Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 Plus ön inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: d41mon

Samsung Galaxy S8 Plus ön inceleme

Apple'ın İphone 8'de bu kalın çerçevelere çözüm bulması lazım. Öyle takoz gibi telefonların devri geçti artık. Ekran kasa oranı kötü telefonlarda ısrar ederlerse kendi fanlarını bile kaybedebilirler.

• çok çok pahalı ya

• erdi abinin dost demesi bence arkadaslar demesinden bin kat daha cana yakındır o yönden diksiyonunu ve yaptıgı işi benimseyerek yapıyor o yönden başarılarının devamını dilerim erdi abi hep böyle kal teşekkürler video için samsung gene bomba telefon yapmıs ancak fiyat cok tuzlu anca videolarına bakabiliyoruz saygılar.

• pranis kullanıcısına yanıt
    Xiaomi mi5s adlı snapdragon 821li Lg G6 dengi cihaz 264 dolar. Yani 960 TL. Doların 3.2 olduğu dönemi baz alırsak 844 TL. Şaka değil Snapdragon 821 var, evet bu fiyatlara. Sadece 116 Liralık fark var. Herşey kur değil... Bence şuçu biraz firmalarda ve tüketicide aramalıyız. İnsanlar 3000 liralık ip7ye ve S7ye deli gibi ucuzmuş gibi saldırmaya devam ettikçe bu fiyatları mumla arayacağız buna emin olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herseyi anladimda o ekran cerceveleri neden oval düz yap peruk takmış gibi fiyatta malum kaldiki ki samsungun guncelleme politikasida ortada adamlar sapasaglam galaxy s4 resmen guncellemeyle bitirdi bilincli eskitme yapiyorlar bu saatten sonra samsung almam...

• tesekkurler erdi bey bir kaç sitedede baktım en iyi anlatım en detaylı anlatım yine sende

• 5000 tl nedir ya , bu 5000 se note 8 6000 tl olur.
    tek umudumuz note 7 nin uygun fiyatla gelmesi , onun dışında artık amiral gemisi almak hayal oldu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi teşekkürler eline sağlık her zamankş gibi 10 numara inceleme olmuş

• odaklama özürlü video kamerayla gözlerimizi bozduğun için teşekkürler erdi.

• 5bin tl ile note7nin zararını müşterisinden çıkartacak anlaşıldı.

• Kamera olarak s7 den nerdeyse bir farkı yok zaten donanım olarakta s7 gayet yeterli . Geriye birtek tasarım kalıyor
    Tasarım olarak beğendim ama s7 den s8 e geçecek bir sebep göremiyorum çok daha iyi bir kamera olsaydı belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 30 Mart 2017; 7:35:47 >
  • Genel dusuncem cercevelerin bu kadar ince olmasi kullanim sirasinda dezavantaja donusuyor ama kilifla kullaninca bir nebze onune gecebiliyorsunuz. Goruntu olarak inanilmaz istah acici bir cihaz olmus. Fiyata kesinlikle girmiyorum :D

Edit : @fx57 bence dostlar kelimesini kullanmayin. Baska bir teknoloji sitesindeki samimi olmaya calisan ama cok yapay bir goruntu sunan bir kisiyi fazlasiyla animsatiyor. Acikcasi ben rahatsiz edici buluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.can123 -- 30 Mart 2017; 9:03:42 >
  • Bu nasıl bir fiyat! Bu telefona bu parayı verenlerin aklından zoru vardır.

• telefonu eleştirmeye gerek yok fiyat ortada.hiçbir telefon okadar etmez.
    bu fiyat endeksine bakacak olursak 3-4 yıl sonra 7-8 bin tl olacak en üst düzey modeller,saçmalık.

• 1-aylar öncesinden sızdırılan aynı telefon. ozamandan beri herkes parmak izi sensörünün çok saçma yerde olduğunu söylüyor. o prototiplerden bu güne düzgün bir yere koymak imkansız olmalı ki olmadı diye düşünmek istiyor insan.
    2-asistan olayı bence yine bir işe yaramayacak. asla türkçe dil desteği almayacak hadi benim için sorun değil desem bile muhtemelen 2 gün oynadıktan sonra kapatılacak bir özellik olarak kalacaktır. note 3 ümde ok google, hi galaxy diye tuş kilidinden açılıyordu. ne büyük olay olmuştu ilk çıktığında ama oynamak dışında hiç kullandım mı? hayır. sadece bixby için tuş yapacak kadar kendilerini de mi ikna etmişler anlamadım, inşallah yanılırım ama..
    3-hakikaten Türkiye fiyatı üzücü.
    4-oppo 5x optik zoomlu telefon yapıyor lens çıkıntısı olmadan, sony 1000fps kamera yapıyor, huawei, apple ve lg çift kamera ile oynuyor. tamam s7 kamerası iyi idi ama biraz çaba olsaymış kamerada iyi olurmuş diye düşünüyorum. bir yenilik olsa
    5-çift speaker artık ümitetmiyorum bile, samsungun bunu yapmayacağı kesinleşti artık.

alır mıyım? iphone 8 ve note 8 prototipleri sızmadan almam gibi.

• Hali hazırda Note 5 ve emektar 4S'im ile ios android kardeşliiği elele kapitalist düzene sonuna kadar karşı koyuyorum .(bozulana kadar :D)

• kim ne derse desin g2.

muhtemelen samsang bu sene sonu ilk bükülebilen telefonu çıkaracak onu beklemekte fayda var.
  • Samsung benim için bitti. Sanal tuşlardan kaçıp samsunga sığınıyorduk artık tek yok apple

• Kapasitif tuşçu arkadaşlara bi soru, Ne oldu şimdi samsung sanal tuşa geçince geri mi gitti yoksa ekrandan mı çaldı?

• S7 Edge in 2000Liraya düşmesini bekliyorum. Düşsede alsak??

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.