Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38323833383438353836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklısın bukadar performanslı işlemcili cihazlara vermeleri lazım 3 yıl güncelleme s6 ya gorede %30 daha performanslı birialenci s7 hayli hayli vermeleri gerek

https://shiftdelete.net/galaxy-s6-android-oreo-alacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba.

telefonum düz s7. çok memnunum telefondan. sorum şu; bu telefonların bataryası serviste değiştirilebiliyor mu? 3 4 yıl sonra batarya zayıfladığında değiştirtebilir miyiz?
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcilerinden bı umut beklememek lazim. Oreonun s6ya geleceğini sanmam. Yeterli gelebilme olayı çok farklı Galaxy S3 var yedekte ona nougat rom yukledigimde stock 4.3 (jely bean) romundan daha performanslı. Bu güncellemeler cihazlarin yeterliliklerine göre değil satış politikası geregi 2 yıl ile sınırlı .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 edge telefon %70 şarj olunca sarjı kesiyor otomatikmen. Nasıl çözüyorduk bunu

• Son zamanlarda telefon şarj olurken yüzde 95 civarlarındayken birden yüzde 100 oluyor ama tüketim esnasında bir problem yok normal bir şekilde azalıyor şarj. Bunu yaşayan var mı sebebi nedir acaba bataryada problem mi var? Ama dediğim gibi tüketim esnasında şarj normal sadece dolumda böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

seçmeli odaklı gece çektim, müthiş çekiyor vallahi

bi kaç gündür seçmeli oda fotoğrafo paylaşıyor seçmeli odak modu dışında otomatik modda ve pro modda da parmağımızla nereye dokunursak oraya odaklanıyor. seçmeli odak modunun artısı nedir.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Hocam anycast ile ilgili pek bilgim yok ama xiaomi mi box 3 ürününü incelemenizi öneririm.Ben de araştırıyorum almadim henüz ama 4k desteği olması ve smart olmayan tv ler için akıcılığı nedeniyle yorumları baya iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ottogünsche

arkadaşlar merhaba.

telefonum düz s7. çok memnunum telefondan. sorum şu; bu telefonların bataryası serviste değiştirilebiliyor mu? 3 4 yıl sonra batarya zayıfladığında değiştirtebilir miyiz?

tabiki evet. ama 3 yıl sonra s7 bataryası halen üretimde ise

• quote:

Orijinalden alıntı: slmessi

Hocam anycast ile ilgili pek bilgim yok ama xiaomi mi box 3 ürününü incelemenizi öneririm.Ben de araştırıyorum almadim henüz ama 4k desteği olması ve smart olmayan tv ler için akıcılığı nedeniyle yorumları baya iyi

Hemen araştırayım sağolun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcı hepsiburada olarak s7 için sipariş verdim.İnternetten aldığım için içim pek rahat değil. Geldiği zaman kargodan alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı? Kargocu telefonun kurulumunu falan beklemez ancak kutuyu açmamı bekler. Bir sıkıntı çıkarsa ücret iadesi alabilir miyim Hepsiburada'dan?
    Son olarak hepsiburada kesin fatura gönderiyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthMezun -- 25 Kasım 2017; 15:36:15 >
  • Benim telefon cebjmdeyken arama geldiği zaman reddedip arayan kişiye mesaj gönderiyor şuan da konuşamıyorum diye bunu nasıl çözeriz beyler

• busonartik kullanıcısına yanıt
    hocam telefonu ilk aldığımda ilk denedigim çiçek bocek ti inanki hic memnun kalmamistim gece gunduz guzel foto cekiyor fakat cicek bocek puslu cikiyordu yakin cekimi herseyi denemistim fakat son guncelemede bu uygulama gelmis cok hosuma gitti biraz once cektim bir ornek

• Ben video cekiminden hic memnun degilim kumlu cekiyor ozellikle aksam evde isikta

• quote:

Orijinalden alıntı: bha41

Ben video cekiminden hic memnun degilim kumlu cekiyor ozellikle aksam evde isikta

Arkalensi gözlük beziyle silip tekrar çekmeyi denemelisin. Gece videolarında 1080 60fps modunda kumlanma oluşabiliyor. 2K 30fps ayarında gündüz gece farketmeksizin berrak ve mukemmel videolar ortaya çıkarıyor. Ortam koşullarından once cihazin durumunu ve kosulunu incelemek lazim :)

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Hangi uygulama gelmis hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Beyler home tuşu çizilmesi hala devam ediyor mu

Nisan 2016 da aldım çizik yok ancak iç kısmında renkli bölgenin üst taraflarında soyulmalar olmaya başladı bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthMezun

Satıcı hepsiburada olarak s7 için sipariş verdim.İnternetten aldığım için içim pek rahat değil. Geldiği zaman kargodan alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı? Kargocu telefonun kurulumunu falan beklemez ancak kutuyu açmamı bekler. Bir sıkıntı çıkarsa ücret iadesi alabilir miyim Hepsiburada'dan?
    Son olarak hepsiburada kesin fatura gönderiyor değil mi?

hepsiburadadan aldıysan sorun çıkmaz.
    Sorun çıksa bile halledersin.
    Kutudan hıyar çıkmazsa sorun olmaz :) Kutusu açılmamış olsun yeter. Hayırlı olsun. Kargocu gitmeden önce kutuyu kontrol et kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tevfik34

Kapalı kutu j7 pro ile takas düşünen varsa özelden mesaj atabilirsiniz

Huh...

• ithalatçı cihazı, garantisi yokmuş gibi düşün ve linkteki mesajı oku istersen ona göre karar verirsin. ayrıca hb üzerinde bulunan yorumları da okumanı tavsiye ederim.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=130047759

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasvet-efza -- 25 Kasım 2017; 19:42:49 >
  • 
Sayfa: önceki 38323833383438353836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.