Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 hakkında bilmeniz gerekenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
1.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung'un merakla beklenen yeni nesil Galaxy S8 ve Galaxy S8+ akıllı telefonları lanse edildi. Daha önce iki farklı ön inceleme videosu yayınladığımız yeni telefonlar için bu defa az bilinen, pek dile getirilmeyen önemli detaylar üzerinde duruyoruz. 

• huawei p10 videosu hala gelmedi...
    edit:düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERIKCI -- 2 Nisan 2017; 23:21:27 >
  • Samsung Galaxy S8 hakkında bilmeniz gerekenler: 4000 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERIKCI

huawei p9 videosu hala gelmedi...

Merhaba,

P9 videosu sitemizde var, P10'sa sorduğunuz mevcut imkanlar çerçevesinde hazırladığım video haftaiçi gelir.

Ancak ne yazık ki henüz P9 Lite ve P10 gibi cihazların test örnekleri Huawei TR tarafından bize sağlanmış değil.

Teşekkürler.
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    Kafam karışmış evet p10 demek istemiştim kusura bakmayın. Yanıtınız için teşekkürler.
  • ipone ye bak odun gibi

• O fiyattan sonra bilmesek de olur...

• samsung ekranı niye sürekli titriyor bilen var mı?

iphone'da yok, diğer telefonlarda da yok, ama bu s8lerde niye süreli eski monitörler gibi titriyor?

• Erdi reyiz. "Pisagor Teoremi" hesabın bir matematikçi olarak beni benden aldı :) a^2+b^2=c^2 vuhuuu... Gel benim yerime ders anlat bence. Şaka bi yana şu ses hızını 1x den 0,75 e çeksen tüm Türkiye sana dua eder. O kadar hızlı konuşuyosun ki anlamak için iki kere dinlemem gerekiyor. Ve sanırım yalnız değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgatelli

samsung ekranı niye sürekli titriyor bilen var mı?

iphone'da yok, diğer telefonlarda da yok, ama bu s8lerde niye süreli eski monitörler gibi titriyor?

Merhaba,

Ne yazık ki Samsung Türkiye'nin hazırladığı lansman ortamı çok karanlıktı.

Aşırı düşük ışık koşullarında kameranın kendinden geçmesiyle ilgili bir durum, telefon kaynaklı değil

Teşekkürler.
  • 4999TL demek istedin sanırım.
  • dsd albümlermi dac+iphone ile dinlemekten bıktım. Çok ciddiyim 10. Yıl özel iphone, dsd çözemezse ben asla elma ile devam etmeyecem.
  • quote:

Umarım ciddi değilsindir bunu sorarken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zam degil erdi abi zamcık...

• fx57 kullanıcısına yanıt
    dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,

iPhone ile yan yana dururken iPhone titremiyor ama s8 titriyor,

hatta daha önceki telefon incelemelerinde hiçbir telefonda görmedim bu titreme olayını,

• Bilmesekde olur, almayın aldırmayın bu fiyatlara.. Mis gibi mate 9 var, p10 plus saat hediyeside var..

• sırf ekran boyutunu kağıt üzerinde fazla göstermek için fiziksel home butonuna kıymamalıydı. Seneye de çift kamera koyar. Sonraki sene de çift hoparlör koyar böyle gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Merhaba,

Ne yazık ki Samsung Türkiye'nin hazırladığı lansman ortamı çok karanlıktı.

Aşırı düşük ışık koşullarında kameranın kendinden geçmesiyle ilgili bir durum, telefon kaynaklı değil

Teşekkürler.

Erdi bey peki aynı loş ortamda 8s ile yan yana çekilmiş s7 ve ip7 ekranları neden titremiyor, benim anladığım s8 ekranının tazeleme hızının s7'ye göre düşük olduğu yönünde, titreme yok demişsiniz gayet doğal bu titremeyi insan gözü algılayamaz ancak fotoğraf karelerinde çizgiler şeklinde kendini belli eder, kötü ekranlar benim gözlemim hep böyle gözükmüştür, siz ne diyorsunuz bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSG1 -- 3 Nisan 2017; 1:25:28 >

• Artık fiyatlar böyle alışın buna :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CPU-Z DE EXYNOS 8890 M1 VE 14NM GÖZÜKÜYOR 10NM M2 8895 DEĞİLMİYDİ TEST CİHAZLAR??????

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.