Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ..scream..

Hocam dün yazdığım haberi okudunuz mu bilmiyorum ama ön sipariş sürecinde Galaxy S7'nin hediyesi Avrupa da Gear VR olacak. Muhtemelen Türkiye de de olabilir. Bilginiz olsun.

Ben akıllı saat bekliyordum benim için çok sürpriz oldu bu. Sizce faydalı bir hediye mi?

Merhaba evet okudum, tabi Samsung Türkiye'de de ön siparişlerde hediye kampanyaları yapıyor.
    Gear VR mutlaka eğlenceli bir cihazdır ama sizin de dediğiniz gibi ben de gear s2 akıllı saati tercih ederdim. Saat kullanmayı seviyorum, her zaman da kullanırım, bir de akıllısı olursa tadından yenmez tabi
    Bu arada bir şeyi merak ediyorum, tunein ile radyo dinlerken ses açıp kısma, ama özellikle de kanallar arası dolaşma işini mesela bir Gear S2 ile yapabiliyor muyuz yoksa bu akıllı saat sadece telefon içinde gömülü olan uygulamalar ile mi çalışır?
    Açıkcası 3. parti uygulama desteği yoksa ben Gear VR'i alayım

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

Hocam dün yazdığım haberi okudunuz mu bilmiyorum ama ön sipariş sürecinde Galaxy S7'nin hediyesi Avrupa da Gear VR olacak. Muhtemelen Türkiye de de olabilir. Bilginiz olsun.

Ben akıllı saat bekliyordum benim için çok sürpriz oldu bu. Sizce faydalı bir hediye mi?

Merhaba evet okudum, tabi Samsung Türkiye'de de ön siparişlerde hediye kampanyaları yapıyor.
    Gear VR mutlaka eğlenceli bir cihazdır ama sizin de dediğiniz gibi ben de gear s2 akıllı saati tercih ederdim. Saat kullanmayı seviyorum, her zaman da kullanırım, bir de akıllısı olursa tadından yenmez tabi
    Bu arada bir şeyi merak ediyorum, tunein ile radyo dinlerken ses açıp kısma, ama özellikle de kanallar arası dolaşma işini mesela bir Gear S2 ile yapabiliyor muyuz yoksa bu akıllı saat sadece telefon içinde gömülü olan uygulamalar ile mi çalışır?
    Açıkcası 3. parti uygulama desteği yoksa ben Gear VR'i alayım

http://forum.xda-developers.com/gear-s2/themes-apps/phone-apps-compatible-gear-s2-t3243019

Hocam xda linkinde Gear S2 nin Tunein Radyo'yu desteklediği yazıyor ama nasıl bir destek onu bilemiyorum açıkcası. Ama Tunein Radyo'nun Tizen uyumlu olduğu kesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ben gear s2 kullaniyorum. telefonda medya olarak o an ne aciksa (spotify,turkcell muzik hatta video player) saatteki kontroller o anki medya icin gecerli oluyor. yani soyle bi kombinasyon la bile sarki degistirme yapabildim. pc de spotify acik. telefondan spotify i acinda pc deki muzige devam et dedim. saatin halkasini dondurdugumde telefona komut gidiyo telefondan spotify sunuculaeina komut gidiyo ve pc deki muzik degisiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

ben gear s2 kullaniyorum. telefonda medya olarak o an ne aciksa (spotify,turkcell muzik hatta video player) saatteki kontroller o anki medya icin gecerli oluyor. yani soyle bi kombinasyon la bile sarki degistirme yapabildim. pc de spotify acik. telefondan spotify i acinda pc deki muzige devam et dedim. saatin halkasini dondurdugumde telefona komut gidiyo telefondan spotify sunuculaeina komut gidiyo ve pc deki muzik degisiyor.

Oooooo hocam harikaymış o zaman :) öyleyse bende bir Gear S2 aldım gitti :) sanırım çok memnunsunuz. Nasıl pil ömrü falan iyi mi?

• Galaxy S7 ve S7 Edge önsipariş fiyatları sızdı!

Tweakers.net adlı bir Hollanda sitesinin haberine göre Samsung Galaxy S7' nin fiyatı 699.99€ , Galaxy S7 Edge'in fiyatı ise 799.99€ olacak.

