Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26082609261026112612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartalizma07

quote:

Orijinalden alıntı: silver0021

Beyler samsung ve s6 edge de s7edge de pembe çizgi sorunu derinleşmiş durumda. Kullanıcıların çoğu garantiyle ilgili problem yaşamış. Kullanıcıların %80i ekranlarina baski uyguladıkları konusunda hem fikir. Kot cebinde taşımayı denemeyin telefonun ekrani ezildiginde pembe çizgi kabusu belirmeye başlıyor. Servis kullanici hatasi diyerek faturayi kullaniciya yüklüyor. Telefonu olabildigince narin kullanmaya bakin. Ben hatirlatma mayetinde uyarayımda genede nolur nolmaz.
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Aynı sorunu bende yaşadım. Daha ince pembe çizgi vardı ve servise verdim geçen hafta. 3 gün sonra cihaz hazır oldu. Ekran panel değişti ve ücret talep edilmedi. Ayrıca telefona çok dikkat eden birisiyim, düşme üzerine baskı vs olmadı

Sorun ahizenin ust kısmıyla ekran arasindaki temassizlikla başlıyor. Sonrada belirgin bir cizgi halinde ekranda beliriyor. Ekranin baskı siddettini tespit etmek mümkün değil belkide kronik bir problemde olabilir üretim hatasi gibi vs.. Servisle sorun yaşayan belki siz degilsiniz ama 100lerce kullanici servise gidip kullanıcı hatasi denerek çevrilmiş. Istisnai durumunuza bakarak bi yorumda bulunamam ama samsungun her servisi malesef aynı sekilde davranmıyor. Haberler note 7 krizinde olduğu gibi hizla büyüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba dostlar.Buyuk ihtimalle bugün öğlene doğru cihaz elime geçecek.
    Mediamarkt üzerinden 2399 TL'ye aldıgım ürünün teşhir ürünü olabileceğini duydum.Mümkün müdür ?
  • 2000 bandında olacağını düşünüyorum
  • zeytinburnu61 Z kullanıcısına yanıt
    Satin alirken teşhir ürünüdür diye bir ibare gormediyseniz imkansiz ama iade edilmiş cihaz çıkabilir kesin diyemem media markt iade cihaz satıyor mu bilmiyorum.

• wade96 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim cizimine hasta oldum tebrik ederim

İşsizlik zor insana neler yaptırıyor

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,peki bunu anlamanın bir yolu var mıdır ? yoksa kutu içeriği falan kendını bellı eder mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinburnu61

Teşekkür ederim,peki bunu anlamanın bir yolu var mıdır ? yoksa kutu içeriği falan kendını bellı eder mı

telefonu dikkatle incele kesinlikle deforme olan biyeri olur öyle bisey varsaki zannetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klas4885 -- 26 Ocak 2017; 5:15:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Arkadaşlar bugün başıma gelen kazayı yazayım dedim. Dışarıda arkadaşlarla langırt oynamaya gittik. Bende telefonu montun cebine koyup fermuarını kapatırım hep. Artık oyunun heyecanı ile dalgınlığıma geldi montun fermuarını kapatmayı unutmuşum gol attıktan sonra sevinirken bir zıpladım telefon cebimden fırlayıp hafif açıyla ekran üstü parke taşının üstüne kapaklandı. Bende ilk baktım ekranda kırık yok attım cebe oynamaya devam ettim oyunun heycanıyla. Maç bitti bir bakayım dedim jelatin 2 noktadan ezilmiş söktüm attım ekranda birşey yok. Meğer düşerken oluşan hafif açıyla ahizenin ordan yere vurmuş orda da aliexpressten aldığım sert plastik kılıf vardı ucu kırılmış direk ordan almış darbeyi. Baktım metal kısım da ufak 2 çizik oluşmuş ama dikkatli bakılmadığı sürece fark edilmiyor. Bugün şanslıydım ekran sivri bir cismin üstüne düşşe pertti yaklaşık 100 cm mesafeden aşağı düştü. Kısaca bugünde yırttık ekran kırılsaydı yüksek ihtimalle öyle satıp xiaomi alırdım hiç uğraşmadan düz S7'nin ekranı 750 lira olmuş. Telefonun kırık halini zaten o fiyattan satarım üstüne bir o kadar daha koyup mi5s alırım. Az kalsın konu sahipsiz kalacaktı Allah korudu

https://tr.aliexpress.com/item/0-3mm-Ultra-Thin-Slim-Matte-Transparent-Clear-Back-Soft-PP-Coloful-Case-Cover-for-Samsung/32672242196.html

