Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar S7 edge aynı şartlarda 32gb modeli için 2999tl ön sipariş fiyatıyla geliyor. Ama aynı -100tl sürpriz son anda onda da olabilirmiş. Dediğim gibi bunlar şirketler içi yazışmalar, doğruluk oranı çok yüksek, zaten 1-2 gün içinde hepimiz göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada maalesef yine 64gb ilk etapta gelmeyecek ve yine gri renk ilk etapda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmlunrssl -- 23 Şubat 2016; 14:15:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Arkadaşlar S7 edge aynı şartlarda 32gb modeli için 2999tl ön sipariş fiyatıyla geliyor. Ama aynı -100tl sürpriz son anda onda da olabilirmiş. Dediğim gibi bunlar şirketler içi yazışmalar, doğruluk oranı çok yüksek, zaten 1-2 gün içinde hepimiz göreceğiz.

Hocam harika :)) geçen seneyle aynı fiyat olcak o zman. Hatta daha ucuza gelebilir. Eğer bu fiyatlarla gelirse Galaxy S7 serisi Samsung'u gönülden tebrik etmek gerek. Çünkü dolar ve telefon vergilerindeki artış bile fiyatların daha pahalı olmasını gerektirirdi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Arkadaşlar S7 edge aynı şartlarda 32gb modeli için 2999tl ön sipariş fiyatıyla geliyor. Ama aynı -100tl sürpriz son anda onda da olabilirmiş. Dediğim gibi bunlar şirketler içi yazışmalar, doğruluk oranı çok yüksek, zaten 1-2 gün içinde hepimiz göreceğiz.

Hocam harika :)) geçen seneyle aynı fiyat olcak o zman. Hatta daha ucuza gelebilir. Eğer bu fiyatlarla gelirse Galaxy S7 serisi Samsung'u gönülden tebrik etmek gerek. Çünkü dolar ve telefon vergilerindeki artış bile fiyatların daha pahalı olmasını gerektirirdi...

Gri rengin gelmemesi kötü olmuş.

• quote:

Bu arada maalesef yine 64gb ilk etapta gelmeyecek ve yine gri renk ilk etapda yok.

Yine silver renk bahara kaldı yani. Biliyordum Samsung'un böyle yapacağını. İşte buna üzüldüm doğrusu :( Neyse mecburen siyah renk S7 Edge alcam artık hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

quote:

quote:

Gri rengin gelmemesi kötü olmuş.

Malesef hocam :( Siyahtan kurtalayım artık diyordum ama yine siyaha kaldım anlaşılan :(

• benimde psikolojik sınırım 3000 di. edge 3000 ve altı gelirse direk alırım.
  • s6 ile arasında ne fark var arkadaşlar ?
    ufak dizaynlar dışında
  • Arkadaşlar sonuçta avrupada da vergi var, ama 699 euro S7 799 euro S7 edge. Yine pahalı alıyoruz onlara göre... Ameerikayı saymıyorum bile onlar çok ucuza alıyor. Kısacası daha az kazanan ve daha pahalıya alan bir ülkeyiz ve ben buna çok içerliyorum...

• SD 820 olmazsa alasım olmaz bu cihazı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

s6 ile arasında ne fark var arkadaşlar ?
    ufak dizaynlar dışında

Hocam konunun ilk sayfasındaki özellik listesine bakın sonra S6 özelliklerini karşılaştırın. Aradaki farkın ne kadar fazla olduğunu anlarsınız.

• ironman kullanıcısına yanıt
    Maalesef sadece amerika da s820. Bu durumda sizin için en iyi seçenek g5...

• İphone 6s 16 gb almayı planlıyordum vatan,mediamarkt,teknosa hangisinde olursa 2699 u görsem yapıştıracaktım 16 gb yetersiz demeyip ama dünden beri S7 edge e hayran kaldım hele ki silver versiyonuna. Ön sipariş ile 2899-2999 demeyip almayı planlıyorum Vr için ama silver olmaması çok kötü olmuş hangi renk seçenekleri olacak peki ön siparişte siyah harici ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

Hadi git arkadaşın gibi az ötede oyna. Genelde boş keseden sallayıp cevabınızı alınca ya blokluyonuz ya da görmezden gelmeye kalkışıyosunuz.

Güzelim benim Samsung'un Global 2000'e giren şirketlerine açıp bakarsın. Global 2000'deki şirketleri benim yazdıklarım, Gerisi zaten yüzdelik basamakta istediğin kadar topla etki etmez :) Kaldı ki koyduğun rakamlar içinde piyasa değeri bulunmuyor. Şirketleri mal varlığı ve ciro ile kıyaslayacak kadar cahil olmadığını da var sayıyorum bu arada :) Eğer şirketler mal varlığına göre sıralansalardı ilk 100'de Bankalardan başka hiçbir kurum olmazdı :) Zaten senin verdiğin rakamlarda bile net kar olarak ikiye katlamış durumda apple. Git biraz iktisat oku öyle gel :)

Ben sana şirketlerin kendi borsa açıklamalarından toplam malvarlıklarını, özkaynağını ve yılsonu gelirlerini gönderdim 3'ünde de kim önde?

Ben öbür iSheep'e zaten Samsung daha fazla kâr ediyor gibi bir iddiada bulunmadım.

Dediğim gibi bunlar Samsung'un 2014 değerleri daha 2015'i açıklamadılar bile.

Piyasa değeri borsa verilerine göre belirlenir. Malvarlıklar ise kesindir. Yarın öbür gün Apple'da bir skandal çıkar piyasa değeri yerlere düşer.

Sen şimdi o muhteşem iktisat bilginle Apple'ın piyasa değeri sebebiyle Samsung'dan daha mı büyük olduğunu iddia ediyorsun?

Bunu liseliye anlatsan o bile güler.

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

s6 ile arasında ne fark var arkadaşlar ?
    ufak dizaynlar dışında

Hocam konunun ilk sayfasındaki özellik listesini okursanız eğer zaten aradaki farkları anlarsınız.

• Diamariposa D kullanıcısına yanıt
    Eğer bir değişiklik olmazsa, beyaz ve siyah teknomarketler, beyaz-siyah ve gold samsung mobile bayileri.

• SAMSUNG S7 TURKIYEYE MART SONUNDA GELIR ARKADASLAR 1.5 AY BEKLEYECEGIZ MALESEF

• s7 edge baya hoşuma gitti aslında ama bu samsungun günceleme kesmesi ve arayüzün ram tüketimi gibi sıkıntılar kafamı karıştırıyor, hala karar veremedim ne alsam, g5'te çok çirkin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tevhid571

SAMSUNG S7 TURKIYEYE MART SONUNDA GELIR ARKADASLAR 1.5 AY BEKLEYECEGIZ MALESEF

Açıklandı hocam. 11 Mart ta Dünya genelinde satışa çıkıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tevhid571

SAMSUNG S7 TURKIYEYE MART SONUNDA GELIR ARKADASLAR 1.5 AY BEKLEYECEGIZ MALESEF

Açıklandı hocam. 11 Mart ta Dünya genelinde satışa çıkıyor.

Simdi turkcell ile konustum bayiyle mart sonunu bulur diyor

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.