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ne? İphone 650 dolara satılmıyor mu? Benim okuduğum yerlerde s7 650 dolara satılacak yazıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Hocam bu ne? İphone 650 dolara satılmıyor mu? Benim okuduğum yerlerde s7 650 dolara satılacak yazıyordu

İphone 6s te Hollanda da aynı fiyatla önsiparişe çıkmıştı hocam :

http://teloji.com/iphone-6s-ve-iphone-6s-plus-fiyatlari-sizdi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 12 Şubat 2016; 21:01:22 >
    Eğer öyle olursa cidden çok para. Ya da yanında gear vr veririz diyip onun da parasını üstüne ekleyip veriyor da olabilirler

• quote:

Eğer öyle olursa cidden çok para. Ya da yanında gear vr veririz diyip onun da parasını üstüne ekleyip veriyor da olabilirler

Valla hocam artık bilemiyorum ama gerçekten rakamlar uçuk gözüküyor. Ama Türkiye de bu kadar pahalı satılacağını sanmıyorum. Eğer önsiparişe Gear VR verirlerse aldığım gibi satar yoluma bakarım hocam.

Ben edge 2800 falan olsa vr da satıp üstüne saat düşünebilirdim ama öyle olursa fiyatlar alır direk vr satarım yani

• quote:

Ben edge 2800 falan olsa vr da satıp üstüne saat düşünebilirdim ama öyle olursa fiyatlar alır direk vr satarım yani

Bende hocam aynen sizin gibi düşünüyorum.

• Samsung iyice uçtu, ne bu fiyatlar. Sanırım elimdeki note 3'ü 2 sene daha kullanacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orgeneral

Samsung iyice uçtu, ne bu fiyatlar. Sanırım elimdeki note 3'ü 2 sene daha kullanacağım.

Hocam bakın geçen sene Galaxy S6 'da Hollanda'da 699€ 'dan önsiparişe sunulmuş. Ama Türkiye'de 2499 lira dan satıldı. Gerçi şuan az bir kur farkı var ama tahminimce son satış fiyatı en fazla 2599 olmalı. Yalnız söyle bir durum var Galaxy S7 nin Türkiye satış fiyatı Galaxy S6 'dan daha ucuz olacağı söyleniyor. Şuan ortada bir belirsizlik var ve bu durum Galaxy S7 tanıtılana kadar malesef devam edecek.

http://m.teknokulis.com/haberler/mobil/2015/03/03/samsung-galaxy-s6-ve-s6-edge-avrupada-on-sipariste-iste-fiyatlari

• Bekleyip göreceğiz bakalım. Tanıtıma da fazla bir şey kalmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orgeneral

Bekleyip göreceğiz bakalım. Tanıtıma da fazla bir şey kalmadı..

Aynen hocam. Son 9 gün. Hatta bugünü saymasak 8 gün kaldı. İple çekiyorum hocam tanıtımı :)

#TheNextGalaxy

Geri sayım başladı...

• Galaxy S7 ve S7 Edge tanıtım Saati belli oldu...

İspanya'da 21 Şubat Pazar günü saat 19.00 'da başlayacak olan tanıtım Türkiye saati ile 20.00 da başlayacaktır. Tanıtımı izlemek isteyen değerli arkadaşlarım bu linkten seyredebilirler:

http://www.samsung.com/tr/home/

• quote:

quote:

ben gear s2 kullaniyorum. telefonda medya olarak o an ne aciksa (spotify,turkcell muzik hatta video player) saatteki kontroller o anki medya icin gecerli oluyor. yani soyle bi kombinasyon la bile sarki degistirme yapabildim. pc de spotify acik. telefondan spotify i acinda pc deki muzige devam et dedim. saatin halkasini dondurdugumde telefona komut gidiyo telefondan spotify sunuculaeina komut gidiyo ve pc deki muzik degisiyor.

Oooooo hocam harikaymış o zaman :) öyleyse bende bir Gear S2 aldım gitti :) sanırım çok memnunsunuz. Nasıl pil ömrü falan iyi mi?

memnunum sarji 3-4 kasarsan 5 gun gidiyor. aksamlari kapatiyorum sabah 7 den aksam 9 10 a kadar acik duruyor. bt acik oldugu surece bagli. guzel sik bir cihaz saat gibi saat olmus bu sefer hemde akillisi

• S7 edge+ anlaşılan şimdi çıkmayacak:(
  • quote:

quote:

quote:

memnunum sarji 3-4 kasarsan 5 gun gidiyor. aksamlari kapatiyorum sabah 7 den aksam 9 10 a kadar acik duruyor. bt acik oldugu surece bagli. guzel sik bir cihaz saat gibi saat olmus bu sefer hemde akillisi

teşekkürler bilgilendirmeniz için hocam ..

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanhoca

S7 edge+ anlaşılan şimdi çıkmayacak:(

Plus modelinden kastınız büyük ekran bir S7 Edge ise S7 Edge modeli zaten 5.5 inç olcak hocam. Yani Galaxy S7 Edge Plus gibi düşünün..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.