Allah'tan pahalı kılıf ile yırtmışsın rakama bak ya neyse geçmiş olsun hocam daha dikkatli olmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaci0834 -- 26 Ocak 2017; 7:51:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wade96

Arkadaşlar avrupa garantili S7 Edge'imin ekranı kırılmıştı ama samsung servisi kabul etmiyor. Gerçi S6edge+ımın arka kapağını bile kapatmayı beceremeyip cihazın iadesine kadar giden bir süreç yaşamıştım onlara pek vermek istemiyorum. Dışarıda bir yere de vermek istemiyorum açıkçası.

Cihazın bu şekilde ikinci eli kaç eder sizce? Kırık genel olarak ekran kısmında değil, geri tuşunun hizasında çerçeveyle camın birleştiği noktadan aldı darbeyi kırık ordan başlıyor. Ekrandaki kırık sol taraftaki çok ince yan çevirmeden belli olmuyor çoğu zaman fakat sağda işaretlediğim yer tırnakla hissediliyor. Yani aslında çok kullanımı etkileyen bir kırık değil gibi. Çok kararsızım satıp başka bir cihaz mı alsam yoksa beklemeli miyim?

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
    Bu şekilde kırık

orjinal ekranin 1200tl ve saglam yurt disi cihazlar 1600den satiliyor. sizin cihazin ederi aradaki maximum 500tl. satin alip ekranini yaptiririn diyen olursa bu fiyattan alir. yoksa koyun ilani 1000tl ye oylece kullanmayi kabul eden cikarsa satilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaşlar bugün başıma gelen kazayı yazayım dedim. Dışarıda arkadaşlarla langırt oynamaya gittik. Bende telefonu montun cebine koyup fermuarını kapatırım hep. Artık oyunun heyecanı ile dalgınlığıma geldi montun fermuarını kapatmayı unutmuşum gol attıktan sonra sevinirken bir zıpladım telefon cebimden fırlayıp hafif açıyla ekran üstü parke taşının üstüne kapaklandı. Bende ilk baktım ekranda kırık yok attım cebe oynamaya devam ettim oyunun heycanıyla. Maç bitti bir bakayım dedim jelatin 2 noktadan ezilmiş söktüm attım ekranda birşey yok. Meğer düşerken oluşan hafif açıyla ahizenin ordan yere vurmuş orda da aliexpressten aldığım sert plastik kılıf vardı ucu kırılmış direk ordan almış darbeyi. Baktım metal kısım da ufak 2 çizik oluşmuş ama dikkatli bakılmadığı sürece fark edilmiyor. Bugün şanslıydım ekran sivri bir cismin üstüne düşşe pertti yaklaşık 100 cm mesafeden aşağı düştü. Kısaca bugünde yırttık ekran kırılsaydı yüksek ihtimalle öyle satıp xiaomi alırdım hiç uğraşmadan düz S7'nin ekranı 750 lira olmuş. Telefonun kırık halini zaten o fiyattan satarım üstüne bir o kadar daha koyup mi5s alırım. Az kalsın konu sahipsiz kalacaktı Allah korudu

https://tr.aliexpress.com/item/0-3mm-Ultra-Thin-Slim-Matte-Transparent-Clear-Back-Soft-PP-Coloful-Case-Cover-for-Samsung/32672242196.html

beni korkuttunuz simdi :D cihazin önünde arkasinda buff gibi kirilmaz nanolar var. ek olarak yanlarda ve arkadaki kirilmazin uzerinde karbon kaplama var kilifsiz kullammayi tercih ediyorum. kiliflar cok kaba gosteriyor telefonu ne yazikki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ambassador26

quote:

beni korkuttunuz simdi :D cihazin önünde arkasinda buff gibi kirilmaz nanolar var. ek olarak yanlarda ve arkadaki kirilmazin uzerinde karbon kaplama var kilifsiz kullammayi tercih ediyorum. kiliflar cok kaba gosteriyor telefonu ne yazikki.

