Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38723873387438753876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O markanın 2 tane ürünü aldım ikisi de kenarlardan atma yaptı her defasında ister istemez cebe koyuyoruz çıkartınca araya toz ufak tüy gibi şeyler kaçıyor. Bu sefer daha kötü oluyor. O yüzden endişe ediyorum üründen. Akşam bir urun buldum biraz bakacağım ona belki onu alırım. On arka şeklinde gönderiliyor ve koruyucu slikon malzeme gibi esnek. Hatta şuan bende olan koruyucu da bunun gibi esnek malzeme evlat sökmeseydi ilk uygulamadan sonra atma vs olmadı ama kılıf takamadım kenardan atıyordu. Bazen kızıyorum kavisli ekrana ama dışarıdan da çok hoş görseli oluyor telefonun

Bulduğum ürün de bu araştırıp karar vereceğim.

https://m.n11.com/samsung-note8-5-s8-s7-s6-edge-plus-a8-a7-a5-a3-c7-c5-j7-j5-jopus-P207227604

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar s7 edge'imi kullanalı 1.5 sene oluyor ve batarya 2500mah lara kadar düşmüş acaba değişim için servise gönderip de olumlu dönüş alan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • raif efendi kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu nasıl anlıyoruz? Gerçi benim wi-fi de kullanırken 6 saati geçiyor ama bakmak lazım belki daha iyi almam gerekiyordur

Kullandığınız yazılım varsa söylerseniz sevinirim.

• apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ben memnunum kullanıyorum ekranda yok gibi dikkatli kullaniciyim biraz ondan sorun yok bende de kalktı kavisli taraflar ama dediğim gibi kılıf sayesinde oralarda yapıştı zamanla.

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Cümleten hayırlı formlar arkadaşlar. Artık ben dahil herkes bıktı şu ekran film cam koruyucu araştırmaktan sormaktan etmekten. Daha önce kullandığım n11 den aldığım koruyucuyu benim ufaklık sabah kalktığımda soymuş aldığım satıcıya baktım daha satmıyor ve o kadar çok piyasa ürünü var ki ne alacağım şaşırdım kaldım. Yakın zamanda alıp silikon kılıf ile kullanan var mı? Önereceğiniz bir urun istiyorum arkadaşlar. Bu arada telefon bulunmaz hint kumaşı ürünleri olan s7 edge.

Valla bende cam film birsey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Hocam bunu nasıl anlıyoruz? Gerçi benim wi-fi de kullanırken 6 saati geçiyor ama bakmak lazım belki daha iyi almam gerekiyordur

Kullandığınız yazılım varsa söylerseniz sevinirim.

Accubattery programını indirin telefona hocam içini biraz karıştırın güzel verilerle beraber mah bilgisi de veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Arkadaşlar size garanti maceramı anlatayım.15 gündür bununla uğraşıyordum.

Telefonu Samsung servisine verdim.Şikayetim ekranın darbe almadığı halde mor bir renge bürünmesi ve yanıp sönmesi flickering screen diye tabir edilen kronik bir arıza.Cihazda sadece ekran çalışmıyor arama geliyor,ses açılıp kısılıyor her şey çalışıyor.Telefon instagramda gezinirken elimde bozuldu.Telefonu servise verdim ekranında çizik dahi olmayan telefonu ekranı kırılmış ve darbe almış diye beni 13 gün sonra arayarak garanti dışı bırakmışlar.Onarım için benden 990TL ücret talep ettiler.

Ben de aynı gün gidip resmen istemeyerek de olsa servisi ayağa kaldırdım çünkü haklı olduğuma %100 inanıyordum.Üstlerine gitmek zorunda kaldım hatta o kadar ileri gittiler ki bir müşteriye tüketici hakem heyetine gidin bile diyebilen personele sahipler.Tabi ben icra yoluna kadar gitmeyi göz önüne aldım dilekçemi bile çoktan yazmıştım.Hani biz çözmeyiz git uğraş diyor resmen.Tabi ben servisteki personellerle resmen laf cambazlığı yapıp derdimi anlatmaya çalışırken haliyle ortam da geriliyor.En sonunda sanırım müdürlerinin bana verdiği özel ilgilneceğim sözünü oradan alıp çıktım.2 gün içinde bana telefonunuzun ekranı garanti kapsamında değişmiştir dediler gidip aldım.Şu an bir sorun yok hatta sağolsunlar cihazımın kasasındaki ufak aşınmaları da görmüşler kasayı da değiştirmişler.Fakat ne çektiğimi ben biliyorum böyle yazınca kısacık geliyor bu süreç.Ben hakkımı aramasam 990tl verip çıkacaktım onlara göre.İlk samsung telefonum S7 edge oldu ve son samsung telefonum olucak.Kesinlikle pişman oldum.7 ay evvel 2600tl'ye almıştım burnumdan geldi verdiğim para.

