Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3876. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38743875387638773878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bugün siparişi geçtim bir baktım oda ney Ali amca 4$ kupon var dedi son 1 saatmiş hemen çöktüm tepesine :) Normalde 25 30 TL arası gelecekti. Hani düşünen varsa bir göz atsın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, bende Galaxy S7 kullanıcısıyım daha önceden cihazda oynayabildiğim NFS NO LIMITS ve ASHALT 8 mobil oyunularını artık "Cihazınız bu sürümle uyumlu değil" uyarısı alarak oynayamıyorum. Root dışında önerebileceğiniz bir çözüm varmıdır.

Şimdiden teşekkürler.

• Batarya yenileme ücreti ne kadarmış ki serviste?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

2.299 TL Samsung garantili sıfır kapalı kutu S7 Edge için şüpheli bir fiyat. Bahsettiğin ilan(lar) SM Grup ise firmanın ilanlarında kullandıkları görsellerin hepsi ithalatçı garantili cihazlara ait. Karar verip almak isterseniz aman dikkatli olun bu konuda.

Aynen dediğiniz gibi sm grup bulduğum mağaza, bana İthalatçı garantili demedi ama uyarı için teşekkür ederim, zaten son güncellemeyi alacak demiş bir arkadaş ve sanırım bu alım için - puan oldu. Kazasız belasız bir telefonu en az 2 en fazla 3-4 yıl kullandığımızı düşünürsek s7 edge ileride güncelleme konusunda sıkıntı çıkarabilir sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 aylık telefonda gelen buyuk guncellemeden sonra sebeke sorunu cikti,evde belli noktalarda hat gidiyor.volte ve 4 5 g kapalı,hizim asagida ne yapmam lazim,hat vodafone.

• Beyler

KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI mağduruyum.

Telefonum dün aramalara kapandı. Yaklaşık 1 buçuk yıldır amerikadan imei kayitli aldığım (bizzat gidip IŞ BANKASINDAN HARCINI YATIRDIĞIM) cihaz kapandı.

Cihaz bazen 4g ye bağlanıyor bazen bağlanmıyor ama genelde kapalı. Bazen uçak moduna alıyorum düzelir gibi oluyor sonra hemen kapanıyor.

Başına bunun gibi bir durum gelen hiç oldu mu. ? Dünden beri kimseler bana ulaşamıyor acil bir fikir verin. Gidip iş bankasını mı btk yı mı e-devlet saçmalığını mı kimi bombalamam gerektiğini bilmiyorum. Resmen imeisini pasaportuma kaydettirdigim cihaz 1 bucuk yil sonra kayittan düşürülüyor.

Sorun nedir bu neden benim başıma geldi biri aydinlatsin beni hem de çok acil.

• Galaxy Fırsarları nda Cepte Koruma paketi var 2 TL ye. Bu tam ne işe yarar ? Ekran kırılınca yapılıyormuş galiba.

https://ceptekoruma.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun zamandır s7 edge yi ekranı kırık şekilde kullanıyorum.
    Şuanda ekranda fiyatları ne durumda?
    Servis ilk yolladığımda 1100 tl miydi 1200 tl fiyat çıkarmıştı diye yaptırmamıştım.
    Şu sıralar servise yollayan yada başka yerden yaptıran arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: musab63

Arkadaşlar uzun zamandır s7 edge yi ekranı kırık şekilde kullanıyorum.
    Servis ilk yolladığımda 1100 tl miydi 1200 tl fiyat çıkarmıştı diye yaptırmamıştım.
    Şu sıralar servise yollayan yada başka yerden yaptıran arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Bana ekran kırık ekran değişicek diye 990TL ücret çıkardılar.Samsungun sitesinde Tavsiye Edilen ekran değişimi fiyatı 750TL yazıyor.

• hocam pil konusundan son 1 aydır bende müzdaribim çok kötü bi hale geldi günde 2 defa şarj etmeye başladım garanti konusunu öğrenirseniz benide haberdar edermisiniz?
  • silver0021 S kullanıcısına yanıt
    Btk'ya ulaşın telefonla durumu anlatın. Imei kaydını nerden yaptınız? kayıt yaptığınızı gösterecek herhangi bir dokümanınız var mı? banka, vergi dairesi dekontu vs. Bu bilgileri talep edebilirler bunları sağlarsanız açılır cihaz.

