Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32843285328632873288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba yurt dışından s7edge hediye geldi fakat sim kilitliymiş bunu nasıl çözerim servis 100 lira para istedi başka bir yolu var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_NiNo_ -- 1 Mayıs 2017; 17:23:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orbitmach

Arkadaşlar ben yazıldığını görmedim. Tema mağazası son sürümü yükledim. Deneme indirme kaldırılmış. Haberiniz ola. Paralı temaları bedavaya kullanma işi yalan olmuş.

Önceden nasıl kullanıyorduk hocam ücretlileri bedava. Ayrıca güncellemeyi ayarlar-uygulamalar-3 nokta-sistem uygulamaları-thema- 3 nokta- güncellemeleri kaldır diyin eski sürüme dönebilirsiniz

• Güç tasarrufu açıkken İnstagramdaki video ları izleyememe sorunu yine başlamış..

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    yardiminiz icin cok tesekkur ederim hocam bu haliyle gayet sorunsuz kurmayayim o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: El_NiNo_

Arkadaşlar merhaba yurt dışından s7edge hediye geldi fakat sim kilitliymiş bunu nasıl çözerim servis 100 lira para istedi başka bir yolu var mıdır?

geldigi ulkenin gsm operatorlerinden birinin sim kartini takip 1 telefon gorusmesi yapmaniz yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: adsızdoktor

Arkadaslar duz s7 ye cam ekran koruyucu kullaniyorum ama ekrandan kucuk boyutlari sozde orijinal bu koruyucu samsung magazasi satmisti telefonu alırken. Bunun daha normal boyutlu olani yok mu cok sinir bozuyor ekran yanlardan yarımşar santim açık

Benim düz S7 dede aynı durum var tam kaplayan ekran koruyucu maalesef yok bildiğim kadarı ile hatta geçende eşimin A5 (2017) telefonuna da taktırdım ekran koruyucu onda durum daha kötü kenarlarda 1 er santim boşluk var..

• 176MB boyutunda son update ile kilit açılış ve menü açılış animasyonları akıcı bir hal almış.Bunun dışında teml bir fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

quote:

Orijinalden alıntı: orbitmach

Arkadaşlar ben yazıldığını görmedim. Tema mağazası son sürümü yükledim. Deneme indirme kaldırılmış. Haberiniz ola. Paralı temaları bedavaya kullanma işi yalan olmuş.

Önceden nasıl kullanıyorduk hocam ücretlileri bedava. Ayrıca güncellemeyi ayarlar-uygulamalar-3 nokta-sistem uygulamaları-thema- 3 nokta- güncellemeleri kaldır diyin eski sürüme dönebilirsiniz

Package disabler Pro isimli uygulama ile tema ile ilgili uygulamaları devre dışı bırakıp verileri temizliyorum. Eski versiyona geri dönmeyi biliyorum. Ama sonuçta bir dalımız kırıldı

• emuratg4848 E kullanıcısına yanıt
    Ben sim kilitli olduğunu bilmeden kendi sim kartımı taktım önce öyle öğrendim kilitli olduğunu buna rağmen yine de o ülkenin bi sim kartını taksam çözülür mü? Yoksa illa ilk o ülkenin sim kartıyla mı yapmak gerekiyordu

• Beyler acil yardım telefonu guncelledim samsung yazisinda kaldi acilmiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: marchello

Beyler acil yardım telefonu guncelledim samsung yazisinda kaldi acilmiyo

ses acma + menu ve guc tusuna aynı anda basın samsung yazısı gelecek o zaman bırakın recovery moduna girer ordan wipe data format var ona tiklayin yes diyin reboot deyin yeniden baslar cihaz açılır
  • El_NiNo_ E kullanıcısına yanıt
    Geldiği ülkenin samsung temsilcisine mail atın kod verebilirler.

• Hocam orayada girmiyo sadece odin moduna giriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

quote:

Orijinalden alıntı: marchello

Beyler acil yardım telefonu guncelledim samsung yazisinda kaldi acilmiyo

ses acma + menu ve guc tusuna aynı anda basın samsung yazısı gelecek o zaman bırakın recovery moduna girer ordan wipe data format var ona tiklayin yes diyin reboot deyin yeniden baslar cihaz açılır

Hafiza karti dışında herşey silinirde diyin hocam sonra arkadaş suprizle karşılaşmasın

• marchello M kullanıcısına yanıt
    Ilk sayfada ve muhendismuratin odin yükleme rehberi var buralarada bakıp format atabilirsiniz veya yapamam diyorsanız servise gidin ücretsiz hallederler.

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magephonebook.android&hl=tr
    Mage uygulamasını kullanan var mı arkadaşlar. Truecaller a rakip uygulama şimdi farkettim de.
  • Bu telefonun mavi renginin özelliği nedir hiç bir yerde bulunmuyor. Bir tek Turk telekom bayisinde gördüm. Vatan da vardı o da stokta yok vermeye başladı. Mecbur diğer renklerden mi alacağım. Neden yaygın olarak her yerde satılmıyor ki ?
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Samsung temsilcisi derken telefon almanyadan geldi samsung.de sitesinde mail bölümü var oraya mı göndermeliyim?

• https://yadi.sk/d/3vTQPpFh3HVAWR

ROOTSUZ CIHAZLARI REKLAM YAZILIMLARINDAN KORUYAN VIRUS UYARISI VEREN BAGLANTILARDAN UZAK TUTAN VE GEREKSIZ YERE MOBIL VERINIZIN GITMESININ ONUNE GECEN PROGRAMIN FULL SÜRÜMÜ
    ADGUARD PREMİUM SON VERSİYON

arkadaşlar direk kopyala yapıştır yaptım büyük harfle yazıyordu kusura bakmayın. şimdi yüklüyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Korsan -- 1 Mayıs 2017; 18:18:30 >
  • uygulama öncesi ve sonrası görselleri de böyle

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Korsan -- 1 Mayıs 2017; 18:23:30 >

• 
Sayfa: önceki 32843285328632873288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.