Sen 2600e aldin ben 3600e aldim

• Elimde spigen de geçerli %30 indirim çeki var talep edene hayrına vereceğim herkese mutlu seneler

• quote:

Orijinalden alıntı: raif efendi

Arkadaşlar s7 edge'imi kullanalı 1.5 sene oluyor ve batarya 2500mah lara kadar düşmüş acaba değişim için servise gönderip de olumlu dönüş alan var mı?

Benimde 1.5 sene oldu 2865mah gösteriyor. Bariz düşüş var. Yaza doğru ekran ve batarya değiştirmeyi düşünüyorum. Ekranda çatlak var, ekran değişirken bataryayıda değiştireyim diyorum

• Ustalara bir sorum olacak. Rehberimde bazı numaralar 2 gündür kayboldu. 2 akrabam aradı. Teledonda isimleri kayıtlı olmasına rağmen isimler gözükmüyordu sadece numaralar. Bugün bir arkadaşıma mesaj aticam bulamadım. acaba ayarlarda ki "sadece telefon numarası olanları göster"imi tıkladım yanlışlıkla dedim. Onu aktif ve pasif yaptım. İlk basta numaralar gözüktü fakat sonradan gene kayboldu. Bu durum, eşimin annesine telefon almıştım, kurulum yaparken kendi mailim ile kurmuştum , o zaman basladi.Baktım benim rehber komple kurulmuş hesabı ve rehberi sildim. Ertesi gün benim bu olay oldu. Bunla alakasi olabilir mi acaba?

• apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aliexpressten 10 tane ekran filmini 25 tl ye alıyorum uzun süre kullanıyorum daha önce spigeninkini de kullandım aliexpressteki hem çok ucuz hem de daha büyük alanı kapatıyor tavsiye ederim

Toptan 10 adet/grup 3D Kavisli Tam Ekran Koruyucu Samsung S8 S6 kenar S6 kenar Artı S7 Kenar S7 S8 not (değil Temperli Cam)

http://s.aliexpress.com/QJZJ3EbE?fromSns=Keep

(from AliExpress Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: slmessi

Hocam ben aliexpressten 10 tane ekran filmini 25 tl ye alıyorum uzun süre kullanıyorum daha önce spigeninkini de kullandım aliexpressteki hem çok ucuz hem de daha büyük alanı kapatıyor tavsiye ederim

Toptan 10 adet/grup 3D Kavisli Tam Ekran Koruyucu Samsung S8 S6 kenar S6 kenar Artı S7 Kenar S7 S8 not (değil Temperli Cam)

http://s.aliexpress.com/QJZJ3EbE?fromSns=Keep

(from AliExpress Android)

Bende bundan aliyorum en son 2 ay once taktim hala canavar gibi gidip bi tane jelatine 40 50 lira vermeye gerek yok.10 tanesi 25 lira kotu oldukca degistiririz.

• raif efendi kullanıcısına yanıt
    Şuan yükledim bakalım henüz güncellemedi kendisini komple şarj olduktan sonra bakarım.

• slmessi kullanıcısına yanıt
    Sen cansın hocam akşam ya da Pazartesi sipariş geçeceğim 10 tane 1 senemi çıkartır zaten bunda gümrük cart curt takıntısı sorunu olmaz dimi neyse onu çeker banka eve gelir her halde.

• Arkadaşlar telefonuma nougat yükledim odin ile ve açarken recovery booting diyip reset atıyor kapatamıyorum download moda alamıyorum hiçbir tuş kombinasyonu işlemiyor. yarın garantiye vermeyi planlıyormu ne önerirsiniz. Bilen anlayan varsa allah rızası için yardımcı olsun telefon 2 saattir titreyip reset atıyor deliricem.
  • iserhattan İ kullanıcısına yanıt
    Telefonlar rehbere seçtiğiniz yere kayıt oluyor..sizde rehber google hesabınıza kayıtlı olduğu o mail ile hangi telefona girerseniz o rehber otomatik senkronizasyon yapar o nedenlede gözükür..ayrıca aynı telefon hem sim kartta,hem telefon hafızasında vede goole hesabınızda kayıtlı ise sizde görüntüleme seçeneklerinde hepsini göster derseniz aynı numara başka adlarla kayıt olabileceğinden o kişi sizi aradığınızda telefon nosu kayıtlı olsa bile o kişinin ismi gözükmez..
  • telefonu download moda alın..anlaşılan firmware tam boot olamamış...yeniden yazılım yükleyin..
  • 06ensar kullanıcısına yanıt
    Hocam onları biliyorum. hiçbir kombinasyon çalışmadığı gibi telefon kapanmıyor da. 3.5 saattir atireyip titreyip böyle kalıyor. deownload mode a falan girmiyor malesef.
  • ses açma+ses kısma+home tuşu ve power tuşuna birlikte basın o şekilde açmaya çalışın birde.. benimde başıma gelmişti..4lü,3lü ve ikili kombinasyonlar sonucunda download moda almayı başarıp yeni firmware yüklemiştim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 22 Aralık 2017; 21:15:37 >
  • 
Sayfa: önceki 38723873387438753876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.