Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3089. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30873088308930903091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/

Arkadaşlar burada verilen, uygulama ve programların güncel apk leri var, samsung'un verileri sanırım, bunları yükleyince çakışma uyarısı veriyor, sebep ne olabilir, oysa güncellemesi gerekmezmi bendekiler hep daha eski sürüm.
  • birbirey kullanıcısına yanıt
    Eyv bunu öğrendiğimiz iyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambassador26

Arkadaslar son 2 haftadir instagram facebook hurriyetin mobil uygulamasinda hatalar alip uygulamayi kapatiyor. 2 3 kere daha deniyorum yine ayni. Sebebi ne olabilir?

Sürekli mi yapıyor ara aramı. Ara ara ise sorun uygulamalardan kaynaklı olabilir. Bu arada İsntagram'a sanırım dün güncelleme gelmişti onu kurdunuz mu? Güncelleme yapmadıysan güncelle derim.

Ben de s7 veya s7 edge yok ama 7.0 kurulu s6 edge var ve İnstagram bende de hata uyarısı verip kapanmaya başlamıştı. Dün uygulamaya gelen güncellemeden sonra 2 gündür hiç hata vermedi.
  • Siyah, gold, gri... S7 edge hangi rengini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Hocam bu rom hakkında ne düşünüyorsunuz? Bana baya kaliteli geldi kararsız kaldım hangisini kullanayım diye ama bunun batarya süresi 5 saat gelmiş videoyu izlediğim kadarıyla

https://forum.xda-developers.com/s7-edge/development/rom-kingofnougatromv1-t3498507

güncel değil. superman rom en son çıkan 1 mart güvenlik yaması dahil güncellendi.

• S8 ve S8 Plus Türkiye satış fiyatları belli olmuş, hayırlı olsun. meraklılarına !!!

S8 ..... = 4.400-TL
    S8 Plus. = 4.999-TL
    http://www.hurriyet.com.tr/galaxy-s8-turkiye-satis-fiyati-ne-kadar-olacak-iste-galaxy-s8in-yeni-tasarimi-40410193

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agabey_42 -- 30 Mart 2017; 0:48:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birbirey

quote:

Orijinalden alıntı: Yktrnslv

Millet, herkes bixby gelir mi vs tartışıyor ama sanırım esas önemli olan S8 ile gelen yeni arayüzü alıp almayacak olmamız; "touchwiz" artık yok yerine "samsung experience" arayüz gelmiş.

Nougat güncellemesi ile beraber kullandığın arayüz Touchwiz degil, Samsung Experience zaten

Touchwiz yazıyor ama

• bakirci1453 B kullanıcısına yanıt
    Şu anda kullanılan arayüz Samsung Experience 8.0 sürümü. S8'de kullanılan sürüm 8.1. Touchwiz yazdığına bakma, ona bakarsan simgeler de ne hikmetse S8 ile beraber değişti. 7.1.2 ile bir mantığa oturturlar artık diye düşünüyorum zira iyice saçmaladı artık Samsung.

• agabey_42 kullanıcısına yanıt
    Bir de bunların ekranı kırılsa, kronik bir arızadan kaynaklı bile olsa minimum 2000 liracik daha koysunlar üstüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birbirey -- 30 Mart 2017; 1:2:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_burkay

http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/

Arkadaşlar burada verilen, uygulama ve programların güncel apk leri var, samsung'un verileri sanırım, bunları yükleyince çakışma uyarısı veriyor, sebep ne olabilir, oysa güncellemesi gerekmezmi bendekiler hep daha eski sürüm.

Aynen eskiden yükleniyordu şimdi çakışma uyarısı veriyor nedendir?

tauchwiz mükemmel hale gelince içine s.çacaklar illa.Android 6 ile çok harika olmuştu.illa bi problem olacak ki yeni telde düzeltip sattırsınlar.pes

Iphone 4s de çıktı hocam 4 ve altına siri gelmedi. Ha Bixby gelebilirdi ama gelse de ben kullanmazdim zaten kapatırdım direk

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Iphone 4s de çıktı hocam 4 ve altına siri gelmedi. Ha Bixby gelebilirdi ama gelse de ben kullanmazdim zaten kapatırdım direk

Hocam 4s dediğin cihaz nerden bakarsan 5 yıllık bir cihaz, diyorum ki zaten Google Assistant zaten herkese açılmış, dil desteği de yakın zamanda gelir(ki Google Samsung'dan çok daha önce dil desteği verir.)Kişi kullanır veya kullanmaz kişisel bir tercih ama herkes bir asistandan yararlanabilecek. Siri misali ver Bixby'i diyorum. İşlemci dışında s7 ailesiyle donanımsal olarak hemen hemen ikiz olan telefona sırf Bixby için kim gider de 4900 TL verir mantık çok yanlış Samsung!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: ambassador26

Arkadaslar son 2 haftadir instagram facebook hurriyetin mobil uygulamasinda hatalar alip uygulamayi kapatiyor. 2 3 kere daha deniyorum yine ayni. Sebebi ne olabilir?

Sürekli mi yapıyor ara aramı. Ara ara ise sorun uygulamalardan kaynaklı olabilir. Bu arada İsntagram'a sanırım dün güncelleme gelmişti onu kurdunuz mu? Güncelleme yapmadıysan güncelle derim.

Ben de s7 veya s7 edge yok ama 7.0 kurulu s6 edge var ve İnstagram bende de hata uyarısı verip kapanmaya başlamıştı. Dün uygulamaya gelen güncellemeden sonra 2 gündür hiç hata vermedi.

En cok facebook ta karsilastim bu durumla. En sonunda lanet olsun deyip telefonu cebe attigim oldu. Daha once yapmazdi boyle seyler. Son 10gundur var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• cheem kullanıcısına yanıt
    Aldıktan tam 29 gün sonra ekran birden bozuldu çizgiler oluştu. Samsung servisine götürüp yenisiyle değiştirttim. 3 4 günde yenisini veriyor samsung kapalı kutu.

• Duz S7 400 euro eder mi sizce ?

Ve satmaya calissam 5-6 ay sonra aldigim fiyata satabilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 30 Mart 2017; 6:30:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agabey_42

quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Hocam bu rom hakkında ne düşünüyorsunuz? Bana baya kaliteli geldi kararsız kaldım hangisini kullanayım diye ama bunun batarya süresi 5 saat gelmiş videoyu izlediğim kadarıyla

https://forum.xda-developers.com/s7-edge/development/rom-kingofnougatromv1-t3498507

güncel değil. superman rom en son çıkan 1 mart güvenlik yaması dahil güncellendi.

Süpermanı yükledim, ama Süpermanı control şuan ingilizce. Ayarlardan türkçe de yapamadım. Ram baya fazla yiyor sanırım ama zamanla bakacağım artık. İlk şarj ettiğim günümdeyim.

• Arkadaşlar S7 de Gmail e mail geldiğinde hiçbir uyarı ve bildirim vermiyo telefon. bunu nasıl açabilirim.?
  • S8 ciktigina gore artik gelecek guncellemeleri kurmayacagim. Samsung planli eskitme yontemini kullanip cihazin anasini belleyecek. Android O gelene kadar update kapattim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dejavu0707 D kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar....

• 
Sayfa: önceki 30873088308930903091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.