Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PVH

quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

1. Si sadece pil ve ekran farkı. 2.si arayüz note 7 dekinden daha akıcı.

Yani note7'de olup S8'de olmayan herhangi bir özellik yok öyle mi hocam? Mesela ekranı 2 ye bölüp kullanmak var mı?

Ekranı ikiye bölme olayı Note3'te bile var hocam. O standart geliyor artık çoğu telefona.
    GM5'Te bile var benim bildiğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

quote:

1. Si sadece pil ve ekran farkı. 2.si arayüz note 7 dekinden daha akıcı.

Yani note7'de olup S8'de olmayan herhangi bir özellik yok öyle mi hocam? Mesela ekranı 2 ye bölüp kullanmak var mı?

Ekranı ikiye bölme olayı Note3'te bile var hocam. O standart geliyor artık çoğu telefona.
    GM5'Te bile var benim bildiğim.

Kusura bakmayın hocam, daha önce iphone hariç telefon kullanmadım ve pek bilmiyorum. Malum iphone'da da bu tip özellikler yok :) Note7 videolarında görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti.. Tam note 7 alacakken, malum patlama olayları falan çıkınca alamadım ve hala iphone'la idare ediyorum.

• PVH kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla note 2 s3 ve optimus g den beri var ekran olayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar ilk defa android telefon alıcam kısmetse.. 1-2 sorum var yanıtlayabilecek arkadaşlar varsa sevinirim;

1) S8 ve S8+ arasında ne farklar var? Sadece ebat büyüklüğü ve pil büyüklüğü mü? Yoksa başka farklar var mı?
    2) Note 7 alıcaktım, malum kısmet olmadı çok beğenmiştim oysaki.. Note7 de olup S8'de olmayan bir özellik var mı ? (S-Pen hariç)

Hocam daha cihaz tanıtılmadı net yorum kimse yapamaz hepsi tahmin.

Farkları sayayım ben size;

Exynos 9 Octa yeni nesil 10 Nm bir işlemci yanında Mali G71 MP20 çekirdeği olacak 550 Mhz hızında çalışacak.Ramler LPDDR4X ramler olacak LPDDR4 e göre çok daha az enerji harcayacaklar.

Ekran 18:9 inç olacak çözünürlükte ona göre olacak 2K olacak.

Kamerası ağır çekimde 1000 Fps,4K da ise 60 fps çekim yapabilecek.

Masaüstü modu olacak ekrana görüntüyü yansıtacak(ayrı dock ile büyük ihtimal)

Note 7 den küçük olacak fakat 5.7-8 inç olacak.

Çıktında daha iyi yorum yapılır elbet :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

S7 Edge tasarımda uçmuşken S8 bu atlamayı yapamamış sanki.
    Özelilkle o sensörlerin bu kadar göze batması estetiği bitirmiş.

S7 Edge alma arefesinde S8'i bekliyordum ama sanki Edge'i almak daha mantıklı geliyor şu an.

Hocam simsiyahına bakın iyi duruyor gibi ben baya beğendim siyahı bende eleştiriyodum ama o siyah rengi görünce birşey diyemedim

• Samsung Galaxy S8'in Türkiye lansmanı dünya ile aynı gün 29 Mart'ta Volkswagen Arena'da olacakmış bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akpnar1905

Samsung Galaxy S8'in Türkiye lansmanı dünya ile aynı gün 29 Mart'ta Volkswagen Arena'da olacakmış bilginize.

Baya tr ye onem vermeye basladilar.Note 5 ilk nougat alan ulke olduk :)

Bu arada 15 nisani bekleyin ama bixby de turkce destegi olacak

Telefonun cikis tarihide canada ve amerikada 28 diyorlar avrupada bakalim kac nisan olacak bence o kadar gece kalmasinda 21 nisanda ciktiginda alabileyim :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 17 Mart 2017; 20:23:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Samsung Galaxy S8'in Türkiye lansmanı dünya ile aynı gün 29 Mart'ta Volkswagen Arena'da olacakmış bilginize.

Telefonun cikis tarihide canada ve amerikada 28 diyorlar avrupada bakalim kac nisan olacak bence o kadar gece kalmasinda 21 nisanda ciktiginda alabileyim :/

Bi sabırsız da benim :)

Çıksa da bi an evvel neymiş görsek :)

Hala S2 ile devam ediyoruz :)

• Arkadaslar merhaba. Elimde koreden alinma g928S model bir telefon var. Ancak turkce dil destegi yok. Buna türkçe yuklememin imkani varmidir??

