel hoşta siz telefonu Samsung E250 gibi kullanıyorsunuz.Bu cihaza bu paraları vermenin nedeni özellikleri,ekranı vs.Pil süresini bu kadar önemsemenin bir mantığı yok eğer kötüyse powerbank veya bataryalı kılıf alır geçersiniz.Size tavsiyem tam kullanın cihazı.Yoksa gidip Xiaomi,OnePlus vs. almanız daha yararlı olurdu sizin için.

Alıntıları Göster
    Cihazın nerdeyse tüm özelliklerini kullanıyorum gün içinde telefon elimden düşmez sürekli whatsapp instagramda dolaşırım oyunda oynarım benim telefonu kullanma amacım bunlar fotoğraf pek çekmem nadir kullanırım kamerayı ekranı ikiye bölüp video seyrederim bi taraftan whatsapp kullanırım yok konumu kapat yok wifiyi kapat yok parlaklığı kısayım böyle şeyler yapmam ekran yanığı muhabbetti dolaşıyor bide alt tarafı bir cihaz bizle yaşayacak hali yok bu kadar özen göstermeye gerek yok açıkcası bence benim anlatmak istediğim 1 günü çıkartmıyor diyorlar bataryayı gayette çıkarıyor

• franz392 kullanıcısına yanıt
    siz bi deneyin belkide siz de farklı bir durum olabilir sinyal kuvveti ne kadar düşükse o kadar pil biter paylaştığım linki okumanızı tavsiye ederim

ben dahil bir çok insan bu sorunu bu şekilde düzelti

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman67

Cihazın nerdeyse tüm özelliklerini kullanıyorum gün içinde telefon elimden düşmez sürekli whatsapp instagramda dolaşırım oyunda oynarım benim telefonu kullanma amacım bunlar fotoğraf pek çekmem nadir kullanırım kamerayı ekranı ikiye bölüp video seyrederim bi taraftan whatsapp kullanırım yok konumu kapat yok wifiyi kapat yok parlaklığı kısayım böyle şeyler yapmam ekran yanığı muhabbetti dolaşıyor bide alt tarafı bir cihaz bizle yaşayacak hali yok bu kadar özen göstermeye gerek yok açıkcası bence benim anlatmak istediğim 1 günü çıkartmıyor diyorlar bataryayı gayette çıkarıyor

Alıntıları Göster
    Hocam durumunuzdan memnunsanız bir sıkıntı yok benimki sadece tavsiye.Ayrıten ekran yanığı önemli bir olay video izlerken arkadan navigasyon barının gözünüze gözünüze batması kabul edilemez bir durum.

• quote:

Hocam durumunuzdan memnunsanız bir sıkıntı yok benimki sadece tavsiye.Ayrıten ekran yanığı önemli bir olay video izlerken arkadan navigasyon barının gözünüze gözünüze batması kabul edilemez bir durum.

Alıntıları Göster
    Video izlerken arkada navigasyon barı yokki

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Video izlerken arkada navigasyon barı yokki

Alıntıları Göster
    Hocam ekran yanığı abartılıyor diye ima etmişsiniz ya😄Benimde navigasyon barından burn in oldu maalesef videolarda ortaya çıkıyor kendı açımdan söyledim.

• quote:

Hocam ekran yanığı abartılıyor diye ima etmişsiniz ya😄Benimde navigasyon barından burn in oldu maalesef videolarda ortaya çıkıyor kendı açımdan söyledim.

Anladım hocam Peki navigasyon barını niçin sabit kullandınız ? Sol tarafındaki noktaya çift tıklayınca kayboluyor du biliyorsunuz değil mi ? Neyse iş işten geçti zaten

• quote:

quote:

Anladım hocam Peki navigasyon barını niçin sabit kullandınız ? Sol tarafındaki noktaya çift tıklayınca kayboluyor du biliyorsunuz değil mi ? Neyse iş işten geçti zaten

Alıntıları Göster
    Öyle kullanmayı sevmedigim için yapmadım hocam.Ayrıten yani bu panellerde amoled yanığı olacağını biliyorlar bişey yapabilirlerdi.Home tuşu hareket ediyormuşta oda maalesef bir işe yaramıyor demek ki.Servise götürsekte çizik bulsalar bile garanti dışı bırakıyorlar.Rezalet kısacası.

• quote:

Öyle kullanmayı sevmedigim için yapmadım hocam.Ayrıten yani bu panellerde amoled yanığı olacağını biliyorlar bişey yapabilirlerdi.Home tuşu hareket ediyormuşta oda maalesef bir işe yaramıyor demek ki.Servise götürsekte çizik bulsalar bile garanti dışı bırakıyorlar.Rezalet kısacası.

Alıntıları Göster
    Üstad o home tuşu hareket olayı always on display için . Navigasyon barindaki home tuşu hareket etmiyor . Aod deki hareket ediyor

• quote:

Üstad o home tuşu hareket olayı always on display için . Navigasyon barindaki home tuşu hareket etmiyor . Aod deki hareket ediyor

Alıntıları Göster
    Doğrudur hocam bilmiyordum bunu bak

• Son güncelleme nasıldır arkadaşlar yükleyelim mi sıkıntısı var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Son güncelleme nasıldır arkadaşlar yükleyelim mi sıkıntısı var mı ?
    Güvenlik güncellemesi,yüklemenizi tavsiye ederim.Herhangi bir olumlu,olumsuz gelişme göremedim ben.

• Arkadaşlar Oreo ile LiveMessage özelliğini kullanabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Son güncelleme nasıldır arkadaşlar yükleyelim mi sıkıntısı var mı ?
    kamera açılış hızı çok yavaştı sonunda düzeltmişler.Tek farkı onu gördüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

kamera açılış hızı çok yavaştı sonunda düzeltmişler.Tek farkı onu gördüm

Alıntıları Göster
    Pile katkısı nasıl ??

Ayrıca siz bilirsiniz. Samsung un gereksiz uygulamalarını kaldırmak için ne yapmam gerekir? Ve arkaplanda çalışan hangi uygulamaları kaldırmamın bi sıkıntısı olmaz? Yani bi liste var mı?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Pile katkısı nasıl ??

Ayrıca siz bilirsiniz. Samsung un gereksiz uygulamalarını kaldırmak için ne yapmam gerekir? Ve arkaplanda çalışan hangi uygulamaları kaldırmamın bi sıkıntısı olmaz? Yani bi liste var mı?

Teşekkürler

Alıntıları Göster
    package disabler kullanıyordum eskiden sonra o adam tüm satın alım lisanslarını iptal etti tekrar aynı programı tekrar satmaya başladı.S8'den beride hiçbir uygulamayı devre dışı bırakmıyorum.Açıkcası gerekte görmüyor sadece anasayfadaki facebook'tur,google'in çer çöp appleri vs onları devredışı bıraktım.Dediğim programda yesil ve turuncu olarak gösteriyor nelerin iptal edileceğini vs.

Link'İni verdiğim programda 25-30 dk ekran süresine katkısı oluyor kullanım amacım tabiki 1.sırada pil ama genel olarak görünüş açısından kullanıyorum samsung temaları bu kadar detaylı değil ss yüklerim uygulama ile alakalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.