Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vforfreedom

quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

s8 ile piyasayı süpürücek samsung. kaç paraya gelecek bakalım 2.5 yaparsa kapış kapış gider o derece

Kemiksiz 3.000 TL diyorum. 4-5 ay sonra 2.300-2.400 TL'ye düşer

hocam bu telefona 2300 göz kapalı verilir ama. birde note 7 den sonra kendilerini affettirme derdindeler mağlum :)

Kafanızmı güzel s7 edge 3300 e satılıyor. s8 en az 3600 s8 edge plus 4200 den giriş yapar. Dediğim rakamlar iyimser rakamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho2306 -- 23 Mart 2017; 15:42:21 >
  • maho2306 kullanıcısına yanıt
    Umut fakirin ekmeği :)
  • s8 3.500 s8 plus 4.500 olur diyorum.
  • quote:

quote:

s8 ile piyasayı süpürücek samsung. kaç paraya gelecek bakalım 2.5 yaparsa kapış kapış gider o derece

Samsung telefonlar son 2 senedir ozellikle S6 dan beri fiyati dusmuyor.Cikis fiyati sabit kaliyor paralel vs diyorsaniz onlarda genelde sabit kaliyor 500 dusuk geliyor ayni kaliyor.

3399-3499 S8 olur

3899-3999 S8+ olur benim tahminim.

2300-2400 degerler bence hayal gibi birsey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 23 Mart 2017; 19:30:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    G3 te ekran sararmasından g4 te kasa çatlamasından g5 te bootloopdan ve son olarak v20 de ise kalan tek sorun olan ghost screenden kurtuldular. Kaldı ki son güncellemeyle g5 ten de ghostu kaldırdılar. Neden g6 750 euro etmesin ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akustik34 kullanıcısına yanıt
    G3 ve g4 ten g5 e geçltim. G serisinden şaşmam. Heleki g6 da sar değerini iyice düşürmüşler. S7 edge den bile düşük. S821 senin kafanı karıştırmasın. S820 bile inanılmaz mrmnun ediyor beni. Kaldı ki lg ux ve snapdragon touch wiz ve exynos kadar güç ve ram yemiyor.benim günlük kullanımda ram 2.3 gb da gezerken s7 nin 3 gb civarı. Sorunuz varsa cevaplayayım.

• EliteMaka kullanıcısına yanıt
    Lg den şaşma.

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    G3 te ekran sararmasından g4 te kasa çatlamasından g5 te bootloopdan ve son olarak v20 de ise kalan tek sorun olan ghost screenden kurtuldular. Kaldı ki son güncellemeyle g5 ten de ghostu kaldırdılar. Bence Lg nin üzerindeki kara bulutlar yavaş yavaş çekiliyor.

• güzelgünler G kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam g6 18:9 olmasına rağmen fazla uzun durmuyor. G5 e sırf tasarım için çok haksızlık ettiler. Tasarım olayını da çözdüler bakalım şimdi ne kılıf uyduracaklar telefonu almamak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

quote:

Samsung telefonlar son 2 senedir ozellikle S6 dan beri fiyati dusmuyor.Cikis fiyati sabit kaliyor paralel vs diyorsaniz onlarda genelde sabit kaliyor 500 dusuk geliyor ayni kaliyor.

3399-3499 S8 olur

S8 Plus bu fiyattan gelirse düşünülebilir. Ama zannetmiyorum ki gelsin..

Ayrıca düz ile plus arasında boyut dışında bi fark var mıdır?

• s8+ çok büyük olacak, mate 9 bile çok büyük 5.9 olmasına rağmen

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    Fazla iyimser olmuş hocam. Note 7 3600 e girdi ülkeye. O zaman ki dolar kuru ile şimdiki arasındaki fark ve yılbaşında yapılan vergi düzenlemeleri ile bence fiyat biraz uçuk olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

G3 te ekran sararmasından g4 te kasa çatlamasından g5 te bootloopdan ve son olarak v20 de ise kalan tek sorun olan ghost screenden kurtuldular. Kaldı ki son güncellemeyle g5 ten de ghostu kaldırdılar. Neden g6 750 euro etmesin ki ?

821 yeterli bir sebeb

Yil 2017 tum firmalar 10 NM ye gecmis LG 2016'nin uretim bandini kullaniyor 14NM G6'nin hak ettigi fiyat 550Euro...

S7 edge ile ayni performansta olacak saydigin tum seyler gitse bile yenisi cikar onuda gectim lg en hizli fiyati dusen telefon eski samsunglar gibi.

Ayrica su android de bu telefonun 500 mb bosta rami var bunun 2 gb hicbir ise yaramayan degerler arkada uygulama kapatmiyorsa ister %99 bellek dolu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 23 Mart 2017; 20:46:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

quote:

3399-3499 S8 olur

S8 Plus bu fiyattan gelirse düşünülebilir. Ama zannetmiyorum ki gelsin..