• Herhalde bu telefonu en pahalı alan benim. Şubat 2017de turkcell 24 ay taksit ile 3900tl ye maloldu.

Daha doğrusu bizim hanım almış bana hediye olsun diye, her ay 163tl haraç gibi ödüyor. İlk başta kızdım ama telefonu da çok beğendim, özellikle gece çekim performansı bana nikon p510umu sattırdı.

Abartısız söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

2.299 TL Samsung garantili sıfır kapalı kutu S7 Edge için şüpheli bir fiyat. Bahsettiğin ilan(lar) SM Grup ise firmanın ilanlarında kullandıkları görsellerin hepsi ithalatçı garantili cihazlara ait. Karar verip almak isterseniz aman dikkatli olun bu konuda.

Aynen dediğiniz gibi sm grup bulduğum mağaza, bana İthalatçı garantili demedi ama uyarı için teşekkür ederim, zaten son güncellemeyi alacak demiş bir arkadaş ve sanırım bu alım için - puan oldu. Kazasız belasız bir telefonu en az 2 en fazla 3-4 yıl kullandığımızı düşünürsek s7 edge ileride güncelleme konusunda sıkıntı çıkarabilir sanırım.

Sm grupta ithalatcida var distrubutor de var.

Distrubutor garantili cihazlarda kutusu yiprandigi islandigi vs durumlar oldugu icin kutusu trdeki satilan kutulardan degil. Ithalatci kutularindan sag ustteki samsung logosuda yapistirma. Jelatinli sekilde de var. Jelatini olmamis sekilde de var. Sadece kutu icerigi ve icindeki cihaz tr cihazi

• quote:

Orijinalden alıntı: musab63

Arkadaşlar uzun zamandır s7 edge yi ekranı kırık şekilde kullanıyorum.

750 TL. Zararı yoksa biraz daha böyle kullanın derim. Samsung yeni model çıktıkça ekran fiyatlarını düşürüyor. Bir ara evet dediğiniz gibi 1.200 lira gibi uçuk bir ücret istiyorlardı ama S8 çıkınca düşürdüler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Swipe Home Button

Hocam bu uygulama ile ekran alt ortasında basit bir hareket ile (parmağınızı 1 cm kadar ekranda yukarı kaydırarak) home tuşuna basmış gibi ana sayfaya dönüş yapabilirsiniz. S4'den beri kullanıyorum.

Ayrıca sol taraftaki tuşun işlevini bir başka hareket ile (1 cm kadar yukarı ve aşağı kaydırarak) yapabilirsiniz.

Çok teşekkür ediyorum. Bu programlar pratiklik acısından hayati kolaylastiriyor. Şimdilik fingertouch programini kullanıyorum. Oldukça güzel ve stabil calisiyor. Ama sizin önerdiğiniz appyi de en kısa zamanda deneyecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synergic -- 24 Aralık 2017; 20:40:47 >
  • The@Thing kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim arkadaşlar

• Ekran süreleriniz ne kadar beyler? Note 5'ten geçeceğim.

• Arkadaşlar selam herkese,

Çok güzel bir uygulama keşfettim xda'da gezerken:https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-themediy-samsung-galaxy-s8-s7-s6-j-t3685010

Bu uygulama sayesinde istediğiniz icon pack'i ve/veya renklerde temaları oluşturup samsung theme storedan uygulayabiliyorsunuz. Böylece touchwiz içinde external icon pack kullanmak mümkün hale geliyor. Ayrıca siyah bildirim çubuğu ya da 3.parti uygulamaların ana rengini (ör siyah whatsapp) değiştirmeyi de mümkün kılıyor. Bildiğiniz renkleri kendiniz seçip temanızı oluşturup tema mağazasından kuruyorsunuz deneme olarak. Yaklaşık 4 dakika sonra 3-4 saniyeliğine telefon donup tema mağazasını durduruyor ve sonsuza dek temanızla baş başa kalıyorsunuz :)

Çok güzel bir olay ve root gerekmiyor.

Play store linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=project.vivid.themesamgalaxy

• Tamamen şüphe uyandırıcı bir durum...

• Merhabalar telefonum bataryasını nerede değistirebilirim sanırım artık yavas yavas olmeye basladı

• 
Sayfa: önceki 38743875387638773878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.