Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37583759376037613762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ₯

DH nin ürün incelemelerini izliyorsanız alternetif videolara da bakın, çok hatalı bilgi veriyorlar.

donanım haber, teknoseyir,webtekno,shildelete ve adını sayamadığım youtube inceleme videosunu inceledim bizim forumun ürün inceleme videolarını çeken erdi bey hata yapmış birde yanlış örnek göstermiş, inan videoyu seyrederken şok oldum tekrar tekrar aynı yeri seyrettim hatta telefon alacakken bu video yu gözden kaçırmışım belkide seyretseydim s7 almayacaktım, aynı dönem iphone 6s de bakıyordum 6s ois olmadığını biliyordum iphone 7 de ois vardı ama pahalıydı...

erdi beyin inceleme videolarını izliyorum adam motor gibi maşallah, konuşma hızına ben yetişemiyorum mesut bey beni burdan okuyorsa erdi beyi uyarırsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Adamlar iphone incelemesi yaparken ilk videoda ois iphone da var bile demişlerdi, dh açıkçası gerçek dışı sallamasyon bilgi de veriyor. Sadece Erdi Bey değil Mesut Bey de aynı hatayı yapıyor. Şu şu ilk bunda var bunda şu özellik var veya yok derken çok yanlış bilgilerini gördüm. En iyisi cihazı kullananlar varsa onlara sormak. Teknoseyir ve Technopat bana daha hatasız gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 26 Ekim 2017; 20:8:13 >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle... 30 ekim de tekrar 2700 lira olacak..

• ankebut34_57 kullanıcısına yanıt
    Sipariş ettik bakalım bu fiyatı görünce dayanamadım hayırlı olur inşallah tükenmiş zaten hemen

• arkadaşlar bende s7 edge duos var bi kaç aydır kullanıyorduk wipe data format attık imei gitti şebeke yok ne yapabiliriz yardımcı olursanız sevnirim
  • Telefonu yeni aldım . Tavsiyeleriniz var mı ?
  • Dün s7 vatan'da 1950 idi hemen tükendi alamadım.Bugün de Mediamarkt ve Teknosa'da 2000 liranın altına düşmüş ama hemen tükenmiş.millet pusuda mı yatıyor anlamadım.bu cihazlar nasıl hemen bitiyor

• ankebut34_57 kullanıcısına yanıt
    S7 mi 2700 olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 27 Ekim 2017; 0:57:17 >
  • Byteks1 kullanıcısına yanıt
    hocam senin s7 üretim tarihi nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanmobile sitesinde apk yerinde yeni toucwiz yukledim s8 arayuzu oldu cok guzel oldu ordaki apklerin hepsi yuklenebiliyo bide s8 aalwys on display yukledim oda super oldu bence deneyin arkadaslar rootsuz. Eger yuklerken paket cakismasi alan olursa telefonu fabrika ayarlarina getirip yapsinlar sorunsuz 👍

• Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeye gerek yok.

Kilit Ekranı ve Güvenlikten güvenli başlatma yapmanız yeterli olacaktır. Önceki sayfalarda adını hatırlayamadığım bi arkadaş anlatmıştı. O arkadaşa teşekkürler bi dönem s8 gibi yaptım ama şuan orjinal kullanıyorum. Hevesim kaçtı çok bekletti SAMSUNG güncelleme işini orta seviyeye geldi bize gelen giden yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertandu

arkadaşlar bende s7 edge duos var bi kaç aydır kullanıyorduk wipe data format attık imei gitti şebeke yok ne yapabiliriz yardımcı olursanız sevnirim

İmei iniz zaten çakmaydı sanırım. Odin üzerinden cihaza android sürümü ne ise bl ve cp yükleyin imei gelecektir ama şebeke için aynı şeyi söyleyemem şebeke gelmezse bu mesajı alıntılayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrTechno

Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeye gerek yok.

Kilit Ekranı ve Güvenlikten güvenli başlatma yapmanız yeterli olacaktır. Önceki sayfalarda adını hatırlayamadığım bi arkadaş anlatmıştı. O arkadaşa teşekkürler bi dönem s8 gibi yaptım ama şuan orjinal kullanıyorum. Hevesim kaçtı çok bekletti SAMSUNG güncelleme işini orta seviyeye geldi bize gelen giden yok.

zaten ben S8 gibi kullanmıyorum yenı toucwiz olayı cok guzel uygulama basmadan ekrandan acma olayı ki istersen uygulama sımgesını koyabılıyorsun bırde s8 deki always on display guzel oldugu ıcın yaptım ıkısını.
    2017,09,05 Vietnam üretimi tarihi Mayıs mı Eylül mü emin değilim anlaşılmıyor

• hocam sammobiledeki yükleme dosyasının linkini paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byteks1

2017,09,05 Vietnam üretimi tarihi Mayıs mı Eylül mü emin değilim anlaşılmıyor

hocam senin telefonun eylül 2017 üretimli yani bir aylık çok şanslısın 😊😊😁😁😁

Teşekkürler zaten içimden 7.0 la çıktı ben hiç güncelleme yapmadım en güncel sürümde şu anda.

Sen de alacaktım ne yaptın? 2 gün önce teknosa indirdi dün media markt indirmiş. Heralde telefonun satış fiyatını düşürdü samsung yoksa böyle indirim olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Byteks1

Teşekkürler zaten içimden 7.0 la çıktı ben hiç güncelleme yapmadım en güncel sürümde şu anda.

Sen de alacaktım ne yaptın? 2 gün önce teknosa indirdi dün media markt indirmiş. Heralde telefonun satış fiyatını düşürdü samsung yoksa böyle indirim olmaz.

ben 10 Ağustos ta vatan galaxy s7 2199 tl indirimden aldım benim üretim tarihi 28 şubat 2017 telefon Android 7.0 yüklüydü telefonu açtıktan sonra iki adet yama günceleme geldi sonra bir yama günceleme geldi toplam 3 yama güncelleme yükledim, benim bir huyum vardır her türlü günncelemeden sonra fabrika ayarlarına dönerim inan çok faydasını gördüm...
    bu telefona güzel bir 32gb veya 64gb hafıza kartı al okuma hızı en az 80mb olsun resimleri videoları aktrarırsın telefonun kendi hafıza hızı 540mb birleşme olmuyor ama fabrika ayarlarına dönerken senin taktığın hafıza kartındaki bilgiler silinmiyor ...
    bu telefon efsana olacak galiba nokia 3310 gibi 😁😁😁😁😁

Sizin üretim tarihi baya eskiymiş. Ama pek bir farklılık olacağını sanmam.

SD kartı yaza doğru almayı düşünüyorum. Nasıl birşey alsam öneriniz var mıdır? Eski telefonum zenfone 5 ti kamerası kaliteli olmadığı için hafızası dolmuyordu. Bununla 4k video falan çekeriz hemen dolar.

• Ekim de bitti, Samsung güya daha Ekim ayı güvenlik yaması verecek. Yeniligi geçtim, her ay düzenli olarak vereceğim dediği güvenlik yamaları sözünü de geçtim, kafa patlatıp kapattık dedikleri Blueborn açığını 1 aydır vermediler, J serisi alsaydık daha iyiydi yazıklar olsun. Allah bu Samsung'un da, burdaki Ofisinin de milyon kere belasını versin !

• 
Sayfa: önceki 37583759376037613762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.