Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32833284328532863287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Smart view ile ekrana görüntü aktarırken ses Senkronizasyonu yarım saniye kadar geç oluyor. Bu sorunu miracast gibi aparatlar olmadan aşmanın bir yolu var mı?

Samsung Akıllı TV den film/dizi izlerken ses yarım saniye geç geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Başkaları tarafından görülmesini istemediğiniz uygulamaları GÜVENLİ KLASÖR taşıdığınız zaman bu uygulamalara parmak izi veya pin ile giriş yaparak yalnızca siz erişebiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

Nedir bu antivirüs takıntısı anlamış değilim abi hiç bi telefonumda kullanmadım ne kurduğunu nereye girdiğini bilen insanın ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum ayrıca eski android sürümlerinden kalma alışkanlık olduğunu da düşünüyorum

Ben de senin gibi düşünüyorum. Amacım kimseyi karalamak değil tabii ki yanlış bilgi olduğu zaman insanlar yanlış anlamasın diye düzeltmeye çalışıyorum nun için arkadaşla İnşallah kusuruma bakmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Az önce telefonuma ...( numara var burda) nolu cihaz kayıt dışıdır.120 gün içinde kapatılacaktır,satın aldığınız yere başvurun veya cihazı kaydettirin diye bir mesaj geldi.Telefonu servise bırakmıştım 2 gün önce aldım anakartı değişmişti.Serviste imei nosunu mu çalmışlar nolmuş anlamadım.Ne yapmam gerekiyor

Sistem otomatik olarak sizi uyarmıştır ama birkaç gün içinde normal kaydı gerçekleşecektir Siz yine de her ihtimale karşı servise bir bilgi verin. Ama endişelenecek bir durum yok.

• Apk mirrorda edge screen guncellemesi var bi turlu olmuyor cakisma sorunu yasiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mozkoprulu

Başkaları tarafından görülmesini istemediğiniz uygulamaları GÜVENLİ KLASÖR taşıdığınız zaman bu uygulamalara parmak izi veya pin ile giriş yaparak yalnızca siz erişebiliyorsunuz.

Hocam cihaz güvenliğine girdim ama gizliliğini artır seçeneği yok bende ? My Knox yükle diye bir şey var o mu acaba ?

Bir diğer sorum da bildirimlerden sağa kaydırdığımda Özel Mod diye bir şey var. Bu ne ise yarıyor ? Aynı şeyler mi yoksa?

• mozkoprulu kullanıcısına yanıt
    hocam dediğiniz olay KNOX mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Hayır yanlış açıklamış arkadaş karşınızdaki kişide volte kullanmalı. Vodafone varken hd görüşme yapmıştım arkadaşın dediği gibi çok berraktı konuşma sesleri

Karşı tarafın volte kullaasina gerek yok.arkadasim cift hatli j7 2016 modelini kullanıyor volte yok yani.turk telekomdan aradigimda gorusme normal iken Vodafone dan aradigimda(vodafonluyum) hd yazısı çıkıyor ve ses kat be kat daha net oluyor.yani aynı operatör olması yeterli.

• Aman aman volte demeyin bana bi açalım kapatalım dedik, telefon bozuldu sandım kaç kere sıfırladım telefonu boş yere

• Arkadaşlar arada restart sorunu yaşayıp uzun süredir kesilenler bir işaret verebilirler mi?

Ben iki kere üst üste yaşadım ve yaklaşık 10-12 gündür tık yok.

Ve acaba bu son güncelleme bununla ilgili düzeltmeyi içeriyor muydu? Bilgisi olan varsa...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yktrnslv

Arkadaşlar arada restart sorunu yaşayıp uzun süredir kesilenler bir işaret verebilirler mi?

Ben iki kere üst üste yaşadım ve yaklaşık 10-12 gündür tık yok.

Ve acaba bu son güncelleme bununla ilgili düzeltmeyi içeriyor muydu? Bilgisi olan varsa...

Hocam geliyor gidiyor öyle kafasına göre, şubat güncellemesinden beri olmadı sanırım bende de. Ama bir gece ansızın pin kodunda uyanmak imkan dahilinde :D
    He ayrıca bende whatsapp giflerde 15 dakika uğraşarak telefonu dondurup reboot atabiliyordu. Şu an o düzelmiş gözüküyor. Daha az gezildiğinde de bi şekilde telefonu kastırıp mediaserver diye bişey pil tüketiminde en üste çıkıyor ve işlemci kullanıyordu. Rebootların sebebi de bu olabilir diye düşünüyorum özellikle whatsapp beta kullananlar ve gifleri aktif kullananlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wade96 -- 1 Mayıs 2017; 14:51:18 >

• Yktrnslv kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen içeriyordur daha erken soylemek icin ama olan olursa muhakkak burada paylaşılır bende 7 ye geçince 2 sefer geldi başıma ama şuan yok

• Arkadaslar duz s7 ye cam ekran koruyucu kullaniyorum ama ekrandan kucuk boyutlari sozde orijinal bu koruyucu samsung magazasi satmisti telefonu alırken. Bunun daha normal boyutlu olani yok mu cok sinir bozuyor ekran yanlardan yarımşar santim açık

• konusu gectiyse kusura bakmayin takip edemedim. 176 mb lik bir guncelleme geldi.

kuraniniz varmi? samsungun yeni cikardigi her telefondan sonra verdigi guncellemeler telefonlarimizin performansini dusuruyor o yuzden tereddutte kaldim. bilgisi olan varsa paylasabilirmi iyi forumlar

• Arkadaşlar bu koruyucu cam/jelatin olayı artık canıma tak etti. Üçüncü cam da iptal. Aliexpressten aldım üçünü de. Hepsi de zibille toz alıyordu içine. Düz s7 modeli için önerebileceğiniz ekranı kaplayan adam akıllı bir cam var mıdır bildiğiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: radiohead_

Arkadaslar kulaklik silikonunu kaybettim.Silikonsuzda kullanmak iyi olmuyor.Yedek.silokon merden bulabilirim.

Aynı kulaklığın çakmalarını alıp slikonunu kullanabilirsin. Telefoncularda 5-10 liraya falan satılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emuratg4848

konusu gectiyse kusura bakmayin takip edemedim. 176 mb lik bir guncelleme geldi.

kuraniniz varmi? samsungun yeni cikardigi her telefondan sonra verdigi guncellemeler telefonlarimizin performansini dusuruyor o yuzden tereddutte kaldim. bilgisi olan varsa paylasabilirmi iyi forumlar

Hocam klavye isini guzel yapmislar ama gorsellik anlaminda bi efekt kurmuslar ben kisisel olarak pek begenmedim. Surumden memnunsaniz bence kurmayin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Onu yüklemek için format attım telefona pişman oldum. Geri kaldırdım edge yüklemesini. Edge paneli aynı bir fark yok ve edge feedleri çalışmıyo. Boşuna uğraştım bütün gün

• Arkadaşlar ben yazıldığını görmedim. Tema mağazası son sürümü yükledim. Deneme indirme kaldırılmış. Haberiniz ola. Paralı temaları bedavaya kullanma işi yalan olmuş.
  • Selam,

eski mesajları okuma imkanım olmadığı için tekrar bir soru olduysa kusura bakmayın.

Bu sabah S7 edge telefonumu düşürdüm, ekran kırıldı, telefon düzgün bir şekilde açılamıyor.
    Yurt dışından alındığı için garantisi yok.

İstanbul Avrupa yakasında bir tamirci önerebilir misiniz veya doğrudan samsung teknik servisine mi götürmeliyim.?
  • 
Sayfa: önceki 32833284328532863287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.