Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8'in iris tarayıcısı hacklendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Hack deyince bende sistemi kırdılar sandım. Ne fark eder isteseler parmak izini alip yapay bir parmak yapıp yine aşarlar haber olsun diye yapılmış haber buda

"Benim samsungum yapmaz öyle şey"

https://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/Touch-iD-yuksek-cozunurluklu-fotograflar-ile-asilabiliyor.htm

Hadi bakim kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaş iphone larda bir tarafıyla parmak izi kilidini açan adam gördüm ben.
    Bunu yapmak daha zor, Samsung'a çamur atmak için kasmamak lazım.

• quote:

quote:

quote:

Hack deyince bende sistemi kırdılar sandım. Ne fark eder isteseler parmak izini alip yapay bir parmak yapıp yine aşarlar haber olsun diye yapılmış haber buda

https://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/Touch-iD-yuksek-cozunurluklu-fotograflar-ile-asilabiliyor.htm

Hadi bakim kolay gelsin

Ne alaka? Apple'ı öven bir yorum mu yapmışım?

Ha.. sana macrumors'tan selam var..
    "By replicating a fingerprint in identical detail, yes. It's like 'tricking' a door by creating the exact key which fits the lock. Samsung's door, on the other hand, would simply creak open by whistling into the lock like a Shaman Throat Warbler. :D"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 24 Mayıs 2017; 22:7:19 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi bakim kolay gelsin

"By replicating a fingerprint in identical detail, yes. It's like 'tricking' a door by creating the exact key which fits the lock. Samsung's door, on the other hand, would simply creak open by whistling into the lock like a Shaman Throat Warbler. :D"

Macrumors alıntı yapılacak bir site değil."
    Aşırı taraflı ve Apple korumacılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

Arkadaş iphone larda bir tarafıyla parmak izi kilidini açan adam gördüm ben.
    Bunu yapmak daha zor, Samsung'a çamur atmak için kasmamak lazım.

Parmak izi kilidini açmak ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi bakim kolay gelsin

Macrumors alıntı yapılacak bir site değil."
    Aşırı taraflı ve Apple korumacılar.

Hiçte. Hatta çoğu haberde apple yanlısı haber yapıldığı zaman editörlere tepki gösteriyorlar.

• Adam resmen gözünü tam açarak yılın pozunu vermiş. Biri zaten benim fotomu çekse noluyoz derim.. O derece profesyonel çalcak olsa zaten tek derdi benim telefonum olmaz yani....

• bunu engellemek için basit bir şekilde iris okununca 1 kere göz kırpılmasını isteyebilir telefon, bu şekilde engellenir

samsung a mail mi atsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Donanım -- 24 Mayıs 2017; 23:57:11 >
  • Zaten gereksiz bir özellikti.
  • dawras kullanıcısına yanıt
    Ben diyecektim sen yazmışsın.Sonuna kadar haklısın.

• Samsung kul yapımı değil galiba. Bu kadar avukatı olduğuna göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

telefonu cebinden çıkarmayacaksın.aaa pardon ya s8'ler cebe sığmıyordu di mi

Samsung Galaxy S8'in iris tarayıcısı hacklendi azicik dusunmeye calisin bir sey iddaa etmeden once. dedigin laf kendine geliyor ama haberin yok

kendime neden gelsin,benim cebime girmiyor s8+ ile iphone plus kıyaslanır.s8 ise serinin "ufak" modeli olduğundan iphone7'yle kıyaslanır.arada 1cm'den de fazla uzunluk farkı var ve şöyle görünmekte
    Samsung Galaxy S8'in iris tarayıcısı hacklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 25 Mayıs 2017; 10:5:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unununium

quote:

Ha şu 5.5 inch iPhone 7 plus telefondan bile küçük olan 6.2 inch s8 plus'dan bahsediyorsun galiba?

hayır.en ufak modeli olan s8'den bahsediyorum.serinin ufağı olduğuna göre tek elle kullananların tercihi iphone7 ile kıyaslıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergenius

quote:

Cebe sığmıyor dediğin 5.8' telefon, 5.5' IPhone 7+'tan çok daha küçük. 4.7' olanına yakın büyüklükte

ergonomik boyuttan bahsettiğime göre plus'lardan bahsetmediğim açık.s8 iphone7'ye yakın mı? 1cm'den fazla uzunluk farkı var.teknik verilere bakın inanmıyorsanız.

• 1 cm'den fazla fark var neden biliyor musun? 1.1 inch ekran farkı var çünkü 1.1 inch bu arada 2.7 cm ediyor yani kasa sadece 1.5 cm yukarıya doğru uzuyor. Fakat şöyle bir detay genişlik olarak eşitler ve samsungda ekran üstünde home butonu varken iphone de ekranın altında yani ana ekrana geri dönmek istersen o sıkıntıyı iphonede de çekeceksin.

• ee2227 E kullanıcısına yanıt
    Hangisi daha iyi.

• ee2227 E kullanıcısına yanıt
    Belkide haklısın

• Yazmak için yazmışsınız beyler.

Adam cihazı alcak kontak lens ,lazer yazıcı filan ohoo.

Teledona o kadar yaklaşıyorsa ve Olay çok ciddiyse gözünü çıkartır yine açar o cihazı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    ip7 den 1 çeyrek sonra çıkan telefon daha ip7 nin hızına yaklaşamamış bile resmen çöp.

s7 edge en iyisiydi

ip7 1.46 saniyede aynı uygulamaları açarken s8 plus 2.35 de açıyor

en azından 1.50-1.55 olmalıydı

sanırım 6s bile daha hızlı s8 den

• PresidentBerke kullanıcısına yanıt
    S8 in tek albenisi tasarımı bence lakin s9 harbi harbi sağlam gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.