Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34093410341134123413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aldım hocam teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

*#0*# dene renkler arasi gecis biraz azaltir . Telefon siyah veya gold mu?

Gold kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anroid 6 klavyesini nasıl yükleyebilirim? Andorid 7 klavyesi düzgün tahmin yapamıyor.
  • S7 esge siyah mı beyaz mı alınır ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Burada bazıları yaptırmış dediğiniz şekilde ama 6 ay sonra ekran bozulmuş. Artık böyle kullanacağım mecbur teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: drserk

7.0 sürümünden beri telin hoparlör ses seviyesi düştü. Çözüm var mıdır?

Bir çözüm önerisi olan yok mu?

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Dostum, CPU-Z programını indirdim, yeterli bilgi olur mu bilmiyorum ama tam 10 dklık aspalt 8 oynadım, işlemciler 45-50 derece arası oldu, batarya 35 derecelerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orbitmach

quote:

Orijinalden alıntı: gurcayy

arkadaşlar merhaba,
    dün itibariyle samsung bayisinden samsung galaxy s7 telefon aldım, ancak telefonda 15 dk sosyal medyada takılsam bile telefon aşırı ısınıyor, sizce bir problem mi var? bu normal birşey mi? okadar para verip telefon alıyoruz yaşattığı soruna bak. sizin tavsiyelerinize göre gidip iade de edebilirim telefonu.

arkadaşım format at tekrar kontrol et. hala bir sıkıntı varsa samsung servis, alındıktan sonraki 30 gün içinde kusurlu cihaz ise yenisiyle değiştiriyor. Hiç riske atma derim.

aldığım bayiyi aradım ancak telefonu görerek aldığınız için direkt olarak iade edemezsiniz, önce teknik servise giderek arıza tespiti yaptırmanız gerekli dedi. henüz format atmadım, biraz daha test edeyim, varsa test önerileriniz yaparım ısınma problemi olup olmadığına dair.
  • Galaxy s8 in tema sını nerde bulabilirim? Yıldızlı gökyüzü olan

• Arkadaşlar facetune fotoğraf uygulamasını kullanan var mı?Nasıl iyi mıdır?

• gurcayy G kullanıcısına yanıt
    Normal hocam 55 derecenin üstüne çıkarsa sıkıntı cpu, bataryada 45 üstüne çıkarsa sıkıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 1 Haziran 2017; 10:28:8 >
  • Facebook uygulamasında özellikle fotoğraf gösterimlerinde kasmalar yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turklucky

Photo editörün de yeni versiyonu gelmiş. Onuda yükle hocam. Ben yükledim sorun yok.

http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/photo360editor/photo360editor-2-1-33-8-release/photo360editor-2-1-33-8-android-apk-download/

S7 edge de Galeri uygulaması maalesef sorunlu. Sanırım s7 modelini kullanıyorsunuz. O yüzden sorun yaşamıyorsunuz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 1 Haziran 2017; 10:35:58 >
  • Arkadaşlar bende s7 edge verizon modeli var gold renk bu telefonun ekranı biraz havada kalmış gözüküyor hepsinde mi öyle yoksa bendeki elefonda mı anormallik var.
  • F@ruk F kullanıcısına yanıt
    Evet arada bir bendede oluyor geri yapıp tekrar foto üzerine tıkladığımda açılıyor resimler.

• gurcayy G kullanıcısına yanıt
    Zaten bayi değil servis değişim yapıyor. Aman 30 günü geçirmeyin.

• Arkadaşlar note 5 kullanıyorum pilden dolayı hiç memnun değilim sizce s7 edgeye geçmeye değermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WatchteR -- 1 Haziran 2017; 11:17:18 >
  • mehmetx07 M kullanıcısına yanıt
    Aynen o şekilde oluyor evet, demek uygulamada sorun var.
  • Servise gidip direk değişim ya da iade talep edebilirsiniz. 1 ay içinde bu hakkınız var.

• quote:

Orijinalden alıntı: dupondii

Arkadaşlar HBurada dan bir adet s7 edge alarak aranıza katılmak niyetindeyim. Daha önceki deneyimlerim doğrultusunda "ithalatçı garantili" bir telefon almak istiyorum ancak HB da birden fazla satıcı var.

"Madem ithalatçı garantili telefon alarak bir dengesizlik yapacaksın bari ............ dan al"

diyebileceğiniz bir ithalatçı var mı?

Mesela bir ara Delta için fena değil derlerdi

hocam deltadan uzak dur.gerçi paralel ithalattan uzak dur derim
  • 
Sayfa: önceki 34093410341134123413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.