Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.230
Cevap
31
Favori
106.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kupon çek kullanılmış fiyat mı 2299 TL? Ham fiyatı ne kadardı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cglynfrk kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-edge-samsung-turkiye-garantili-pm-telcepsams7e32

2559 TL fiyatıyla hepsiburada dan alınır mı?

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    HB'yi maalesef tavsiye edemiyorum. Dediğim gibi, öncelikle bulunduğunuz şehirdeki telefoncuları dolaşın ve "kırdırma, bozdurma" olarak tabir edilen kutusu açılmamış cihaz araştırın. Muhakkak bulursunuz. Hatta belki de daha ucuza.

Bu cihaz tüm büyük teknoloji marketlerde (Vatan, Teknosa, Mediamarkt, Samsung Store) 3.299'a satılırken burada bu fiyata satılmasının bir nedeni var. Belki, "mağaza kirası", "eticaretin masraf avantajı" vs. diyeceksiniz. Lakin sebep bunlar değil. Fiyat avantajının cazibesine kapılıp da illa almak istiyorum derseniz, almadan önce şunu okuyun;

https://forum.donanimhaber.com/m_121021019//tm.htm#121021019

• Bende n11 'den s7 edge aldım banka puanı ve çekle 2122 tl'ye gelmiş oldu çift hatlı olan modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Techh -- 15 Kasım 2016; 15:5:49 >
  • Arkadaslar herkese merhaba.ben dunku n11 kuponuyla 2076 tlye duz s7 siparisi verdim pazartesi gelecek ama cok tedirginim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Yok hocam direkt 2299 lira idi 11.11 ürünü olduğu için. Tık hızında kupon vardı ama onu kullanmaya müsaade etmedi, 20 liralık başka bir kuponu kullanabilirim gibi gözüküyordu fakat stoklar çok çabuk eridiği için deneyip zaman kaybetme riskine giremedim. Bildiğim kadarıyla 10 tane siyah koymuşlardı satışa, site açılmadı kastı sayfayı yeniledim derken 5'e düşmüştü hemen. Biraz şans işiydi açıkcası.
  • @bugraergun
    Hocam n11 kampanyalarının günü falan var mı?Önümüzdeki ay almayı düşünüyorum bende.Alabileceğim fiyata düşmüş tam olarak.

• @Regionella
    Hocam bunu bende gördüm de güvenemedim fiyat baya yoksa
  • bende tam bu gg ilanı için yazıyordum hatta konu bile açtım.ancak şunu düşünüyorum ne gibi bir üçkağıtçılık yapabilirki para gg nin havuz hesabında duruyor.hiç açmadan samsung dan sorgularım imei den garantisini samsung garantili değilkse direk iade sipariş vermiştim ama iptal etmeyide düşünmüyor değilim.bi daha ki ay biraz zor duruma düşürebilir belki ödemelerde iptal et butunu da görünmüyor.iptal için ne yapmamız lazım acaba.
  • Gitti gidiyor müşteri hiZmetleri numarası bile olmayan bir firma. Mail atıcan bir sorun olursa onlarda bi ara müsait olduklarında cevap verecekler

• maxplanck M kullanıcısına yanıt
    bende dün zaten sipariş vermiştim ama sonra işkillendim o yüzden müşteri hizmetlerine mesaj attım ve iptal ettirdim siparişi
  • turani07 kullanıcısına yanıt
    Göndermemezlik yapamaz. Arada GG var çünkü. Ancak, bu fiyata gelen cihaz, kesinlikle daha önce kullanılmış hatta belki arıza geçirmiş ve tamir edilip sıfırlanmış cihaz olur.

Ayrıca;

Bir cihaz aldığımızda bunun 2 yıl garantisi var. Garanti demek sadece ücretsiz onarım demek değildir. 6502 sayılı kanunun 11. maddesindeki tüm seçimlik hakları kapsamaktadır. Bu haklara sahip olmak ayrı bir şey, gerektiğinde bu hakları muhatabından tahsil edebilmek ayrı bir şeydir. Bu nedenle ileride eğer ki ihtiyaç olursa diye düşünerek kanun ve hukuk nezdinde muhatap bulabilmek için her zaman "kurumsal" satıcıları tercih edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cglynfrk -- 14 Kasım 2016; 13:49:40 >
    Hocam tamamen yanlış bir açıklama olmuş. Müşeri hizmetleri telefonu "0850 252 3229" Hatta http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linkten ilgili bölümü tıklayıp Alttaki "Bizi arayın" adlı kutucuğa tıkladığınızda size bir VIP destek kodu verir. Yukarıdaki telefonu arayıp bu VIP kodunu girdiğinizde daha hızlı ve nokta atış yardım alırsınız. Gittigidiyor müşteri hizmetleri pek çok sorunumu hızlıca çözdü haklarını yiyemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orislevin -- 14 Kasım 2016; 17:45:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

Hocam tamamen yanlış bir açıklama olmuş. Müşeri hizmetleri telefonu "0850 252 3229" Hatta http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linkten ilgili bölümü tıklayıp Alttaki "Bizi arayın" adlı kutucuğa tıkladığınızda size bir VIP destek kodu verir. Yukarıdaki telefonu arayıp bu VIP kodunu girdiğinizde daha hızlı ve nokta atış yardım alırsınız. Gittigidiyor müşteri hizmetleri pek çok sorunumu hızlıca çözdü haklarını yiyemem

Valla hocam sözlerimin tamamen arkasındayım. Kredi kartımdan sistem hatası sonucu yanlış çektikleri 170 tl yi 20 gün sonra binbir eZiyetin arkasından alabildim. Ne yapsam etsemde vip kodu alamadım. Ayrıca vip olmayan müşteri telefonla konuşamaz mı yani müşteri hiZmetleri ile

• arkadaşlar samsung tv aldığım için kampanya kapsamında s7 (düz) gönderecekler en geç 3-4 haftaya gelir diye düşünüyorum, ne renk olacağı belli değil isteyene verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 14 Kasım 2016; 23:12:24 >
    Sizin talihsizliğiniz olmuş maalesef hocam. Benim karttan da sistem hatası 1.039,00 TL çekilmişti 1 günde geri iade ettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

Sizin talihsizliğiniz olmuş maalesef hocam. Benim karttan da sistem hatası 1.039,00 TL çekilmişti 1 günde geri iade ettiler

Teşekkürler hocam 👍Kurtardık ona da şükür

• Şuan en uygun s7 edge i nasıl alabiliriz arkadaşlar.
  • Şu fiyatlara bakıyorum ben harbiden iyi fiyata almışım
    Delta garantili bir aylık düz s7 cihazı 3 ay önce 1900 e aldım 😈

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 15 Kasım 2016; 15:00:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.