Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 PLUS 4.089 HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada, Fiyat indirime girmis samsung turkiye garantili neredeyse 400 lira almayi dusunen varsa .. Diger tum sitelerde hala 4499 civari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunların içine 4 bin lira edecek ne koyuyorlar acaba.

• Az daha bekleyin bu gidişle 3 aya kalmaz 3000 tl civarına alırsınız Telefon çıktığından beri yamulmuyorsam 900 tl değer kaybetti

• beyler herkes 1 tane alsın. açlığın lüzümü yok.
  • Selamünaleyküm alan çıksın site kasıyor en fazla 1 adet alın herkeşe kalsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BNYZ kullanıcısına yanıt
    Hocam saka gibi ama tum telefonlarin fiyati balon gibi sisti

6 ay once aciliyeten aldgm discovery mini 2, sifiri 430 civari iken heryerde simdi,600 olmus bu telefonun bile durdugu yerde fiyati artmis

• Dün gibi hatırlıyorum 2000lira fıyata oha be abi kim verir diyorduk alıştık sonra 2500 ler geldi alıştık 3-3.5 lar geldi yine alıştık bakalım ne olacak izliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir telefon 1 ayda 990 lira değer kaybederse almak için biraz düşünmek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Dün gibi hatırlıyorum 2000lira fıyata oha be abi kim verir diyorduk alıştık sonra 2500 ler geldi alıştık 3-3.5 lar geldi yine alıştık bakalım ne olacak izliyorum.

böyle giderse seneye, '5000 lira kim verir diyorduk' demek de var. biz çoktan ipin ucunu kaçırmısız, telefonsuz yasayamayan bağımlı bir ülke olduk. bu bağımlılık gelişmeyen ülkeleri yavas yavas bitirecek gibi görünüyor.
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Tüketim toplumu olduk temelli.

• BNYZ kullanıcısına yanıt
    aslında bizim davranışımız normal hocam , hangi ülkede yeni telefon araba çıkınca alınmıyor ? burada aldıgımız ıphone yı amerıkadada almanyadada alıyorlar .. fark onlar uygun alırken hukumetımız sagolsun bız pahalıya alıyoruz tabi üretmiyoruzda daha detayına ınılır ama fıyatlar boyle olmasına ragmen halktanda ses cıkmayınca oyle gıdıyo bakalım hayırlısı
  • hukumetin koydugu vergiler nedeniyle telefonlarin fiyatinin yukselmesini telefon ureticilerine ve topluma kizarak kendini tatmin eden insanlar var... birazcik olsun dusunun bir yargida bulunmadan...
  • 35 tane aldım fazlasına izin vermiyor

• O değilde, G6'nın fiyatına çok gülüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 19 Mayıs 2017; 10:17:24 >
  • note 7 yarı fiyata gelebilir. ben onu bekliyorum.

http://www.hurriyet.com.tr/galaxy-note-7nin-fiyati-yari-yariya-dusuyor-40455296
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

note 7 yarı fiyata gelebilir. ben onu bekliyorum.

http://www.hurriyet.com.tr/galaxy-note-7nin-fiyati-yari-yariya-dusuyor-40455296

Gelmez.

2-2.5 milyon cihaz cin kore vs ulkelerde sunulacak zaten onlar bitirir ayrica olduda paralel getirdi karaborsa misali yuksek fiyattan satar.3000 asasini gormez Note7 ye zaten bu saatten sonra o kadar para verilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Dün gibi hatırlıyorum 2000lira fıyata oha be abi kim verir diyorduk alıştık sonra 2500 ler geldi alıştık 3-3.5 lar geldi yine alıştık bakalım ne olacak izliyorum.

Bu dediklerinin hepsi birkac sene icerisinde oldu ama her nasilsa enflasyon hep tek haneli cikti!..

• Samsung telefon almanın en iyi yöntemi üst modelinin çıkmasını bekleyip alt modelini almaktır. S4 ü 400 tl ye, s5 i 500 tl ye almıştım zamanında yine alıcak olsam ki almayı düşünüyorum biraz beklemek lazım. Gerçi 4000 den ne kadar aşağıya düşer orası da merak konusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Bunların içine 4 bin lira edecek ne koyuyorlar acaba.

Dolar koyuyorlar hocam

Düzenleme: Piyasaya hakim, Yüksek kàr payı isteyen birileri de vardır elbette

• bana göre ilk çıktığı zaman android telefonlar asla alınmaz çünkü 1 sene içinde çok büyük fiyat düşüşleri yaşıyorlar. Şuan 4000 bu telefon eminim seneye 2500'e falan satıldığı yerler görürüz. Bir de hadi aldım, kullandım satıp üzerine biraz daha ekleyip yeni telefon alayım desen 2. elde değerleride acaip düşüyor. Ondan şu piyasa ortamında ve fiyatlandırmada iphone'a yönelmek daha mantıklı en azından çıkış fiyatı fazla düşmüyor 2. elde daha az değer kaybediyor. Bunu ios android kıyaslaması olarak söylemiyorum tamamen piyasaya göre söylüyorum. Yoksa hepsi üç aşağı beş yukarı aynı işi görüyor.

Ha tutup ABD, Almanya gibi bi ülkede yaşasak istediğini alsın millet derim oralarda asgari ücreti baz aldığımız zaman adamlar neredeyse 2 haftalık maaşlarına bu telefonları alabilirken bizde ise neredeyse 3 aylık maaşa denk geliyor bu telefonlar.

Ondan illa alıcam derseniz 1 sene sonra almak daha mantıklı bi tercih bence çokta büyük yenilikler olmuyor zaten göz boyamaca.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.