Ayrıca düz ile plus arasında boyut dışında bi fark var mıdır?

Suanlik yok gibi ama cikinca gorecegiz fark var mi yok mu benim tahminim olmayacagi ama belli olmaz.

2 side kavisli gelecek eskisi gibi biri duz vs olmayacak mutlaka fark olurda diyemeyiz olmayacakta insallah olmaz ama

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam yıl 2017. Ama hız olayını artık çözdüler. Bir oyunun 1 2 sn erken açılması sizin için neyi değiştirir bilmiyorum ama s820 bile yağ gibi akıyor. Ve s7 edgenin performansı ile s821 aynı demişsiniz. Güldürmeyin hocam gerçekten ex8890 s820 nin bile dengi değilken s821 ile kıyaslamışsınız. Lg nin (özellikle g5 te) fiyat dişüşünün sebebi cihazların satış yapmamasıdır. G5 e sırf tasarım yüzünden çok haksızlık ettiler. Yoksa fikir gerçekten çok güzeldi. Hatta başka markalar bile modüler cihazlar çıkarabilirdi. Performansı olsun kamerası olsun s7 sen önde bir cihazdı. Ama satışlar çok düşüktü. Bu yüzden fiyat aşağı çekildi. 2015 te s6 edge plusu çıktıktan bir kaç ay sonra 3000 seviyelerinden 2200 e düşmüştü. Yani değerle deği satış rakamlarıyla kaynaklı bir şey. Ram konusunda yanıldığınızı belirtmeliyim. Ayrıca orada söylemeye çalıştığım şey exynos ve touchwizin snapdragon ve ux5.0+ a göre daha çok telefonu yormasıydı. 550 € ya alabileceğiniz cihazlara bir göz atın isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 23 Mart 2017; 22:21:31 >
  • Beklenenden pahalı olabilirmiş

829euro s8

929euro s8+

Bu telefonda

Çift kamera

Kulaklık için dac hifi

Ekrandan parmak izi okuyucu

Kaliteli hoparlör olsa kusursuz olurdu

En azindan note 8 de yukardakilerden 1-2 tanesi kesin olur

Bu telefona kemiksiz 3000tl olur diyene neremle güleceğim emin olamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 23 Mart 2017; 23:16:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Beklenenden pahalı olabilirmiş

829euro s8

929euro s8+

Bu telefonda

Çift kamera

Kulaklık için dac hifi

Ekrandan parmak izi okuyucu

Kaliteli hoparlör olsa kusursuz olurdu

En azindan note 8 de yukardakilerden 1-2 tanesi kesin olur

Bu telefona kemiksiz 3000tl olur diyene neremle güleceğim emin olamadım

Bende tam bunu yazacaktim italyada 829 diyorlar cok gercekten 30 bize gore 120 lira daha pahali..

Bakalim supriz olsunda 749 olsun...

829 mesela bari yanina dex standi yada kutudan wiriless hizli sarj cihazi ciksin..

3.reklam yayinlandi.Slow motion buyuk ihtimal vurgulaniyor 1000 fps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 24 Mart 2017; 11:1:33 >
  • Parmak okuyucu öne gelene kadar samsung çöp. S7 devam

• quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

Haklısınız hocam yıl 2017. Ama hız olayını artık çözdüler. Bir oyunun 1 2 sn erken açılması sizin için neyi değiştirir bilmiyorum ama s820 bile yağ gibi akıyor. Ve s7 edgenin performansı ile s821 aynı demişsiniz. Güldürmeyin hocam gerçekten ex8890 s820 nin bile dengi değilken s821 ile kıyaslamışsınız. Lg nin (özellikle g5 te) fiyat dişüşünün sebebi cihazların satış yapmamasıdır. G5 e sırf tasarım yüzünden çok haksızlık ettiler. Yoksa fikir gerçekten çok güzeldi. Hatta başka markalar bile modüler cihazlar çıkarabilirdi. Performansı olsun kamerası olsun s7 sen önde bir cihazdı. Ama satışlar çok düşüktü. Bu yüzden fiyat aşağı çekildi. 2015 te s6 edge plusu çıktıktan bir kaç ay sonra 3000 seviyelerinden 2200 e düşmüştü. Yani değerle deği satış rakamlarıyla kaynaklı bir şey. Ram konusunda yanıldığınızı belirtmeliyim. Ayrıca orada söylemeye çalıştığım şey exynos ve touchwizin snapdragon ve ux5.0+ a göre daha çok telefonu yormasıydı. 550 € ya alabileceğiniz cihazlara bir göz atın isterseniz.

8890 dan S820 iyi mi

Snapdragon 820-821 in rakibi anca Exynos 7420 olur

https://www.google.com.tr/amp/m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7_exynos_8890_vs_snapdragon_820_speed_test-amp-17429.php

550 euroya kirin 960 aliyorsunuz

2017 yilinda S821 li telefon alinmaz daha dogrusu 750 euro verilmez.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.