Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8'in sahip olduğu 6 yeni özellik (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
3.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

İphoneye o parayi veririm ama söz konusu anroid ise samsung ise 10 adim geri cekilirim..

Yenilikleri tasarımı beğenmediysen; kulaklık girişini kaldırmayı devrimsel yenilik sayıp üst üste 3 modelini de aynı tasarımla çıkaran firmaya basın paranızı, ne de olsa Apple.
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    Ben cihazi senin gibi walkman olarak değil normal olmasi gereken telefon gibi kullaniyorumm kulakliği var yok ilgilendirmez beni markalarin en büyük avantaji garantisi ve servisidir yurtdişi cihaz kullandim şuana kadar problem yaşamadim müşteri memnuniyeti samsung da bulamazsin bulmayida bekleme ayrica NOT:kullanici hatasi olan 530 tl değerindek kirilan ekrani ücretsiz değiştiren firma varkenn düşmeye meyilli olan ve ekrani 1500 tl ile 2000 tl arasinda olan ve değişimden sonra randuman tutmiyan samsung dan bahsediyoruzz altini cizerimm...ayrica s7 edge sahibi olan arkadaşin kirilan ekrani ücretli değişimi istediği halde servis randuman tutmaz diyip geri verip 1000 tl elden cikartti ne yapayim samsungu :)))yok ekran şöyle yok ekran böyle yok kamera şöyle görütülerimi tv den cekilen görüntüleri ise canon gibi dijital marka profesyonel cihazlardan işimi görüyorum ben almim saol:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu iris tanına özelliğini be iPhone'da da kullanıyorum, yenilik mi bu?

• Ben telefon uzmanıyım android platformu ve samsungu bazıları beyenmesede süperler sonymin eksigi cok hepsini kullandim iphonede cok kapali bir sistem ve sarz sıkıntısı var s7 edge cok iyiydi ve bu tlfye laf edenlere guluyorum komik 3500 mAh üstü bir pil var isinma olmamasi icin cok calismislar ve ses sistemleri harika samsungun net ve guclu hiz ise laf yok sony lg gibi tlflerden s8 her yönden iyi olcak fazlasiyla

• Güzel cihaz. Iphone kullanıyorum ama gözüm kaymıyor değil

• Telefon çok güzel tasarım olarak performans olarak 10nm işlemci olması vs falan s7 zaten güzeldi kamerası olsun ekranı olsun bu çok daha iyi olmuş, saçma sapan ekran kasa oranı olan hantal iPhone lara tercih edilir sırf şık olduğu için, işletim sistemi zırvasını bir kenara bırakıp fiyat olarak kıyasladım,hiç Samsung telefon kullanmadım hatta 6s+ kullanıyorum, Samsung fanı falan demeyin ürün ortada ortada, apple 3 yıldır aynı kasa aynı ekran kaktırıyor ve seneye de değişmeyecek, en bastinden bu adamların hızlı şarjdan haberi mi yok, iki gün sonra hızlı şarj getirirler ilk onlar yapmış gibi anlatırlar , bizim gibi garibanlar da yenisi daha hızlı doluyor diye avunuruz, note7 de on numaraydı ama yalan oldu, bu cihaz güzel ve yeni note serisi bekleyenlere de göz kırpmıştır, ama fiyatı çok büyük eksi, üst seviye telefonlar çok pahalı sadece ülkemizde değil dünya genelinde s8 olsun 7plus olsun pahalı,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Bu telefon çok can yakar. Harika görünüyor.

Ayrıca bluetooth 5.0 i kullanan da ilk telefonmus.

https://www.engadget.com/2017/03/29/samsung-galaxy-s8-is-first-bluetooth-5-phone/?sr_source=Twitter

bluetooth 5.0 lı ilk telefon xperiz xz premiumdur.

sony nnin sayfasından alıntıdır:

Connectivity
    A-GNSS (GPS + GLONASS)3
    WiFi Miracast
    Bluetooth® 5.0 wireless technology
    DLNA Certified®
    Google Cast
    NFC
    USB 3.1, Type-C™****

S8 daha önce satışa sunuluyor. Dolayısı ile S8 ilk Bluetooth 5.0 i kullanan telefon.

siz piyasaya çıkan ilk 5.0 telefon demediniz. lafı çevişrmeye gerek yok. ilk 5.0 telefon dediniz. bende ilk olanı düzelttim.

hahaha adami oldurmussunuz hocam. saygilar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bu kadar özellik ve donanım a o kadar para değer mi düşünmek lazım. şahin al daha iyi o paraya.
  • Samsung Galaxy S8'in sahip olduğu 6 yeni özellik

Şu ekranlara bakınca bile Iphone un ne kadar boktan ucuz malzeme kullandığı anlaşılıyor.. Ips imiş Retina imiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avuç içi kadar ekranda film izlemeye ne çok meraklıymışsınız
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.