Hocam bende hiç sevmiyorum komple telefonu saran güzel kalkmayan kaplama bulsam alacağım. Bazen evde telefonu kilifsiz kullanıyorum yeni Cihaz almış gibi hissediyorum

• silver0021 S kullanıcısına yanıt
    Bence yanlış düşünüyorsun kardeşim bu kronik bir sorun senin dediğin gibi olsa farklı yerlerde çıkma ihtimali olurdu ama paylaşılan bütün görsellerde çizgi hep aynı yerde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba son bir kaç gündür telefonda durduk yere reklamlar mesela ekranda oyun kontrol menüsü çıkıyor bazan videolar çıkıyor bazan banka reklamı. oğlumun oynadığı oyunlarda bildirimleri kapattım. çeşitli antivürüs programları yükledim ama bir virüs bulamadılar. ve çok sinirimi bozuyor yardımcı olabilecek biri varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Bu bölüm sadece 7.0 sürümünde var.

7.0 sürümü henüz gelmedi diye biliyorum, siz kendiniz mi yüklediniz?
  • casper1981 C kullanıcısına yanıt
    aydınlık ayarı nerde ? Sadece ses ayarı görüyorum ben ekranda...
  • BUGÜN DE GELMEDİ HAYIRSIZ!!

• quote:

Orijinalden alıntı: bulut27

arkadaşlar merhaba son bir kaç gündür telefonda durduk yere reklamlar mesela ekranda oyun kontrol menüsü çıkıyor bazan videolar çıkıyor bazan banka reklamı. oğlumun oynadığı oyunlarda bildirimleri kapattım. çeşitli antivürüs programları yükledim ama bir virüs bulamadılar. ve çok sinirimi bozuyor yardımcı olabilecek biri varmıdır.

Yüklenilen bir oyun veya program buna neden oluyordur. Virüs olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariturka

BUGÜN DE GELMEDİ HAYIRSIZ!!

Baktınız ki gelmiyor benim gibi siz ona gidin.Bu çok zor bir şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 26 Ocak 2017; 10:33:2 >
  • Evet çok güzel bir konu açıldı.Kılıf konusunda ve Ekran filmi konusunda önerilerinizi alabilirmiyim düz s7 için.
    Kılıf çok kalın olmayan fakat ürünü darbelere karşı koruyacak birşey olsun istiyorum açıkçası.
    Ekran filmi için de kriter dayanıklılık.
    Memnun kaldığınız veya tavsiye edebileceğiniz bir ürün varsa sizi dinyiyorum.
    Şimdiden çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Arkadaşlar hepsiburadadan beyaz s7 edge almayı düşünüyorum paralel ithalat malum. Sormak istediğim volte için tam olarak ne yapmam lazım aldıktan sonra? Tr rom kurmam olayı çözmüyormuş anladığım kadarıyla.

bende hepsiburada'dan aldım. Paralel ithalat cihazlarından. volte kullanıyorum. Root etmeden de TUR csc dosyasını yükleyerek csc.yi TUR yaptıktan sonra volte kullanılabilir. Ancak ben cihazı root ettim ve daha rahat hareket edebiliyorum. Custom rom kullanıyorum, S3 zamanlarında custom rom kullananlar bilir, Türkbey vardı. Onun derlediği csc dosyasını yükledim ve volte sorunsuz kullanabiliyorum. Hattım Turk Telekom. Ek Bilgi olarak; Üst bildirimde volte yazmıyor HD+ yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 26082609261026112612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.