Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen sene S6 edge kaça çıkmıştı? Daha küçük ekran olmasına karşın yine bu fiyat aralığındaydı galiba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

aklımdaki soru 3100 tl ye vr hediyelimi almak. yoksa vr'ı nasolsa sonradan 250-300 e çözeriz diyip s7 edge fiyatının düşmesinimi beklemek. ama 400-500 düşmesi için baya zaman gerekiyor. o yüzden 3100 gömcez gibi duruyor. note 5 ide satınca kaldık öyle ortada.

Önsipariş ile almanız bence daha avantajlı olur. En az 350 lira kadar ucuza almış olursunuz S7 Edge' i. Yanında birde VR olur.

• s7 edge 3100 olursa note 5 e yönelirim. 2200 e alırım kalanı da cebde kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Arkadaşlar geçen sene S6 edge kaça çıkmıştı? Daha küçük ekran olmasına karşın yine bu fiyat aralığındaydı galiba?

Hocam 2999 liraydı. Bu fiyat S7 Edge için bence iyi. Şahsen ben 3200 liradan aşağı beklemiyordum S7 Edge fiyatını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 24 Şubat 2016; 16:31:27 >
  • S6 nın nexus romu var mı arkadaşlar ? Eğer güncel ve sorunsuz bir sürümü var ise s6 ucuzlayınca çok cazip bir telefon olacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Eğer dünkü fiyatları samsung değiştirmeseydi aynı hatta belki daha ucuz bile bekleniyordu demekki... Neyse artık bu fiyat bandına tüketiciyi alıştırdılar... Pahalı falan diyoruz ama gidip alıyoruz paşa paşa 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Eğer dünkü fiyatları samsung değiştirmeseydi aynı hatta belki daha ucuz bile bekleniyordu demekki... Neyse artık bu fiyat bandına tüketiciyi alıştırdılar... Pahalı falan diyoruz ama gidip alıyoruz paşa paşa 😊

:) aynen hocam. S7 Edge benim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Herkesin bakış açısı ve bütçesi farklı sonuçta, düşüncelerine saygı duyuyorum. Bana göre fiyatı beklediğimin altında. O nedenle ben bir terslik olmadığı takdirde çıkar çıkmaz alacağım inşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

aklımdaki soru 3100 tl ye vr hediyelimi almak. yoksa vr'ı nasolsa sonradan 250-300 e çözeriz diyip s7 edge fiyatının düşmesinimi beklemek. ama 400-500 düşmesi için baya zaman gerekiyor. o yüzden 3100 gömcez gibi duruyor. note 5 ide satınca kaldık öyle ortada.

Önsipariş ile almanız bence daha avantajlı olur. En az 350 lira kadar ucuza almış olursunuz S7 Edge' i. Yanında birde VR olur.

3100 tl s7 edge fiyatı. yanında 300tl hediye veriyor vr'ı.
    şuan vr istiyorum fakat ihtiyacım olmasa ileride vr'sız 2800'e almakta aklıma yatıyor. ama boşuna beklemek gerek. olmadı vr'ı satarız s7 edge çıktığı gün fiyatından ucuza gelir.
    en iyisi ön sipariş geçmek olucak heralde.

• MeTaL_KnighT kullanıcısına yanıt
    Hocam ayrımcılık tedarikde yok, fiyat da var. Bakın mediamarkt almanya... Sadece 32 gb beyaz siyah ve gold var. Ama fiyat çok iyi... 699 euro S7, 799 euro Edge ve tabiki vr hediyeli...
    http://www.mediamarkt.de/webapp/wcs/stores/servlet/MultiChannelSearch?storeId=48353&langId=-3&searchProfile=onlineshop&channel=mmdede&searchParams=&path=&query=Samsung_Galaxy_S7

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

3100 tl s7 edge fiyatı. yanında 300tl hediye veriyor vr'ı.
    şuan vr istiyorum fakat ihtiyacım olmasa ileride vr'sız 2800'e almakta aklıma yatıyor. ama boşuna beklemek gerek. olmadı vr'ı satarız s7 edge çıktığı gün fiyatından ucuza gelir.
    en iyisi ön sipariş geçmek olucak heralde.

Aynen hocam. En azından VR'ı satar biraz daha indirimli almış olursunuz S7 Edge'i. O nedenle önsipariş mantıklı.

• Nrk58 kullanıcısına yanıt
    Bunu bende okumuştum ve videolarda özellikle dikkat ettim doğru maalesef 😕
    Keşke google video ve muzik appini cihaza gömmeyip seçili bıraksalardı..
    Birde office olarak microsoft mobilde bana göre kullanışsız (tablette bir nebze belki)
    Hancom gayet stabil ve güzeldi 😐

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung on sipariste VR hediye verene kadar telefonlarini on siparise ozel 300 TL daha indirimli satsaydi iyiydi

• cmlunrssl kullanıcısına yanıt
    Hocam net fiyatı hatırlamıyorum ama edge ile normali arasında net 500 tl oynuyordu yanlış hatırlamıyorsam..

• Vr anca 200-220ye satılır dolayısıyla s7 edge fiyatı 2900 diye düşünmek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Samsung on sipariste VR hediye verene kadar telefonlarini on siparise ozel 300 TL daha indirimli satsaydi iyiydi

Bence de.

• Arkadaşlar fiyatları yüksek bulanlar için konuşuyorum; alternatif olarak bence G5 düşünülmeli. Tahminimce 2500 lirayı geçmeyecektir fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 24 Şubat 2016; 17:11:19 >
  • Arkadaşlar € kurunu 3.87 den mi aldılar? şaka mı bu Avrupa fiyatı 2600 TL (800€*3.25) ediyor güncel kurla (3.25) aradaki 500TL yi kim cebine atıyor VR ın ederi o kadar değil...
    Samsung Türkiyeyi şikayet etmek lazım.

• Displaymate' e göre 855 Nit parlaklık sunan Galaxy S7 Akıllı Telefonlar arasındaki en iyi ekranı sunuyor..

• ...
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Byone kullanıcısına yanıt
    muhtemelen android eko sistemi çerçevesinde bu uygulamaları kaldırıp yada devre dışı bırakabilirsiniz. Sitem ne kadar sade gelir ise performansı o denli yüksek olacağını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.