Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 hakkındaki tüm söylentiler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nallartingodzillasi

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Yine Apple ile karşılaştırma yapılıp hız testinde geri kalacak ona üzülüyorum :( androidden uzaklaşmadınız sürece Samsung kötü olarak anılacak

Yine apple ı her anlamda tokatlıcak varsın 1 milisaniye geç açsın uygulamayı.

Her yıl aynı hikaye.. sonuç apple rekor kırıyor ;)

Sen yanlış gelmişsin kardes reno clio ferrariden çok satınca daha iyi araç mı oluyor. S7 edge iphone 7 den; Kamera,ekran,pil,kablosuz ve hızlı şarj ,tasarım gibi bir çok kategoride tokatlıyor hemde aralarında 1 sene var. 3 yıldır değişmeyen tasarımlı berbat bir ekran kasa oranı olan telefon benim gözümde 5 para etmez.

s7 edge, i7 plus'ı pil anlamında tokatlıyor derken ironi falan mı yaptın naaptın sen

• Söylentilere baktım;

-force touch home tuşu
    -çift hoparlor
    -çift kamera
    -3.5 mm çıkışın kaldırılması
    -Siri çakması
    -Daha güçlü yongalar vb.

Bir yerden tanıdık geldiler, hoş o gün Apple'a saldıran fandroidler şimdi en önlerden mükemmel telefon olacak diye yer tutmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Yine Apple ile karşılaştırma yapılıp hız testinde geri kalacak ona üzülüyorum :( androidden uzaklaşmadınız sürece Samsung kötü olarak anılacak

Yine apple ı her anlamda tokatlıcak varsın 1 milisaniye geç açsın uygulamayı.

Her yıl aynı hikaye.. sonuç apple rekor kırıyor ;)

Sen yanlış gelmişsin kardes reno clio ferrariden çok satınca daha iyi araç mı oluyor. S7 edge iphone 7 den; Kamera,ekran,pil,kablosuz ve hızlı şarj ,tasarım gibi bir çok kategoride tokatlıyor hemde aralarında 1 sene var. 3 yıldır değişmeyen tasarımlı berbat bir ekran kasa oranı olan telefon benim gözümde 5 para etmez.

s7 edge, i7 plus'ı pil anlamında tokatlıyor derken ironi falan mı yaptın naaptın sen

Yok kardeş adam haklı s7 edge pil konusunda tüm cihazları tokatladı senin dünyadan haberin yok galiba. 11 bucuk saat display suresiyle gercekten tokatin en agirini vurdu. Acımadıysa s8i bekleyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iphone 6 plus 64 gb kullanıcısıyım fakat gözüm s8 de. Müthiş tasarımda bir telefon olacağı kanısındayım. Android de eski dandikliğinde değil. Git gide gelişiyor.

• Ne gereksiz bir tartısmadır bu yaa adam hiçbir postta zaten s7 edge 7 plustan iyi dememişki. O taşı atan siz çıkartmaya çalışan siz. Ve karşılaştırılan noktalarda evet 7 serisi samsunglar 7 serisi iphonelardan daha iyi. S8 konusuna gelince yanında iphonun esamesi okunmaz bence çok iyi bir telefon olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung galaxy s6 ve note 5 ile birlikte Apple ile eşit şekilde mücadele etmeye başladı ben daha önce Apple ın cihazlarını takdir eden biri olarak samsung un her çıkan ürünü dikkat çekici

• Bu söylentilere benimde bir söylentim var; S7 kimin neyine yetmiyor? Bu tüketim çılgınlığı neyin nesi? Herkes ihtiyacına yönelik bir beklentiye girse yani beynini biraz kullansa ne olur?
  • RGB mi PENTİLEMi asıl soru bu sndrgn 835 miş,cercevesizmis hepside kesinlesti gibi zaten,bide Nokia ya rakib olabilecekmi bakalım,Nokia bundan bir kaç gün önce çinde bi göz korkusu vermişti zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şükür ki bu haberi bir galeri olarak sunmamışlar :) . Editor arkadaşa teşekkürler. Galerilerin sonunun gelmesi dileğiyle...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.