Not:mobilden yazdim hatalar affola

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

quote:

Bi sabırsız da benim :)

Çıksa da bi an evvel neymiş görsek :)

Hala S2 ile devam ediyoruz :)

:D

Neredeyse hersey sizdi.29 mart saat 6 da canli yayin var bakalim.Her sene izliyorum bakalim bu yilki konsept nasil olacak ben onu daha cok merak ediyorum :)

Benimde durumu biliyorsunuz kirik ekran s6

S2 canavarindan bendede var surekli pc usb sine takili modem olarak kullaniyorum

• http://shiftdelete.net/hangi-galaxy-s8-islemcisi-daha-guclu-80294 Exynos versiyonu yine daha güçlü olarak geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

http://shiftdelete.net/hangi-galaxy-s8-islemcisi-daha-guclu-80294 Exynos versiyonu yine daha güçlü olarak geliyor.

Bununla ilgili zaten haber gecilmisti.Ustu kapali sekilde galaxy s8 de bir islemciden dusuk performans verimliligi aliniyor diye.O zaman tahmin etmistim balon 835 in verimsiz olacagini.Exynos cok daha guclu olarak cikacak karsimiza ama surekli snapdragon exynosu frenliyor.

Suanda islemci durumu;

A series>Exynos>Hi Silicon Kirin>Qualcomm>MTK

Hi Silicon Kirin 960 16 nm degilde 10 NM ile gelebilseydi cok daha guclu olurdu.Kirini yakindan takip etmek gerekiyor gelecek goruyorum bana kalirsa.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bir bende s2 yok.Kiskaniyorum ulan! 😂 s6 ya ekran çözünürlük modu gelirse satmayın. Fakat gelemeyecek ya da gelmedi diye biliyorum.
  • quote:

Bir bende s2 yok.Kiskaniyorum ulan! &#128514; s6 ya ekran çözünürlük modu gelirse satmayın. Fakat gelemeyecek ya da gelmedi diye biliyorum.

Gelmedi anca custom rom ile kullaniliyor.Daha 7.0 i bile kurmadim :D

Arkada parmak izi sensorunun rengi cok sacma bana kalirsa komple siyah yapsalardi 🤔

Benim en cok beklentim:
    Bixby nin Gear'a turkce destegi ile gelmesi,Samsung Pay'in turkiyede acilmasi artik kartla falan ugrasmasak guzel olur hepsini Samsung Paye atacaksin direk postan okuyacak bunlarin gelmesi guzel olur

Unpacked 2017 uygulamasinda kayitlar 22 martta baslayacak diyor ne kayidi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 18 Mart 2017; 22:50:0 >
  • Tasarim cok iyi degil bilmiyorum ama;
    Sanal tuslar cok buyuk insallah boyut ayari olur minnacik yapsak guzel durur.
    +Arkaplan rengini alirsa o sanal tuslar cok siritmaz.
    Black>Silver>Gold

https://www.sammobile.com/2017/03/19/galaxy-s8-spotted-in-blue-gray-and-silver-colors/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 19 Mart 2017; 11:56:43 >
  • Türkiye satış fiyatı 4000 tl nin üstünde olacaktır kesin.

Sabırsızlıkla bekleyen arkadaşların fiyattan haberi yok galiba

• quote:

Tasarim cok iyi degil bilmiyorum ama;
    Black>Silver>Gold

https://www.sammobile.com/2017/03/19/galaxy-s8-spotted-in-blue-gray-and-silver-colors/

Samsung tasarımcılarının yerinde olsaydım cihazı sadece siyah versiyon ile pazarlardım.

- Sensörler.

- Ekran köşelerinin oval olması.

Diğer renklerde tasarımda bütünlüğü bozan bişey var.

• quote:

Orijinalden alıntı: akmac

quote:

Black>Silver>Gold

Samsung tasarımcılarının yerinde olsaydım cihazı sadece siyah versiyon ile pazarlardım.

- Sensörler.

Ekran oval garip geliyor gercekten ama belki daha iyi olabilir.Silver ve goldda fena degil siyah yerine belki silver tercih edilebilir ama cok fazla sensor oldugu icin ilginc duruyor siyahta simsiyah belli olmuyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akmac

quote:

Black>Silver>Gold

- Sensörler.

Ekran oval garip geliyor gercekten ama belki daha iyi olabilir.Silver ve goldda fena degil siyah yerine belki silver tercih edilebilir ama cok fazla sensor oldugu icin ilginc duruyor siyahta simsiyah belli olmuyor

Eğer farklılık isteniyorsa direkt mavi :))

Ama benim için iş zor... Çünkü şimdiki S2'm de siyah olduğundan farklı renk düşünüyordum.

Önceliğim gümüş ve sonra siyah olabilir :)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Bu arada LG G6'ya hiç baktınız mı? O da ilgi çekici duruyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 19 Mart 2017; 16:56:41 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.