Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 üç farklı ekran boyutuyla gelebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Pörtlek kamera çıkıntısı olacksa yine hiç gelmesin

Samsung'un yerinde olsam seni çağırır derimki. Şimdi biz 6mm civarı bir kasaya 20mp ois kamera ve 8mp selfie kamera vs vs vs falan koyacağız. Nasıl çıkıntı olmadan fizik kurallarını alt üst ederek yaparız fiye bir soru sorsaydı sana ne cevap verirdin bilmiyorum mühendis bey..

Neyin fizik kurali evladim. Suan ki teknolojiyi 10 sene once dusunenilir miydin? Bence Hayir. Demek ki benim dedigim de olabilir. Yeterki istesinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ekran icin 5 farkli model cikaracagini dusunursek 15 yeni cihaz gelecek demektir, iste inovasyon bu..

• 6 inç lik modele şimdiden göz kirpmaya başladım, lg g flex ile 6 inç baya alıştım, 64 gb lik s6 edge plus gelmediği için almamıştım umarım bunda hata yapmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

pek sanmıyorum samsungun bunu başaracağını.

Yine bir elmacı. Direk belli ediyorsunuz kendinizi şuan teknolojinin yönünü Samsung ve Lg belirliyor. Ne zor işler başardı yakında o da olur merak etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katheryn

quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

pek sanmıyorum samsungun bunu başaracağını.

Yine bir elmacı. Direk belli ediyorsunuz kendinizi şuan teknolojinin yönünü Samsung ve Lg belirliyor. Ne zor işler başardı yakında o da olur merak etme.

yok armutçu. zahmet edip imzama bakmış olsaydın keşke. ikinci tel olarak da m4-aqua kullanıyorum. iphone hiç kullanmadım. o kamera gene çıkıntılı olacak dedik sadece bunda büyütecek ne var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 1 Ocak 2016; 0:01:36 >

• çok seçenek olduğu zaman millet gidip iphone alıyor direkt. çok ürün demek az destek demek. a serisi var j serisi var s serisi var note serisi var. daha bunların da kendi içinde farklı modelleri var. samsung un ceosu nasıl bi mantık yürütüyor anlamak mümkün değil. zaten fiyatının çok düşmesi de bu yüzden bence. bi tane note serisi yap. bi tane s serisi. s serisinin bi minisi bi de normalini koy geç. ekranı da ya kivisli yap ya düz. birbirine denk gelecek çok telefon oluyor bu şekilde kendi satışını baltalıyor samsung.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.